Споделена история от Тинейджърски

Срам, срам
Здравейте. Момиче съм на 15. По принцип не съм срамежлива, даже ме описват като много общителна личност, но когато стане въпрос за някое момче ставам адски срамежлива, а преди въобще не бях така. До сега съм нямала приятел, само единствено един, с когото бяхме заедно около 3 месеца, но бях на 12 и беше детска любов. До сега не съм се и целувала, освен ако не броим някаква бърза целувка за 2 секунди само по устата. Всички мои приятелки вече са си имали приятели, даже има някои, които са доста сериозни и са си заедно от година или дори две. Или просто излизат с други момчета, целуват ги и се зарибяват. И аз честно казано искам така. Не съм грозна, даже всички ми казват, че съм хубава. Имало е доста момчета, които са изпитвали някакъв интерес към мен и сме си писали, но когато стане въпрос да се видим просто не мога. Получавам някакво чувство в стомаха (както когато си изтървеш телефона) и просто веднага отказвам. А моите приятелки си мислят, че отдавна съм се целувала (защото аз така им казах) и въобще не знаят за този мой проблем. Та има ли някой като мен? И има ли съвет, който може да ми дадете? Пиша историята за 2 път, моля модераторите да я побликуват.

Коментари

1.   Авторката: Всички мои приятелки вече са си имали приятели, даже има някои, които са доста сериозни и са си заедно от година или дори две. Или просто излизат с други момчета, целуват ги и се зарибяват. И аз честно казано искам така.

Стоев: На тези години не ми се вярва да е нещо сериозно. Изключения има, но са рядкост!
Ако все още нямаш момче, което си харесала ще те посъветвам да не бързаш. На твоята възраст, момчетата ги удря хормона и единственото, което искат е секс.
Предполагам не искаш да си бройка в безчувствена връзка.
Обаче, ако го познаваш и си сигурна в него, можеш просто да се отпуснеш и да отидеш. Щом си хубава, няма от какво да се комплексираш и това е твой огромен плюс.
Опитай да отидеш и ще разбереш, че само вътрешно се притесняваш!

Стоев, 20 г.

2.   Хубаво е, че си срамежлива това е благодат за мъжа който може да го оцени, не се притеснявай и не ставай като повечето които са блудници.

3.   Здравей, мога да те посъветвам да оставиш емайл за обратна връзка и с приятелката ми ще ти дадем някои съвети. Ако имаш желание разбира се. Ние сме на по 19

4.   Ами ще ти мине след време. И аз бях така, но с течение на времето нещата си дойдоха на място. Може би прекалено много мислиш за това. Ако спреш да мислиш и се съсредотОчиш в нещо друго, ще е по-добре.
Няма защо да бързаш.

5.   За всеки влак си има пътници! Закъде си се разбързала момиченце, за да попаднеш в ръцете на първия използвач ли? Чудо голямо като приятелките ти имат гаджета и някои от тях са се проебали от 13 годишни! Ти като тях ли искаш да деградираш? Гледай си уроците засега и не бързай все ще намериш твоя човек!

6.   Здравей!
Млада си, споко имаш време за всичко, не е нужно да бързаш по тема момчета, секс и т. н., на 15 си все пак. Сега се радвай на хубавите тийнейджрски години и като станеш малко по зряла ще си намериш някой хубав кандидат. През това време ще разбереш какви хора харесваш, ще опознаеш нови хора, което е много добре и ще ти е супер, все пак не искаш да си поредната бройка на някакъв мачо, нали? Сега си незряла, отчаяна, търсеща гадже и бързо ще клъвнеш на кукичката на някой, който не трябва, тъй че се научи не само да гледаш хората, но и да ги виждаш какви са за да знаеш дали са стойностни или не. Почакай година, две или повече, но важното е да бъдеш готова за тази стъпка с правилният човек на правилното място и момент и да бъде перфектно, а не обратното, защото е важно да ти е готино, нали. Обичай себе си и се уважавай.
От 20

7.   Здравей!
Млада си, споко имаш време за всичко, не е нужно да бързаш по тема момчета, секс и т. н., на 15 си все пак. Сега се радвай на хубавите тийнейджрски години и като станеш малко по зряла ще си намериш някой хубав кандидат. През това време ще разбереш какви хора харесваш, ще опознаеш нови хора, което е много добре и ще ти е супер, все пак не искаш да си поредната бройка на някакъв мачо, нали? Сега си незряла, отчаяна, търсеща гадже и бързо ще клъвнеш на кукичката на някой, който не трябва, тъй че се научи не само да гледаш хората, но и да ги виждаш какви са за да знаеш дали са стойностни или не. Почакай година, две или повече, но важното е да бъдеш готова за тази стъпка с правилният човек на правилното място и момент и да бъде перфектно, а не обратното, защото е важно да ти е готино, нали. Обичай себе си и се уважавай.
От 20