Споделена история от Тинейджърски

Подарък за 1 година.
Здравейте! Пиша Ви за малко помощ. Понеже след 10 дена с приятелят ми правим 1 година и искам да му подаря нещо, което да му напомня винаги на този ден. Знам, че сега ще започнете да казвате, че не ни познавате и такива подобни. Аз Ви моля да не предлагате специално за нас, а например Вие какво бихме подарили на вашия приятел ако правите 1 година или какво сте подарявали. До сега съм му подарявала: Два парфюма, портфейл, гривна с нашите букви и стъкло на което е гравирана наша снимка. Имам идея, но не знам дали е подходяща за този повод, а тя е:

1/ На дървено платно да закача наши снимки и да го опаковам
2/Да отида до някое фото и да сложа наши снимки в албум
3/ Нещо като дневник с твърди корици, в които да има наши снимки и дати кога са направени и кратък текст какво се е случило тогава или нещо подобно

Моля Ви да реагирате бързо и моля без обиди!

Коментари

1.   Наскоро празнувах една година с приятеля ми. Подарих му много скъпа запалка-антика с орел и хитлеристкия знак отдолу. Всичко си имаше замисъл: орелът е символът на любимата му група, не е хитлерист, но учи немски и знакът и надписите представляват интерес, а и като цяло колекционира запалки. Подаръкът ми беше лично за него, но ти явно предпочиташ да подариш нещо, свързано с връзката ви и спомените ви заедно. На мен най-много ми хареса вариант 3, аз също съм си мислела за такъв подарък :))

2.   Знам кво да му подариш. Купи един катинар и на него напиши вашите инициали. Закачи го на някой мост и хвърли ключа във водата. Ако няма мост наблизо го закачи на някое специално за вас място. Какъв по-добър подарък от това? Изразява вашата вечна любов. Ако не ти харесва тва с катинара от твоите предложения най-много ми хареса тва с дървеното платно.

3.   Последната ти идея е добра.

4.   За какво пък са му ваши снимки? Дай му бутилка ракия. Аз това бих очаквал.

5.   Третото ти предложение много ми хареса и благодаря за идеята :**

6.   чаша със снимки

7.   аз на моя приятел му подарих медалион на който пишеше обичам те и датата месеца и годината когато сме тръгнали

8.   От авторката: Проблема е, че не пушач би се зарадвал на ракия, но много се радва, когато му подаря нещо свързано с нас или с нас. Един пък му подхвърлих, че трябва да си изкараме снимки заедно и той много одобри идеята, но не знамм.. Мисля към подаръка да направя суфле, защото той много обича шоколад.. Моля Ви дайте ми идеи ако имате по-добре и моля да няма коментари като на този на номер 4! Благодаря!

9.   От авторката: Проблема е, че не пушач би се зарадвал на ракия, но много се радва, когато му подаря нещо свързано с нас или с нас. Един пък му подхвърлих, че трябва да си изкараме снимки заедно и той много одобри идеята, но не знамм.. Мисля към подаръка да направя суфле, защото той много обича шоколад.. Моля Ви дайте ми идеи ако имате по-добре и моля да няма коментари като на този на номер 4! Благодаря!

10.   Мисля, че платното или албум с важните за вас моменти е добра идея. А може също така ти направиш у вас един албум с изрезки от ваши снимки и под всяка да пишеш важните за вас моменти.

11.   Номер 7, на твоя приятел му кажи сега за празниците да ти подари един правописен речник няма да ти е излишен! Пише се медальон, а не медалион момиченце!