Споделена история от Тинейджърски

Той е с друга
На 28.12.2009 бях на един рожден ден извън града. Няколко дена преди това голямата ми любов Н. ме заряза, но го бях помолила за този рожден ден да сме си заедно, той прие. Но вечерта към 12 Н. ми каза гледайки ме в очите че ме чувства като сестра, че ме обича само като сестра и така.

Аз плаках бях се усамотила в една стая да говоря по телефона с една приятелка и и разказах какво е станало. В тази стая се оказа едно момче Ц. което започна да ме успокоява и да ми говори че не си струва да страдам. Решихме да поостанем малко в тази стая и после да се върнем в другата на купона и той ме прегърна. По късно вечерта се целунах с Ц. и вече бившото ми гадже побесня, но мен не ме интересуваше, защото вече за 2ри път ме лъжеше че не ме обича и не иска да е с мен.

Чувствах се спокойно с Ц., бях му разказала всичко което е станало с бившия ми и цяло вечер просто ми беше яко с него. След това се видяхме още 2 пъти и ваканцията свърши и той се върна в София, защото е от там, аз съм от друг град който е почти в другия край на България.

Първите дни пишехме си смс-и говорехме си, но и двамата направихме големи сметки и решихме да поспрем. Той нямаше интернет и нямаше как да се чуваме. Седмица и нещо беше минала от както не се бяхме чували въобще. Едни приятели решиха да ме запознаят с едно момче Т. и след няколко дена на 15.01.2010 тръгнахме беше някакси любов от пръв поглед. Писах смс на Ц. че няма да се получи връзка от разстояние и просто сега няма как да сме заедно. Но през септември той се преместо да учи више в моя град, но понеже Т. беше много ревнив не се бяхме виждали. Просто докато бях с Т. не излизах с почти никой освен с приятелите от общата ни компания.

На 2.01.2011 година скъсан с Т. защото вече много се задушавах от тази ревност, някак си беше изпарила вече любовта ми исках свобода. Вчера се видях на кафе с Ц. а от няколко дни си пишем. Но той си има приятелка с която са заедно от 3 месеца. Всеки ми казва че ходят сериозно, но той понякога така се държи по скайпа все една няма гадже или по точно все едно иска аз да съм му гадже. Когато му кажа "недей така имаш гадже" той ми казва че не му се говори за нея.

Вчера като излизахме се държа сериозно, но това ме съмнява че е било само защото беше с едни негов приятел който е приятел и на приятелката му. Не знам какво да правя той пробужда пеперудите в стомаха ми, не спирам да мисля за него постоянно ми е в главата, но по дяволите той е обвързан, а аз не искам да се забърквам в любовни триъгълници. Защо ме кара да се чувствам така. Пращах чатове с него на една приятелка и тя ми вика "има химия между вас", но той е с нея и аз нищо не мога да направя, за да променя този факт, но и не мога да се отдръпна от него защото той ме влудява.

Коментари

1.   Много заплетена история!Не знам как човек веднъж казва-нищо няма да стане между нас, със смс,пък после иска да стане нещо...И ти си като бившия ти приятел...

2.   Авторката: Мина година от тогава и тогава той беше на другия край на България, без намерение да идва скоро насам. Как можех да знам че след година когато се видим ще почувствам отново нещо. И сега той е тук а не на километри от тук.

3.   Да,но той е наясно със себе си,има си приятелка,не си е губил времето да се надява и очаква,а ти-ту се влюбваш,ту разлюбваш!Ако обичаше истински,разстоянието нямаше да е пречка!

4.   Авторката: Тогава го познавах от нямаше и седмица когато той замина. И не мисля че е наясно със себе си щом ми праща целувки и постоянно ми пише че искал да отида да го стопля да си мисля за него докато съм в банята, да го сънувам. И когато му кажа че си има гадже той да ми отговаря "нека не говорим за нея" и да ми казва че понякога не е сигурен дали иска да е с нея.

5.   Авторке, постави му ултиматом - или тя, или ти.

6.   Е, не иска да е с нея, а е с нея?!А тебе те иска?!Само да си го представяш,а наяве-с приятелката,за която не иска да говори?!Много удобно!

7.   Авторката: Един ден се уговорихме да излезем, но му излезе работа и не стана, после разбрах че се е видял с нея, когато на следващия ден се видяхме мислех да говоря с него както каза №5 или аз или тя, да го питам дали я обича и ако е така да приключи това с мен, но когато се видяхме той беше с негов приятел. Дръпна ме за секунда на страни и ми каза "Вече съм свободен, теглих чертата, сам съм" и това беше повече възможност нямахме да говорим. Доколкото разбрах тя му е изневерила, защото е мислел да бия някакъв, но после се е отказал и е теглил чертата.
Благодаря за съветите.