Споделена история от Тинейджърски

Загуби ли тя интереса си към мен ?
Здравейте аз съм момче на 18 години, 12клас.
Та така тази година ми е последната и си бях решил да се захвана яко с ученето и да не обръщам внимание много много на момичета.
Но 1-2 месеца след началото на годината, забелязах че едно момиче от 8клас постоянно ме заглежда, усмихва ми се, срамува се като я погледна.. абе всички признаци на привличането.
На мен не ми правеше впечатление това момиче, но след като започнахме да се виждаме всеки ден, виждайки че тя ме гледа и изпитва явни симпатии към мен, аз също започнах да изпитвам симатии към нея.
Проблемът е че аз съм доста срамежлив и винаги когато са ме харесвали момичета(които и аз съм харесвал), никога не съм го показвал. Те правят намеци(погледи и др)но аз не отвръщам, те предприемат следващата крачка и ми пишат по фб, и така става вече чат и там нещата се оправят.
Реших и този път да действам по този начин, виждах че момичето има симатия, аз отново не показвах че и аз имам симпатия към нея, с надеждата да ме добави във фб и да ми пише.... е да но не, това не се случи!
Сега като се засичаме в училище дори не ме поглежда, а аз не спирам да "правя" така че да се засичаме "случайо"... тоест ролите се размениха.
Не знам харесах си я много, не ми е за единия секс, секс съм правил знам какво е, не ми е за това. Просто момичето е много красиво, излъчва невинност и чувствам че точно такъв тип момиче би подхождало на момче като мен, което не е някакъв бияч или ганкстер, че да му трябва някоя наконтена кифла.
Е как мислите, има ли някакъв шанс или....
Също и времето ме притиска много, все пак тази година ми е последна в училище, а и е по-кратка от останалите.
Благодаря предварително за съветите:)

Коментари

1.   Ами за съжаление момичетата бързо губят интерес към срамежливи момчета, които се правят, че не ги забелязват... Казвам ти го от личен опит. Ако не е късно - бъди мъж и я заговори. Знам, че ще е трудно, но иначе почти гарантирано ти казвам, че никога няма и да разбереш дали е могло да стане между вас. Така дори и да те отреже поне ще си пробвал.
Хубавото в случая е, че те я ~4 години по-малка, та ще се чувстваш по-сигурен отколкото с наборка или по-голяма. Успех ти пожелавам, дано се случи.

2.   пиши и ти

6.   Има ли конкретна причина ТИ да не я добавиш във Фейсбук? :)

8.   Ами щом наистина си видял в нея нещо чисто и невинно, което те привлича и усещаш, че това е момичето за теб, мисля че ти е време веднъж и ти да се престрашиш и да потърсиш. Или ще загубиш. Нищо не губиш, ако опиташ. По-добре сега, отколкото по-късно - не се знае смисъл ще има ли. Айде успех и ако предприемеш нещо, може да ни светнеш в коментарките как се е развила ситуацията. :)

Ж18

9.   От Автора:Конкретна причина да не я добавя и да и пиша аз......ами пустият СРАМ.Не мога да го преодолея,наистина е ужасно трудно,дори когато виждаш че момичето има симпатий към теб.
Благодаря ви за съветите.Сега,до 5 януари сме в коледна ваканция,след ваканцията ще я наблюдавам седмица-две и ще реша дали да направя аз първата крачка(за пръв път в живота ми)

10.   Ами така става като незнаете какво искате. Нарича се оцеляване много по-добре е да забравиш някого отколкото да го обичаш а на него да не му и пука. Това си е чисто самоубийство. И аз харесвах един от 11 клас но той не ми обръщаше внимание и вече не ме интересува а той дойде при мен но няя стане