Споделена история от Тинейджърски

Обичам я но тя не забелязва
Здравейте. Момче на 19 години съм. Работата е там че харесвам момиче което си има приятел, но нещата не вървят при тях. Съученици сме от 2-3 години, но тя ме приема само като приятел. Излизаме често с наши приятели но тя въобще не иска да чуе да бъдем нещо повече от приятели.
Не знам какво да правя?

Коментари

1.   Изчакай да се разделят и я ухажвай.

2.   Всеки човек има несподелена любов. Приеми реалноста.

3.   Не ми я ясно каква ти е работата там изобщо... я се разкарай от живота им!

4.   Насочи си интересите другаде момичето явно държи на човека до себе си и щом ти ясно ти е заявила, че не желае да има нищо повече с теб нямаш друг избор освен да се оттеглиш! Нямаш място там!

5.   И още нещо миличък, насила хубост не става, няма как да я накараш насила да сте гаджета щом тя не споделя чувствата ти!

6.   Харесай друго момиче, което няма приятел. Трудно е да спреш да обичаш някого, но опитай. Контактувай, оглеждай се за нови възможности. Или търси заместител - момиче, което прилича на тази с която по една или друга причина не можеш да бъдеш. Или си харесай някоя която е по-хубава и по-умна от нея, или нейна противоположност като външност. Запознай се с повече момичета, във фейсбук или в някой мол, говори си с тях, флиртувай, забавлявй се, така по-бързо ще я забравиш! Животът е пред теб, ще обичаш още много пъти, пожелавам ти следващата любов да е споделена. Успех.

7.   Един съвет: Когато едно момче е заето то е по-искано
Ще ти дам пример- преди едно момче ме харесваше, но за мен той беше приятелче после едно момиче си падна по него. Започнаха да излизат. Станаха гаджета и сега съм луда по него... но не мога да му го кажа.... не можем да бъдем заедно защото той е щастлив с нея но си мисли че ще е по-щастлив с мен... а не е така. Призна ми че още има чувства към мен но не мога да го разделя с неговата... колкото и да ми се иска

8.   Номер 7, не се и опитвай да го разделиш ,защото тръгнеш ли да правиш интриги срещу приятелката му най- много той да те намрази ! Бягай да си учиш уроците и не се занимавай с простотии ! Такива лиглички ,като теб са ми толкова отвратителни ,че няма накъде ,ако ми беше дете с удоволствие бих те напердашила ! Я я виж ами ти утре така ще започнеш да рушиш и семейства бе ! Пикла !

9.   Апффф номер 8 голяма злоба бе я по-полека!

10.   А лъжа ли е номер, 9 днес мисли как да раздели гаджета утре почва да се бута на женени мъже и да разваля семейства? Ау мамини сладки дечица нищо да не им се каже не могат да търпят и секунда критика!

11.   Здравей! Момиче съм все тая на колко. Моят съвет е да се сближиш с нея. Сгъстете се, но не прекалено. Когато стане я попитай какво става с приятеля й и ако ти каже нещо лошо я успокоявай. Като покажеш любовта си към нея тя ще се влюби в теб. Покажи й че си по-добър и струваш много повече от нейния. Така тя ще предпочете теб пред мего и работата ще стане. Успех!

12.   Ми може и без да обижда!