Споделена история от Тинейджърски

Не знам какво да правя!
Добър ден, искам да ми дадете някакви съвети или мнение не знам вече, така аз съм момче на 16 години живея в Германия от 3 месеца, уча всичко е ОК но във новият ми клас има едно момиче първоначално не ми направи никакво впечатление! Но след време се запознахме разбрах че тя е човекът за мен, и вече знам че съм влюбен в нея, и тя има симпатии към мен личи, когато сме във час постоянно ме гледа и се усмихва понякога се закача сама удря ме, бута ме и се усмихва пак, не знам какво да направя проблема ми е че момичето е от Босна и Херцеговина, говори немски и нейният си език, аз се разбирам със нея но не чак толкова това ми е проблема не знам какво да направя да и кажа ли за чувствата ми към нея или не? Очаквам да ми дадете съвети. :))

И моля да ме извините ако имам грешки пиша от телефона.

И много моля историята ми да бъде публикувана защото я пиша за втори път!

Коментари

1.   Недей да казваш за чувствата си. Покани я на разходка в парка. Езика й е достатъчно близък, че да се разбирате. Тоя пипни по ръката, прегърни я, целуни я по бузата, и чувствата ти ще са ясни.

2.   От авторът : Забравих да спомена че момичето и малко срамежливо и не излиза само на училище се виждаме и това е, пък и родителите и я държат малко стегнато предполагам че и те няма да я оставят да излиза.

3.   Момиче съм на 17г.
Не и казвай за чувствата си понеже ако не изпитва същите и ако, и кажеш може да се отдръпне от теб, като момиче ще ти дам един съвет, разсмивай я, закачай я просто я карай да се усмихва да и е приятно в компанията ти.
Просто я прави щастлива карай да се смее и ще я спечелиш жена се печели с отношение а караш ли я да се усмихва и да е щастлива в компанията ти, тя е твоя. :)

4.   От авторът : Номер 3, Благодаря ти за съвета ще те послушам но момичето е доста хубава и не само аз и обръщам внимание и не е така лесно..

5.   Здравей
Моят съвет е да си набиеш една злобарка и лягай да спиш. Ква любов кви 5 лева на 16 години ми ги бръщолевиш???

6.   Никога не и казвай, че я харесваш или нещо такова право в очите. Тогава ще се изгуби 50% от вълшебството. Просто я накарай да се чувства по-специална от другите момичета, защото какъв е смисъла, ако си по-разговорлив и с всички общуваш по-лесно, но на с нея не говориш по по-различен начин. Обръщай й повече внимание-това е най-важното. Момичетата винаги усещат, а и както ти казваш тя ти отвръща-знак, че те харесва.
Та в училище нямате ли си някое дворче? Щом не можете да излезете заедно извън училище излезте до училището (боже колко банално звучи), но все пак трябва да се почне от някъде. Имай търпението до не я оставяш, а нещата по-нататък съм сигурна, че ще се наредят. Няма смисъл да й казваш, че я харесваш щом й го показваш. Отношението е важно.

7.   Трябва да й обръщаш внимание, по-точно специално внимание. Така ще разбере чувствата ти. И все пак постарай се да научиш да говориш немски.

8.   От авторът : Благодаря ви за мненията, ще се постарая малко е трудно момичето по принцип си има фенове и не остава без внимание, но ще направя всичко възможно, и да имаме си двор във училище, а до номер 5 ще ти кажа брат/сестра че не всичко е до злобарката може да съм на 16 но знам че тя е момичето за мен и съм убеден във това на 100% за това твоето мнение трябваше да си го запазиш за теб. :))

9.   От №7: ще се повторя, но според мен по-добре е да говориш на немски, особено, ако връзката между вас се получи. Не забравяй да ни пишеш какво се случва между вас и с удоволствие бихме помогнали.

10.   От авторът : Здравейте, всъщност и аз не знам какво се случва, във вторник имахме спорт и то се преподава в друга сграда, извън училището отидох до училището и момичето беше там на пейката казах и да тръгваме съгласи се по принцип това е трети път във който все нея виждам вторник да стой на пейката и имам чувството че ме чака мен защото като дойда и кажа да тръгваме става и тръгваме, и така тръгнахме обаче през нощта е валяло и сутрин беше заледено малко, след като тръгнахме имаше малък наклон на долу и беше заледено, тя се подхлъзна и аз директно я хванах за ръката и така докато отминем заледеното място, аз като я хванах тя все едно изключи :D личеше че и харесва но както и да е, стигнахме другата сграда и влизаме вътре а там има стълби нямаше как да се подхлъзне но се правеше малко че се страхува :D аз я хванах пак за ръката до долу и тя пак се искефи, както и да е после отидохме пак във училище тя явно разказа това на две нейни приятелки щото като говореха гледаха мен а тя се усмихваше, обмислям да и кажа директно пък да става какво ще. :)))

11.   От авторът : Благодаря на всички за мненията, но всичко отиде на майната си, заминавам на 180км от момичето, всичко приключва, мисля че вече няма нужда да коментирате, и пак благодаря на всички изказали мнение...

12.   От № 9: Съжалявам, че не можах по-рано да пиша. Ако не си заминал все още давай както си замислил директно. Кажи й, че я харесваш и я целуни. Когато заминеш ще му мислите. Може вашите да решат да се върнете.

13.   От авторът : Заминах.. не знам вече кво да правя всичко отиде по дяволите

14.   Ще харесаш друга, примири се. Наблягай на немския.

15.   От авторът : Не няма да харесам друга, както и да е нищо вече не си струва..

16.   Разменете си фейсбуци, пишете си. Все някога ще стане работата.

17.   От авторът : Няма да стане, момичето е с друг човек..

18.   Вече ще знаеш да не се бавиш :)