Споделена история от Тинейджърски

Зимни боти-важно
Здравейте!
След седмица ми предстои пътуване в чужбина. Страната е студена и се нуждая от топли обувки. Искам да си взема оригинални боти Timberland, но не знам къде точно продават такива. В интернет ги намерих на две-три места, но искам да си ги взема от магазин, за да съм сигурна, че ще са ми удобни. Просто нямам време да ги връщам и да търся нови в случай, че се обърка или забави поръчаката по интернет. Ако някой знае къде в Плевен или София ги има и на каква цена вървят много ще се радвам ако помогне! Много се надявам редакторите да одобрят бързо историята ми, наистина ми е спешно! Благодаря предварително!

Коментари

1.   Най-простия начин е да си преериш стелката на обувки които са ти удобни и да поискаш от оналайн магазина да ти изпратят размера на обувките които предлагат в сантиметри.Иначе съм сто процента сигурна,че в paradise center имат фирмен магазин,така че можеш да отидеш там.Не съм от София,но до колкото помня някъде на първия етаж беше преди време,вярвам,че още си е там.

2.   мисля че в Cердика център има магазин на Timberland :)

5.   Ехо здравей в Парадайс има магазин на втория етаж продават ги

7.   Ако Google не може да отговори на този въпрос, едва ли някой друг ще успее.

8.   Някой деца няма какво да ядат и какво да обуят тя нашата иска оригинални обувки! И ако обувките ти не са маркови и оригинални какво да не би да се свърши светът? Лигла, вашите да не мислиш, че с лопата ринат парите?

9.   Какво му е важното?

10.   Номер8, ами може би родителите ѝ дръжат да се облича с маркови неща... представи си.
Може да са важни хора и поради това да поддържат определен статус!
А ти вземи и започни да тренираш някакъв спорт - малко от малко да се поизпари злобичката, която си натрупала...

11.   А може номер 10, наистина авторката да е поредната лигла, която иска мама и тате да и угаждат на капризите. Колко такива деца има не се замислят родителите им как изкарват парите и искат маркови дрехи за да парадират, че са нещо повече от останалите деца! Братовчедка на моя съученичка като стана на 13 почна да се лигави, че иска дрехи от мола без да се замисли техните могат ли да си го позволят или не могат.

12.   Ами виж11, може и да е, може и да не е.
Но след като не я познаваме лично, нямаме право да правим такива изводи! Просто е нагло и просташко.
Това, че братовчетката ти и не знам си кои там са лигли, не значи, че и това момиче е лигла.
Също така и да е лигла братовчедка ти - тя си има родители, които са я направили такава.

Искам също да се замислиш върху факта, че авторката е задала този въпрос в анонимен сайт, а не например във фейсбук страницата си пред всичките си приятели и познати (където може би щеше да получи отговор много по - бързо) - момичето се е съобразило малко от малко да не демонстрира, че има парички за харчене...

13.   Искам да са оригинални заради самото качество на обувката. Щом имаме възможност да си ги позволим какъв е проблема? За нас е важно дрехите и обувките, които носим да са от качествени материали. Аман от алчни и завистливи хора! Както й да е. Благодаря на хората, които помогнаха! - Авторката

14.   Какво да ти завиждаме че си лигла която харчи наготово парите на мама и тати за това ли да ти завиждаме, а сополано? Скъпи неща ще си купуваш, когато станеш голяма и почнеш да бачкаш да видиш как се изкарват парите! То така и баба и дядо знае наготово да харчи чужди пари и тате да носи мама да меси!