Споделена история от Тинейджърски

Възможно ли е? Има ли такава вероятност?
Здравейте.. ( търсих в интернет, но няма нищо)

Преди около месец бях с едно момче.. Бяхме легнали един до друг и целувахте и въртяхме един върху друг.. Съответно не сме били съблечени.. Нооо.. когато трябваше да ми дойде се появи едно силно кафяво течение.. почти шоколадово.. След няколко дена ми дойде, но беше съвсем малко.. А предната седмица ходих на гинеколог за изследвания заради бялото течение и ми взеха вагинален секрет.. Въпроса ми е може ли да се види дали съм бременна от вагиналния секрет ? Тоест само от него да се разбере м/удр. докато ми проверяват за бялото течение.. Излиза ли, ако си бременна? И... не е възможно да се забременне през дрехите.. колкото и възбудено да е момчето?

ИЗВИНЯВАМ СЕ МНОГО за глупавите въпроси !

Коментари

1.   О,боже!През дрехите може за забременее само космонавт!

2.   Не си бремена !!!!!!

3.   Аааа,и извънземните-те пък само с поглед!

4.   ха-ха-ха. Ето до къде ни доведе неговоренето на такива естествени теми като секса. От уж морално, днес децата ни се чудят и маят и имат сексуална култура за слаб 2.
Ама не е виновно момичето, а училището, обществото и родителите.
Мила, не си бременна. Нормално е кафявото течение, чакай да мине от само себе си. Нормално е не винаги да имаш много кръв, явно си младичка. Споко!
Можете и да се докосвате и галите с момчето, и дори да свършите (той да еяколира, т.е. изпусне сперма, ти да получиш оргазъм) и пак няма да си бременна.
Забременява се, само и единствено , когато има пенетрация -вкарване на члена във влагалището. По принцип би могло да стане белята и ако се мажеш със сперма по срамните устни и т.н., но не е много вероятно. Не го прави.

5.   Кафяво ами - кой знае с какви пръсти са се пипали... А и бременна може да е - кой знае какво е имало по пръстите...

6.   абе момиче как може да си такова глупаво имаш мозака на 10 годишно дете нищо не си търсила в интернет МОЛЯ ОБРАЗОВАЙТЕ СЕ МАЛКО

Лекаря ти е вземал цитонамаска (бактериално изследване)
Бременност се установява първо от наличието на човешки хорион-гонадотропин в урината или кръвта
и второ чрез ултра звуков преглед

чети тук (всичко):http://www. zachatie. org

7.   Маико мила за какво става въпрос тука
Много ясно че НЕ