Споделена история от Тинейджърски

Гледам ги и ми идва да се убия!!!
Може да звучи егоистично, но ужасно завиждам на една моя съученичка!
Върви и в учението само шестици, винаги я хвалят. Има и едно много красиво момче от нашия клас, та въпросната съученичка казва навсякъде че го мрази това момче, но всъщност забелязвам едни погледи че му изпраща, смее се фалшиво на висок глас, ходи пред него, винаги гледа да сяда пред него!

Проблема идва оттам, че отскоро и аз го харесвам и гледам да му правя впечатления, имам чувството че той ме забелязва, но на моменти. Фалшивите и намеци ме влудяват, да казва че го мрази същевременно да му подмята такива погледи! Ще се побъркам, не искам да е неин, не искам да спечели и това! Не го заслужава с този фалшив смях и лъжи! Да може би ще пишете да му кажа, но не е лесно а и тази година е по-отворен, хормоните му бушуват! А моите нерви не издържат, писна ми да се правя мила пред нея, писна ми от нейните номера само и само да е в центъра на вниманието! Мразя я от сърце, а не го го обичам от сърце! Много ще съм ви благодарна за коментарите. Аз съм на 14 години, също съм силна ученичка, но факта че ми го отмъква под носа е отвратителен!

Коментари

1.   Оххх, накъде отива този свят, за този апокалипсис ли се говори навсякъде, незнамммм...... Момиче на 14г. да разсъждава по този начин, чак ме плаши! БЪДИ СЕБЕ СИ, НЕ БЪДИ ФАЛШИВО МИЛА С НЕЯ ИЛИ НЕГО!!! БЪДИ СЕБЕ СИ!!! Факта, че тя се държи превзето и лигаво според теб, не означава , че е фалшива, може би това е просто тя! В живота нищо не ни е дадено даром, бори се за него, ама честно, пък той ще направи своя избор, и дори това да не си ти, може би пак ще бъде в твоя полза, може би в другата част на коридора те чака твоето момче, което мечтае да го забележиш. На 30г. съм и сякаш ме върна в гимназията, с моята несподелена любов......но животът продължава, и е прекрасен , а тогава смятах, че без него няма да издържа. А ти си на 14г, това е може би първото влюбване, животът е пред теб. И стига с тази злоба и завист деца, изживейте животът си пълноценно и истински, защото колкото и неправдоподобно да звучи- годините изхабяват, ако продължавате да разсъждавате по този начин нищо прекрасно няма да усетите!
Смело изживей живота си, но запази и личната си гордост, тази която не би позволила на едно разумно, красиво момиче на 14г. да разсъждава с такава неприязън към околните.
Стискам палци да изживееш любовта си пълноценно и много хубави мигове желая от сърце!

Anny_mo

2.   Еми избирай, още се прави на една от тях или отиди и си вземи това което може би е твое. Никой не е казал че е лесно но според мен е по-добре от колкото просто да се правиш на това и онова... лично не понасям хора като твоята ученичка, та не си губи времето с нея. Късмет.

-Death_Blade^

3.   Омразата ти те кара да харесваш някого,когото всъщност не харесваш!Ужас!

4.   До номер [1].. Бе ти добре ли си?
Да бъдела честна какви са тея простотии ти да не си на 90.
Ето и моя съвет Нея я разкарай от главата си а него.. хм накарай го да те иска да иска да си негова.. може би с малко по секси дрешки грим коса по закачлив глас чаровна усмивка БАДИ ГАДНА КУЧКА и и го вземи натрапвай се кадето са тее отиди и ти там не ги оставяи сами но и не прекалявай... Бъди първа преди нея.. не я оставяи да те води за носа. Изложи я накарай я да се чуства зле Кажи и нещо от което ще потъне от срам пред него а после и кажи "оо извинявай засрамих ли те" и се исмей. Работи безутказно зависи да знаеш как и кога ;].. И ще го имаш

5.   Номер 4 има право. БРАВО !

8.   Виж какво ще ти кажа не си струва. Заеби ги и двамата живей си живота.Забрави ги и за известно време той предаден от излишната сом ще дойде при теб.Само се наслаждавай на картината и бади себе си.Успех ти желая от сърце.

9.   Вместо да завиждаш се стегни и учи повече, щом искаш да бъдеш отличничка!
Иначе има милион момчета на Земята.
Завистта не води до нищо добро, трябва да се стремиш към правилното, доброто :)