Споделена история от Тинейджърски

Да си купя ли таблет от Емаг?
Здравейте. Прииска ми се да си купя таблет и си харесах един Хуауей с предна камера и добри характеристики. Но той струва 316 лева в Емаг, а аз съм още дете и не мога да ги събера за два месеца. Спомних си, че в Емаг често има намаления с -50, -70 и -80% и реших да изчакам някое, и като дойде вече ще съм събрал пари. Но ми мина през ума дали с тези намаления не дават издънките с дефекти. Моля ви, ако знаете нещо пишете, ще съм ви много благодарен. :)

Коментари

1.   Ноември някъде е черния петък и имат големи намаления... поне така пише. На миналия черен петък си купих блендер и тостер и съм много доволна от покупката-за една година не са дали дефект! Като цяло всичко което съм си купувала е било от намаленията и до сега не съм имала проблем. Дори котешка храна съм купувала и съм доволна... доставката до дома е супер голямо предимство особено, ако пазаруваш чувал гранули за котка! xD Но, един таблет от всякъде можеш да го вземеш... За гаранцията... по принцип е две години, но аз не съм връщала нищо все още и не мога да кажа, но предполагам, че няма проблем. Имай предвид, че колкото и да е голямо намалението таблета ще е поне 250 лева, така че може би е добре да опиташ да помолиш родителите си за помощ!

2.   Не си давай последните пари за този боклук, той ще е супер лагав и бъгав.

3.   не се знае кога ще намалят твоя модел точно...
защо не говориш с вашите да ти вземат на изплащане и ти ще си спестяваш от джобните и ще им даващ да го плащат..
или скоро наближават празници поискай таблет или пари за да съцереш да си купиш или дай им спестяванията и вашите да ти донадят.

4.   Преди година си купих таблет от Emag и съм много доволен, 2 седмици след покупката беше с 50% намаление и ме беше яд, че платих двойно. Чакай подходящия момент! :)

5.   След няколко седмици ще има Черен Петък, ще има хубави промоции.

12.   От автора: Благодаря ви за коментарите, помогнахте ми. :)

13.   Може да провериш в dice.bg. Има готини таблети на изгодни цени. Другото хубаво е, че на 25.11 ще има Black Friday в магазина с отстъпки над 50% . Така че спокойно ще можеш да си купиш таблет на изгодна цена. Магазинът се намира на ул. "Стара Планина" 5 в София.

14.   13, разгледах сайта и си харесах доста неща. Нямам търпение да дойде 25, за да си ги поръчам.