Споделена история от Тинейджърски

Какво да направя с този инат сладур?
Здравейте. От къде да започна не знам. Дълга е историята и ще ви се доспи ако я напиша цялата, а и няма да я прочетете. Накратко -->

Едно момче ме харесваше(обичаше) [ и аз не знам вече] аз него също. Не показвах много чувствата си, доста пъти правих грешки и глупости за които съжалявам. Приятелите му му каза за глупостите, които правех. Скарахме се. Сдобрихме се и все едно нищо не е станало.

Всичко беше хубаво, след това обаче отново се скарахме пак за глупости ядосах го и последваха обиди и неща, които не очаквах да чуя. Мисля, че ги каза, защото беше ядосан и наранен и не ги мислеше. Явно си мисли, че не се интересувам от него и само го разигравам или не знам...

Вече 5 месеца сме скарани и не си говорим, като ме види ме обижда или прави нещо с което иска да покаже, че не му пука вече (аз се правя, че не ме интересува неговото мнение) Тъпо е знам, но...

Искам да се сдобрим отново, но този път нещата са по-сериозни не са като при първото леко скарване за седмица. . (каза, че не иска да има нищо общо с мен)Как да се справя с този инат, които не иска да провежда никакъв разговор с мен(мъжката гордост сигурно не му позволява :Д)

Мисля си, че още му пука, прави неща с които да ме дразни прегръща някакви момиче пред мен, занимава се с тях. . и т. н. пред мен
Знам, че аз трябва да направя първата стъпка, отново. АЗ сгреших и аз трябва да оправя нещата. Опитах се да говоря с него, но го ядосах и той си мислеше, че просто ей така отивам да му се правя на интересна...
Въпроса ми е как да се сдобрим отново, какво да направя ?

Коментари

1.   "бъди полезен на другите с коментара си".... е как да съм ти полезен като очевидно разиграваш момчето? и аз имах една приятелка в която бях ужасно хлътнал, влюбен (и тя като теб с брънбари в главата и 'не знае вече') и тя правеше глупости които аз търпях стойчески до момента в който чашата преля и се разделихме ужасно. и тя така искаше да сме си приятели, а аз се чудех в кой ад да пропадна... щом ти си била инициатора на всичките глупости които са ви разделили значи не го заслужаваш, да не говорим, че не го уважаваш -> "мъжката гордост сигурно не му позволява :Д" мъжката гордост се опитва да опази човека от такива които само искат да си играят с него и си мислят че света трябва да се върти около тях. ето ти помощ и съвет: изглеждаш като момиче със самочувствие - той не е единствения - остави го на мира и си търси други планини за покоряване!

М.

2.   Аз останах с впечатлението, че ти си тази с наранената гордост... Това със сдобряването звучи като твоя прищявка, зад която не се крият никакви чувства. Дано да греша :)

3.   Ако момчето изпитва истински чувства към тебе, той самият ще те потърси рано или късно... Обаче 1 нещо да знаеш от мен-ако ти си оплескала нещата, той няма да ти позволи ти да ги оправиш, просто така действат представителите на мъжкия пол. ;) Не се впрягай, животът не е само гаджелък...

4.   ОТ АВТОРКАТА :
номер 1 :така съм описала цялата ситуация,че споменавам само моите грешки защото аз искам съвет Аз как да постъпя,а не той.Казвам къде аз съм сгрешила,много ясно,че и той има грешки и вина да сме стигнали до тук.Моите са много повече и искам да ги поправя искам да му покажа,че значи много за мен,но не знам как? моля ви помогнете,а не ме опреквайте само ! Той няма да ме потърси,дори и да иска.Сигурна съм в това!затова трябва аз да действам

5.   Не бъди толкова сигурна! Ако наистина ти си момичето на живота му той ще те потърси все някога. Преди една година скъсах с едно момче, и двамата имахме вина, но той ме изкара виновна за абсолютно всичко. Аз се опитах да оправя нещата като исках да останем приятели, но той не пожела да ме изслуша и се държа много грубо. Беше ми много гадно в началото, но след това се примирих, свикнах, забравих го и сега съм много щастлива, че нямам нищо общо с него. Но ето че след една година, без въобще да сме се срещали или да сме общували по какъвто и да е начин той ме търси отново и то много настоятелно, независимо от това какво се е случило през тая една година. Но аз отдавна приключих с него... Таа както казах-ако изпитва истински чувства към теб сам ще се върне :P

6.   това момче е МНОГО инато и държи много на думата си,но може и да си права,БЛАГОДАРЯ ТИ ЗА МНЕНИЕТО,бъди много щастлива ;)

други мнения ?

7.   ????