Споделена история от Тинейджърски

Тя спазва една дистанция от мене
Аз съм обикновено момче на 17. Досега съм имал няколко връзки и не се оплаквам за момичта, но преди около 3 месеца срещнах 1 момиче по-малка от мене с 1 година. Излизахме по кафета и споделяхме всичко. Веднаж опитах да я целуна, при което тя се отдръпна.

Останахме си приятели и излизаме тук там на кафета и се срещаме, но тя не изпитва към мене това, което аз към нея. Понякога като се скараме се чувствам като едно нищо. Много съм влюбен, живота ми се промени, не намирам нищо, което да ми доставя удоволствие, постоянно тя ми е в главата.

В предишните ми връзки пак съм изпитвал чувства към момичетата, но не е както с това момиче. Това е първото момиче, в което се вюбвам толкова. Не мога да го опиша, само тия дето са го чувствали знаят какво е. Знам много неща за нея, както и тя за мене. Излизаме от време на време по кафета, но сякаш тя спазва една дистанция от мене (не иска да излизаме по-често, но все пак се виждаме макар и за малко почти всеки ден).

Тя не е най-красивата, но в моите очи аз я виждам прелестна (мисля, че съм ходил и с по-хубави), но нещо в нея ме привлича адски много. Как да и покажа, че съм момче, което може да и даде всичко (ние сме много добри фр). Пробвах да излизам с други момичета, но определено не помага, даже става по-зле. Докато съм със друга си мисля за нея.

Коментари

1.   От кадето и да го погледнеш, то се вижда че неиска нищо сериозно с теб, а просто да сте приятели. Знам че е кофти, но продалжавай напред и ще намериш истинската любов !!! Успех ! :):):)

2.   Ми нищо неможеш повече да направиш. Тя знае, че си до нея като приятел, знае също, че си привлечен и имаш чувства, но явно ти не будиш тръпка у нея. Знам, че не е приятно да го прочетеш, но ако те чувстваше като мъж - до сега щеше да усетиш.