Споделена история от Тинейджърски

Вече не мога да я обичам, както преди
Първо, много моля модераторите да пуснат историята ми, защото е от много голямо значение за мен. Благодаря ви предварително!

Здравейте анонимни хора,
Позволете ми да ви разкажа една тъжна, забавна и объркваща история на едно 19 годишно хлапе - визирам себе си.
Имах приятелка, не гадже още от 8 клас - тя знаеше всичко за мен, аз за нея, знаех какво й харесва и какво не, тя за мен също. на 17 направих първата крачка, но решихме да се разделим след 3 месечна връзка. Тояа беше първата ми любов, която ще запомня за цял живот. Продължихме да се виждаме всеки ден, тъй като бяхме в един клас. Без да си разменяме думи, нито да водим диолог в продължение на 2 месеца. Накрая си проговорихме и уж станахме отново приятели, седяхме на един чин, излизахме заедно, нямах предишните чувства, защото бях сигурен, че не бива... за нея не знам. Тази пролет завършихме гимназия. Две години бяхме само много добри приятели, тя в края на 10 клас си хвана 'гадже' , за нея беше специален, обаче не ми казваше за него, разбрах от друг източник. Когато й пишеше тя обръщаше екрана и криеше като му отговаряше. Те се разделиха, за което също не разбрах от нея. Цяло лято тогава не се виждахме изобщо, а живеем в един град. Видяхме се на първия учебен ден в 11 клас. Тогава си нямаше приятел, прегърнахме се и си продължихме 'нашето странно приятелство' и така до ден днешен...
Сега и двамата сме в Студентски град. Излизаме много често на кафе, дискотека, тя идва в моя блок, аз в нейния и така. Признавам си, започнах да изпитвам старите чувства... Уви...
Обаче преди 1 седмица разбрах, че пак се е срещанала с последното й гадже и дори според слухове е бил в стаята й. Тя не ми каза, както винаги е правила. Като бяхме на кафе реших да я питам. Тя отрече. Тук може да призная, че съм глупак и се вързах. 2 дни по-късно ги видях да се натискат в едно кафе, бях с две колежки и влязохме нарочно, щом ни видя изчезнаха нанякъде. Аз се направих, че не съм я видял. Вечерта й звъннах, не ми отговори. На утрето тя ми се обади да пита какво правя, как съм... държах се нормално. След 2 часа дойде в моята стая, от вратата ме целуна по устата.. аз не се отръпнах й и отвърнах. Не й казах нищо, нито тя на мен. Беше пийнала, започна да ме опипва, аз я питах какво правиш, тя седна на леглото и започна да си сваля горнището и ми каза - 'искам те в себе си...', аз малко се зарадвах и я питах дали го е правила и друг път, тя ми каза "Не, искам да си ми първия!"
В този момент се отказах. Не изпитвах нищо към нея, не исках да й го причиня, защото след нейните лъжи и тайни, аз спрях да я обичам. Казах й да се облече, че не мога да го направя с нея, казах й ,че не искам секс без чувства. Тя се обиди, облече си и си тръгна...

Премислям го това от няколко дни... Дали ме обича, но ако ме защо излиза с друг ? Защо дойде и искаше да съм й първия ? Тя ме побърка.......

Коментари

1.   Абе човек, ти не знаеш какво искаш. Вярваш на някакви източници, които нещо са ти казали. А ако са те излъгали? А не вярваш не нея, че е девствена. Щом вярваш на случайни хора, а не на нея, то нито я обичаш, нито ще имате връзка. Пък като си й толкова навит, защо не преспа с нея, тъкмо да провериш вярно ли ти казва или-не. Тъй или инак желанията и действията ти са в противоречие.
Зарязвай тази детско-юношеска история и продължавай напред. Намери си друго момиче, на което вярваш. И спри да се доверяваш на случайни хора дето нещо ти казали. Да не би да са им светили, та знаят какво се е случило. Няма връзка и обич без доверие.

3.   На момичето просто и се е приискало някой да бъде ''в нея''. Според мен тя няма чувства към теб, защото това желание е било под въздействието на алкохола. А на теб ти правя ЕВАЛА, че не си като другите. Виждаш пияно момиче и хоп, в леглото. Продължете си с приятелството, но нищо повече, защото така само ти ще страдаш. А с времето може пък и наистина да обикне, пожелавам ти го.