Споделена история от Тинейджърски

5 години се мъчихме и накрая сме заедно, но?
И така ще ви разкажа колкото се мога накратко, за да не ви губя времето.

Преди 5г. се запознах с сегашния ми приятел. Страшно много го харесвах тогава, разменяхме си смс, излизахме заедно, но и двамата знаехме, че няма да се получи. Той имаше и други проблеми, които малко или много ни пречеха. В продължение на няколко години си пишехме в скупе, постоянно се карахме (и аз не знам защо) той все ме блокираше в скупе и на другия ден ме отблокирваше все едно нищо не е станало и пак така се карахме. Сега аз се изместих в друг град, той също се измести в друг град.

През лятото започнахме да си пишем отново в фейсбук, да се бъзикаме да си лафим. И двамата си ходим в родния град редовно и се виждахме когато можем. И така веднъж се разбрахме да излезем да идем на един купон, тогава си поговорихме и двамата поискахме да се съберем.

Бяхме си говорили с него, че нашата връзка е реална не само по интернет, защото се базира на факти. И двамата се познаваме добре, той знае за моите грешки и не ме съди, аз знам за неговите и не го съдя както и други неща. Имаше един досаден тип в фейбук, (ще го нарека Х), който постоянно ми пишеше на стената, че ме обича иска да сме заедно и не знам си какво. Господин Х реши да пише на приятеля ми, че щял да се бори за мен и разни романи. Разменили са си няколко съобщения след което госпидни Х ми праща хронология в която прочетох как приятеля ми казва "щом 5г никой не успя да ме замени значи и ти няма да можеш, Докато тя е с мен, не я закачай и не и досаждай. Не знаеш нищо за мен и за нея така, че ни остави"и господин Х ме остави на мира.

Родителите му са малко властни хора, никога не са го подкрепяли и той е изградил някаква стена около себе си. Когато говорим нещо за бъдещето той винаги ме включва в плановете си. Казва, че иска да изгради хубава кариера, иска хубав живот с мен, че иска да ми е добре с него евентуално ако заживеем заедно. (ако някой се пита той е на 22 аз на 18 и сме заедно от 5месеца. )Обаче виждам, че си е изградил някаква стена около себе си, не показва ревност, разкрива много трудно чувствата си, страхува се да не го нараня, но и мен ме е страх да не ме нарани. Как да му покажа, че може да ми има пълно доверие, да ми показва как се чувства, че може да разчита на мен в всеки един момент. Дайте съвет как да постъпя?

Коментари

1.   Това е любов!

2.   Харесвате ми! Дано всичко се нареди :)) Според мен най хубаво ще е да седнеш да си поговориш с него, за да разбере, че имаш нужда от него... и не забравяй хората са казали : Не казвай ами показвай. Когато имаш нужда да му кажеш "специалните"думички (освен ако не си му ги казала вече) го наблюдавай. Все пак ходите г/д от много време. :))))) Успех и се надявам да сте много щастливи и да няма никакви изненади!!
*Пух*

3.   Всичко ще се оправи с времето, имайте търпение! :)