Споделена история от Тинейджърски

Не мога да се позная..
Здравейте, пиша историята си тук тъй като няма със кого да си споделя, малко поне да ми улекне, аз съм писал и друга история тук, за втори път пиша аз съм момче на 16 години, преместих се да живея в Германия, 3 месеца вече съм в Германия, всичко беше ок донякъде, свикнах със новото училище, намерих си приятели до тук ок НО имаше едно момиче във класа ми тя беше от Босна и Херцеговина, запознахме се и докато усетя вече бях влюбен в нея до уши, тя също имаше нещо към, всеки ден се виждахме в училището другаде нямаше къде да се виждаме тъй като не я пускаха да излиза много много, както и да е и тъкмо когато се бях решил да и кажа всичко да и призная родителите ми, ми сервират новина че ще се местим на 180км, пропаднах направо.. със сълзи на очи си събирах багажа, никога не съм очаквал че ще плача за момиче но ето случи се както и да е вече съм 3 седмици в новия град, казах си после ще ми мине има много други аз никога не съм бил такъв, във България имах най - яката компания не се хваля просто казвам, че във България имах която искам, за годините ми имах най - хубавите момичето и след като се разделяхме си казвах пф кво толкова боли ме ф*ра има и други и така за 2 3 дена ми минаваше, но ето че сега не мога да се позная вече 3 седмици далеч от нея и светът ми се срива, ям по един път на ден най - много два, не общувам със никой все тая ми е не пиша на приятелите ми, усещат че ми има нещо но като ме питат отричам, много ми е гадно без нея, даже не е гадно болка е, не очаквах че ще стигна до тук заради момиче като се познавах кой съм! Но ето че любовта ми към нея не угасва боли ме за нея.. Много ми е гадно знаех че всяка сутрин се виждахме бързах колкото се може повече към училището само и само да видя как ми се усмихва, събота и неделя умирах като не бях на училище, не мога да повярвам че го казвам но мразех събота и неделя.. не я виждах, заобичах училището покрай нея, потъвах само като ми се усмихваше, трудно заспивам вечер, седя си и си мисля колко прекрасни спомени имах със нея, само те ми останаха, пропадам това е без нея аз съм едно голямо нищо! Никоя друга не ми прави впечатление единствена тя си остава, а най - гадното е че нямам на кого да си излея мъката, за това пиша тук, отслабнах от недоспиване торбички пуснах под очите, направо не мога да се позная какво стана с мен, къде потънах, а видях нещо преди два дена което ме накара да рева като 5 годишно дето, тя си е направила инстаграм и качва някви любовни статусчета и под всеки статус слага буквата 'S' умирам направо душата ми гори плаче ми се.. тя за мен остана най - хубавото нещо което срещнах и плача за нея, а мен за 3 седмици ме измести друг?? Боли ме поради факта че явно аз нищо не значех за нея, а защо ми даваше поводи постоянно.. защо ми говореше мило защо ме хващаше за ръка, 3 седмици ли и беше тръпката към мен.. аз още горя по нея, а мен друг ме измести явно, много ме боли никога ама никога не съм очаквал че ще падна толкова долу, тя си има явно друг а аз пропадам по нея, плача като идиот.. най - гадното е че аз мислех че знача нещо за нея а не 3 седмици като не съм там друг да ме измести.. е това е моята история всеки един ред е писан със сълзи на очите.. Благодаря ви!

И моля администраторите да одобрят историята ми защото я написах за втори път.. поздрави

Коментари

1.   Така е брато, на всеки може да се случи. Това е кармично наказание. Много е тежко, когато Бог ти вземе ума. Тогава психическата болка е огромна. Аз съм живял така над 10 години, но аз бях много по-наивен и чувствителен. Ти щом си падаш непукист, ще се оправиш. Щом аз можах, значи всеки го може! Няма да цивриш вечно за някаква фръцла, която на втория ден вече те е изтрила от спомените си. Сега не мога да пиша много, но ако имаш нужда от други съвети, ще ти пиша пак.

2.   Ох, представям си кво ше излезе. Мъж българин и жена босненка имат дете, родено в Германия. Кво ше е то, българин, босненец и германец? Тотална простотия и цигания, да бяхте араби можеше, обаче съвсем различни националности. Връщай са тука, германския народ са затрива заради такива като теб. Хващай се с някаква германка или с друга българка. Момичето вече си има друг, значи ти не я интересуваш.

3.   Ето че в живота ти е влязло момиче което те е променило напълно- от курвар си се превърнал във разбит... Но кое е по-добре? Това всеки ден да си с различна и да не знаеш какво е любов или това да се влюбиш във някоя, дори и когато е невъзможна любовта ви...

4.   От авторът : Към номер 1 , Благодаря ти , братле за написаното , случва се такъв е живота, бях непукист сега вече е друго , всеки ден ми става по гадно и по гадно , някак ще се оправя ако не сега то след година , две благодаря за думите брат. До номер 2 , приятел / ко , личи колко си злобна/ен, можеше да напишеш нещо друго , или да си задържиш думите когато човек е влюбен не гледа дали е Българка , Японка и т.н така че ти недей да ми береш грижата , гледай за теб и много успехи , бъди по малко злобна/ен. До номер 3, не знам.. знам едно само че съм съсипан и нищо не мога да направя , лошо е че няма изход , много е лошо , надявам се някога да се оправя или някога дори за един ден , да сме пак заедно или само да я видя , благодаря на всички за коментарите. :))

5.   Аз съм момиче на 15 и разбирам те добре, знам колко е гадно всичко, което си описал. Но може би трябва да се замислиш за всички момичета, които си въртял в България. Винаги съм го смятала и знам, че е така, че когато едно момче се държи като курвар винаги идва едно момиче, в което се влюбва и не може да има. Защото много често момчетата не осъзнавате как се чувства едно момиче когато го зарежете. И идва момента, в който това се случва и на вас. Надявам се това, което ти се е случило, да ти помогне да осъзнаеш някои неща, грешките си и със сигурност е и за добро.

6.   От авторът : Мхм, много си права даже, осъзнавам какво съм направил но късно, Благодаря ти за написаното...

7.   Момичета-колкото искаш по този свят. Още си млад, има много вода да изтече пред теб. Явно това не е било момичето за теб, но аз съм сигурен, че ще дойде и твоето време, а с него и твоята половинка. Търпение! Почакай и забрави за тази, която така лесно разбива сърцата. Не си струва да мислиш за нея, но и тя не го заслужава. Усмихни се и продължи напред! Късмет!

8.   Горе главата! Като харесаш друго момиче непременно да пишеш тук! Аз ти отговарях в другата тема и се притеснявам, защото споделяш честно от душата си. Хайде, забравяй тази несподелена любов и пиши тук за новите.

9.   От авторът : Благодаря ви, номер 7 и 8, да така е, винаги съм бил мъжкар и всичко от душа и сърце казвам, крепя някък, гадно ми е и то много, Коледа я прекарах като обикновен ден, все тая ми беше, е този коментар го пиша на 31 декември, нова година, а на мен ми е едно гадно и тежко, момичета винаги има но от моя страна я няма тръпката, живи и здрави да сте всички, много успехи, дано тази 2017 бъде по - добра не само за мен но и за всички хора, обещавам си че ще си стъпя на краката, и на вас ви обещавам, скоро ще се оправя знам кой съм и какъв съм, а на нея ли нека е жива и здрава и много успехи да има моята обич и доброта все някога тя ще я плати, никой няма да и даде това което аз давах и още имах да дам, хора Благодаря на всички ви, че следите и темата ми, много успех здраве и всичко най - най, ви пожелава един пич, весело прекарване! :*