Споделена история от Тинейджърски

Испитва ли още нещо към мен ?
Здравейте, аз съм момиче на 17 години. Моята история започна преди 1 година когато се запознах с ''НЕГО'', буквално момчето на мойте мечти, но определено не съм си и помисляла да ми се случи това което стана. Запознахме се по интернет, той беше с 4 години по -голям от мене от моя град. Първоначално не го приемах на сериозно, защото тогава той още ходеше с бившата си, с която бяха '' ГОЛЯМА ЛЮБОВ '' и си казвах: '' Нищо сериозно ''. С течение на времето той продължаваше да ми пише по Skype, държеше се перфектно, от него разбрах че е скъсал с неговата и се започна настояването да се видим, и наистина май беше време вече защото си пишехме някъде от 3 месеца а все още не бяхме излизали. И така моментът настъпи, когато се разбрахме да излезем на кафе всичко беше точно излизахме доста пъти, като през това време аз му показах много ясно че не съм от тези момичета с които той беше свикннал да излиза още на първата среща и готови да спят с него. Това го разбра както и да е, на 2рата седмица ме целуна тогава усетих това, което никога до сега не бях изпитвала с никой ВЛЮБИХ СЕ и май там ми беше грешката. Всичко вървеше добре в продължение на 3 месеца, бяхме почти неразделни, когато си говорехме за нас той казваше че неходим, защото трябвало първо да спя с него за да видел дали ще си паснем, забравих да поясня че аз съм девствена, той го знаеше мн добре и никога не ме е карал да правя нещо на сила. Та така до лятото на 2010 както казах всичко беше перфектно, до момента в който той каза че нейска повече да се виждаме, но когато имам нужда да му се обадя нали всичко си продължавало в същия дух само че намаляваме малко срещите, аз останах като ''гръмната'', но казах Ок. На другия ден отидох да пия кафе преди училище и какво да видя, той с друго момиче се целуваше на сепарето - застанах като вцепенена за около половин минута, но се съвзех и седнах на масата все едно нищо не е станало. Приятелките ми, които бяха с мен започнаха да ме оспокояват аз не показвах никаква реакция все едно не ми пукаше. Явно на него му е станало неловко, защото 5 мин след като аз влязох в кафето той излезе мн гузен заедно с онова момиче. Разбрах че е започнал връзка с нея и ми беше супер гадно в продължение на 2 месеца той ходеше с нея през това време аз плачех всяка вечер и се молех той да се върне. И май найстина Господ е чул молитвите ми, защото след известно време той започна пак да ми звани да идва пред нас да си говорим, аз знаех че ходи с онова момиче затова не си позволявах да се лигавя с него, смисъл когато искаше да ме прегърне го бутах и така, това продължи някъде около половин месец и аз му казах че ако иска да е с мен ще е с мен ако ли не да си отива при нея. Той скъса с нея и остана при мен. Пак 3 месеца всичко беше като в приказка, но се започнаха едни слухове, че той имал връзка с една от мойте приятелки, първоначално аз не повярвах на хората и попитах лично него той каза че това били пълни глупости и аз му повярвах. Ноо един път, два пъти и започнаха кавгите защото хората постоянно ми казваха че ги видяли там и там с него постоянно вече бяхме на нож, аз започнах да го следя защото найстина имах подозрения, а той твърдеше, че досега с никоя не се бил държал толкова добре както с мен и че едва ли не аз съм му била слабост. Е да ама не на мен ми писна и го зарязах, тогава беше като в някоя сапунка идва пред нас с колата искаше да говорим защо така, че не ми било пукало за него, обаче аз вече си бях сигурна въпреки силните ми чувства към него. Тогава се намери един негов приятел дойде и ми разказа всичко, че той найстина е имал връзка с ''приятелката ми'', но всичко било само заради секса, и там още мн работи ми каза че не била само тя ами още няколко момичета. Когато разбрах побеснях, но ненаправих нищо просто си мълчех. 1 седмица след това той започна връзка със сегашната му приятелка, която уж много обичал. Само едно не ми е ясно и до ден днешен като ме види и ме гледа постоянно, опитва си да ме заговаря дори и в присъствие на приятелката му, няколко пъти се засичахме в клуба, а той почти не откъсваше очи от мен на няколко пъти си засичахме погледите, аз се правя че не ме интересува, но вътрешно знам че имам още нещо към него, а защо след като толкова време ме е лъгал аз продължавам и до ден днешен да мисля за него. Та въпроса ми е защо след като той си има приятелка която уж обичал, като ме види и постоянно се опитва да привлече вниманието ми. Дали изпитва още нещо към мен или просто си внушавам ?

Коментари

1.   Много съжалявам да го кажа, но според мен той не те е обичал и не те обича сега. Той е просто искал да прави секс с теб, но ти все още не си му дала и затова така прави сега. Не се лъжи, че те обича. Той иска само секс от теб.
*Яса

2.   Този човек е женкар. Въобще не се занимавай с него и да не ти пука как те гледа и как се държи. Гледай напред.

4.   Този човек е инженер-химик :)

5.   Едва ли има каквито и да било чуства...
Желае просто да постигне своето- да те има в леглото си , може би си тази която му се е опънала и това го кара да иска още повече секс с тебе...
Ако и ти искаш същото добре, но ако искаш нещо повече прави се че си го забравила и не ти пука
Живота е пред теб и ще срещнеш много други мъже
cat.s_eyes

6.   Позната история.Преживяла съм почти същото..бившия ми където и да ме види се опитва да привлече вниманието ми, а си има приятелка, която уж много обича. Аз не му обръщам внимание, даже съм плакала от нерви заради него не защото е с друга, а за това, че като ме види някъде се прави на интересен и това ме дразни много..та за твоя въпрос може би ти е доста трудничко да го преживееш,ноо не му обръщай никакво внимание..той си мисли, че когато той поиска ще тръгнете отново..докажи му, че не е единствен, че има и други мъже... да не ти пукаа.. :)