Споделена история от Тинейджърски

Дали лъже ?
Здравейте

Искам да ви помоля са съвет защото вече незнам какво да правя. С приятелят ми ходим вече година и се разбираме добре, но онзи ден видях нещо, което наистина ме накара да се замисля и много ме притесни. Бяхме навън (точно пред нас) и ми каза да отида до колата за някъкви дискове, а той влезе в къщата. Взех дисковете и трагнах да излизам от колата, когато видях, че телефонът му е на седалката. Попринцип никога не си оставя просто така телефона и ми стана доста любопитно...и започнах да го разглеждам. Тогава ми стана наистина много криво, защото там имаше смс, които той беше написал преди броени минути на едно много старо негово гадже...не че ревнувам по принцип, но смса беше доста мил и беше използвал едно име с което ние двамата се наричаме. После погледнах и обажданията..беше й звънял малко след смса. След като видях всичко просто се прибрах и не казах нищо. Вечерта той започна да ме разпитва защо така съм се прибрала и тогава не издържах и му казах какво съм видяла.

Тогава започнахме да се караме..аз даже му казах, че не го искам вече, но през нощта тои ми каза, че всичко е било умишлено, за да види как ще реагирам. Бях доста обидена, но се сдобрихме. Сега доверието ми е доста по-малко, но сме заедно. Искам ващо мнение..дали има друга и ме лъже или наистина е искал да види реакцията ми. Аз немога да преценя, защото не се е държал странно, за да се осъмня, че има друга.

Коментари

1.   Според мен те лъже...просто си е измислил причината, за да са оттърве някакси, аз също съм го правил :)

2.   Ми лъже ми ... Ама не мога да си обясня той ли е зле, че си оставя телефона и не си трие СМС-ите или ти, че му вярваш.

3.   Има друга 100%. Бий му шута. И по-смело. Жена съм на 45.

4.   О определено не е било за да те провери. За това значи и тя трябва да е съгласна, а не съм много сигурна. Имай едно на ум, макар че си малка още за такива номера сама прецени има ли смисъл.

5.   хахаха Това нарочно и баба знае! Не се лъжи мила! Нарочно ще й звъни и ще й пише съобщения! Как го е измислил????? Нарочно!?! Я ти нарочно пиши мили съобщения на бившия си и да видим, дали ще му е хубаво? Едва ли!

6.   Питай го той как е очаквал да реагираш... За проверка може да става дума ако той подозира теб, а не да създаде твои съмнения към себе си.

7.   Със сигурност те лъже-разкарай го час по-скоро.

8.   Според мен те лъже...просто си е измислил причината..

9.   100000000% те лъже.. бий му шута.. Егати тъпата проверка .....

10.   еи 1000000% те лъже

11.   Охх имах го един 1 година го търпях знаех че ме лъже ама вярвах винаги. Аз го хващах в издънка и той като твоя приятел "Аз за да те проверя затова ти луда ли си?" Аз си знаех че ме лъже, но си затварях очите и уж му вярвах докато един ден ми писна да се мъча. Знам миличка за какво говориш. Верните мъже са много малко, а тези които правят подобни проверки още по. Съжалявам мила, но моето мнение е че лъже.

12.   Може да те лъже но може би и не.
Ти сама каза, че не си оставя телефона, пък и те праща за дисковете, които са в колата там е и телефона.. помисли
не мисли лошото.

13.   Абе какво всички лаже та лаже ... Аз ако бях си говорел с бившето гадже и му пишех смси телефона си щтях да го пазя като зеницата на окото си .... и е така как ще го остави просто така на седалката... Според мен не лъже...

14.   Абе не те лъже мн ясно ако беше така нямаше да си оставя телефона и щеше да изтрие смс.

15.   Не те лъже едно зареди тово 4е те изпра6та за диска е тела.. му е там чвно е уми6леноо и 6том о6те ве4ета ти казва 4е е само проверка.. спхх не те лъже и мен са ме пробвали така и недеи да си губи6 4ак толкова доверието в него просто го е страх да не те изгуби !

16.   полезен:
14. Абе не те лъже мн ясно ако беше така нямаше да си оставя телефона и щеше да изтрие смс.

и аз така мисля, умишлено е било, защо иначе е пратил теб до колата, защо не еизтрил смс и повикването, пробва те!