Споделена история от Тинейджърски

Преумора.. от НИЩО :Х
Ще се опитам кратко и ясно, за да не ви занимавам много .. Момиче на 13 съм и постоянно съм уморен.. Лягам си в 9 - 10 часа, ставам супер мъчително сутрин към 7 часа, а преди въобще не беше така.. Няма да ви обяснявявам много, само че преди лягах в 11-12-1 през нощта и безпроблем си ставвх сутрин за училище.. Сега по цял ден нищо не мога да правя.. Не мога да уча, в часовете си намирам някакво азанимание да не зааспя.. Плискам се постоянно с вода, да се разсъня, но нямам никаква енергия.. оф не знам, но колко ще продължи и защо е така ? На тренировки нищо не правя, като се прибера от всичко вече удома, обикновенно съм наистинаа уморена доста, но сега вече не издържам от умораа, съжалявам за грешките, но вмоменра не целя копчетата дори! А се опитвам да се раздввижвам, просто не искам да мързелувам удома.. Постоянно ми се спи.. Пея си да не заспя или друго, но и не ми се занимава с нищо по цял ден ужас :(

Коментари

1.   Просто моментно състояние, може да те е хванала пролетната умора, спок, ще се оправиш !!!

2.   Здрасти :)),
Това ми прилича по-скоро на скука, а не на умора. Трябва нещо да те грабва и да ти е интерсно, за да не си уморена :)). Просто на тази възраст вече не си дете, но още не си и голям човек и преживяваш вероятно някаква вътрешна промяна, която ти самата не искаш да разбереш и това те уморява :))). Създай си емоции, излизай с приятели, ходи на спорт, чети нещо интересно. И също може да идеш на лекар, ако толкова силно го усещаш - да се успокоиш че не се дължи на физическо състояние. Стискам палци да е така и да премине скоро :))). Но не се оставяй на това течение - прави нещо, бъди активна. Помисли кои са нещата, които в момента са важни за теб и колко са важни, помисли си колко е вълнуващ животът :), но най-добрият съвет е според мен да си намериш хоби - нещо, което ще ти е интересно каквото и да се случва около теб, нещо за цял живот. А защо не и няколко неща.

3.   Витамини от група B!Повече сън и спорт!И портокали!