Споделена история от Тинейджърски

Влюбена съм в женкар
Ето реших се да споделя с вас ..:) Така всичко започна на един купон... Както на всеки тинейджърски купон имаше алкохол и знаете какво става повръщане, викане абе мани мани. И това момче като си пийна малко се зашемати ии.. много се отпусна. И той ми каза ето тези думи: ''Слънце ела при мен''!!! И мойта ''умна'' приятелка само ме подбутваше да ходя при негo защото тя си мислеше че наистина ме харесва и че е различен.

И аз тъпачката отидох при него той си ме хапеше, целуваше, обарваше !!! :х И останахме самички ииии... той като започна с едни мили думички едни сладки целувки само по бузата и аз хлътнах по негo до уши но се влюбих в него когато ме целуна по устата толкова беше хубаво но само тогава а сега какво аз рева като луда че разбрах какъв женкар е всъщност че се ебал с полoвината момичета в града и се е целувал, а е само 9 клас . Не мислех че ще го кажа но донякъде ми е жал за него че няма да си намери свестна приятелка като го знаят какъв е вече всички ..!!! Кажете ми какво да направя да му се обадя, да му пиша или да го забравя ??? :X Имаше една фраза ''Щом съдбата не ни иска заедно, тогава защо ни срещна ?!!?

Коментари

1.   Не му се обаждай. Ти сега ревеш, а представи си ако тръгнете и те зареже после ще ревеш двойно повече. Съдбата си е съдба. Знаеш ли още колко хора ще срещаш? Това не значи че трябва да се събираш с всички. А и той не те е потърсил. Не му се "бутай" в ръцете насила. Ако ти липсва внимание, просто се огледай наоколо, но не му скачай на врата. Тъпо е.

2.   Ами с женкари е така-чувстваш се използвана.Зарежи ги тия играчи,те не обичат никого освен себе си!

3.   Охооо, бъдете сигурни че пак ще му се хвърли в обятията. Жените си отварят краката за "мъжкарите", а с добрите момчета са само приятели.

4.   Не му се обаждай! Представи си, че се обадите всичко е наред до няколко месеца, а после се влюби в друга и започне с всяка да го прави? Това ще те нарани адски много, ще бъдеш съкрушена. Аз съм голям любовник (така да го кажа) :D Не се хваля, защото обичах момиче, което един вид беше моят живот. Аз съм от град София и уча в Природо Математическата Гимназия [ПМГ] "Симеон Велики", клас съм и съм същият като него. Не го правя с всяка, но много наранявам всяко момиче. Бившата ми нараних прекалено много когато си легнах с друга.. П.С (На 15 години съм на 15 Април правя 16 години)...