Споделена история от Тинейджърски

Без приятели в България
Здравейте момиче на 14 съм и най- близките ми приятели се преместиха със семействата си да живеят извън България. Това се случи преди около 6 месеца и от тогава се затворих в себе си и почти не излизах от нас. Имаше и едно момче той е н 16 и малко преди да заминат ние тръгнахме, но аз не знаех че и те се местят извън България. Майка го харесва доста даже, защото той абсолютно винаги подкрепя майка във всяко едно нещо което тя ми забранява. Тази седмица се върнаха в България и страшно много искам да изляза за да го видя и да си поговорим, обаче той иска и нещо повече от мен за което ме беше казал на скоро, той иска да го направим...

Коментари

1.   Миличка, щом той те дърпа надолу и те притиска да правите секс е повече от ясно, че няма сериозни намерения към теб! Ако държеше наистина на теб нямаше да ти дава зор, а щом го прави ясен ми е! Ще те навие да го направите после ще замине и ти ще страдаш недей! Зарязвай го веднага тоя пикльо и наблегни на ученето, запиши се на някакъв курс и там ще срещнеш нови приятели, а за момчета има време по -натам може да срещнеш човек, който наистина ще държи на теб и няма да те притиска да правиш нещо, когато не си готова за него! Не си заслужава заради един мухльо да страдаш после! Ж. 23

2.   В никакъв случай НЕ ПРИЕМАЙ!

4.   Ако не си готова за секс - просто му откажи. Ако почне да ти се нерви и сърди нещо - значи не държи наистина на теб и всичките му позички пред майка ти са били просто тактика, ако ме разбираш.
В никакъв случай недей да му пускаш само, за да го задържиш! Никога не прави нещо против волята си! Независимо дали става дума са секс или нещо съвсем друго каквото и да било.
Освен това си само на 14. Гарантирам ти на 1000 процента, че в следващите 10 години ще имаш супер много възможности за запознанства със супер много хора. Спокойно!

5.   ''обаче той иска и нещо повече от мен за което ме беше казал на скоро, той иска да го направим... ''

Как ти се струва да надуеш корема на 14 години? Неговата цел е да се възползва от теб и да те захвърли като носна кърпичка.

Нямаш приятели.... ами щом учиш предполагам имате зала за тренировки по волейбол, баскетбол и т. н.

6.   Запиши се на спорт, танци, език и ще срещнеш нови хора, с някои от които може да станете приятели. Този, дето иска секс с теб, го зарежи. Той не е сериозен, ще го направите и ще те изостави, а ти ще страдаш. Да не говорим, че може да има и по-лоши последици за теб.

7.   Не се съгласявай. Аз съм момиче на 20 години и са ми пределно ясни момчетата на неговите години. Идва си в България и иска да се забавлява. И аз живея в чужбина и като си дойда искам да се забавлявам. да се видя с някоя момче. да ходя на купони. Той го прави същото. Може дори да си има гадже в чужбина и ти да не знаеш. Идва си и правите секс и после си заминава и край. Първият секс е нещо много специално за момичето. защото след него момичето започва да има сериозни чувства към момчето. Не си струва той да дойде и да си поредното забавление за него. а ти да се влюбиш. Фактът. че нямаш приятели не значи. че като правиш секс с него ще имаш повече приятели. Не го слушай каквото и да те лъже и да ти говори. Ако ти каже. че ще се върне в България не му вяврай. За него си само един секс веднъж и край. Не прави тази грешка. Като станеш на 18 и се сетиш за този случай ще си радостна. че не си му позвовила. Успех!