Споделена история от Тинейджърски

Имам гадже нимфоманка...
Здравейте!
Предполагам, че "проблемът" ми не би трогнал някои от вас, но все пак... Момче съм на 19 години и от около година ходя с момиче на моята възраст.

Още в началото на връзката ни забелязах огромната й сексуална жажда. В началото страшно ми харесваше, но напоследък ме изтощава зверски. Ако сме някъде заедно, тя бърза да се приберем у тях, за да правим секс... вече ми е неудобно от техните...
СВАЛИХ 10 КИЛОГРАМА с тези "упражнения"
Моля дайте акъл как да я накарам да мисли по-малко за това... аз не съм машина все пак. Имам чувството, че ако ме няма 2 дни, тя ще ми изневери поне с 4-ма човека.

Коментари

1.   Хахаха, тази историйка ме разсмя! :D:D:D Няма изход, братче, ако е нимфоманка, трябва да се лекува. (ако изобщо има лек за това)

2.   да ти имам оплакването брат :)

3.   До нм 2, вярвай, че хич не е лесно :). До автора, имах също такава приятелка, не можеш да я накараш да мисли на друго, не си прави труда :). Бяхме заедно едвам 1 месец, не можах повече. Това, го няма ни во порно филмите :).

5.   Купи и някоя друга секс играчка и ако не ти се прави секс я оправи с нея, пък и така по малко ще ти изневерява като те няма

6.   Аууууу, давай я насам ! И ти довилен, и аз доволен, че и тя !

7.   Верно сподели я с някой приятел аз например имам малко кила за сваляне към 5кг :), и си намери друга сериозна, ако не може се оправиш с даден проблем го направи нечий чужд проблем аз съм мазохист ще се оправим а и сам малко извратен падам си фетишист.

8.   ох откога искам да си хвана гадге нимфо :/ :Д

9.   Лесно!!! :D да си я разменяме през времето в което си почиваш хах

11.   дирекно скъсай с нея има да те турмози винаги има по-добри късмет

12.   Знаеш ли колко много момчета искат да са на твоето място в момента? (момиче съм и не мога да ви разбера вас момчетата - или твърде много или твърде малко.... )

13.   едва ли ще го "турмози " (тормози), особено, ако пробва да я накара да си втвърдява малко повече зърната и гърдите и още неясно какво друго.

14.   еми аз няма кво да ти кажа освен, че не можеш да я накараш да спре... а и има един филм "Дневниците на нимфоманката", ааа и също по-добре да поговориш с нея и тогава да решите какво да правите

15.   12. Аз съм на мнение че не тр да поучаваш човека. Той е споделил проблема си за да му се даде съвет. Все едно да отида сред хора употребяващи дрога и те да ми обесняват колко хубаво нещо е дрогата и че не можели да ме разберат, това което е хубаво за един не е задължително да се хареса и на друг затова като странични наблюдатели и събеседници в темата сме длъжни ако се вкл. в нея това което пишем да е съобразено със потребностите на автора а не с нашите разбирания за нещата, а иначе ако проявяваш интерес може да се запознаем и да обсъдим и други важни теми на по кафе че по интернет много умряла работа :)

16.   Женско, неудържимо, безконтролно желание за секс, без значение с кой мъж. Нимфоманките не трябва да се разглеждат като проститутки, защото не го правят за пари. Често като нимфоманки се третират жени, които трайно не могат да бъдат удовлетворени от сексуалните си партньори мъже, които стават причина за това състояние.

Това е болестно състояние на мозъка на жената.

Взето от „http://bg. wiktionary. org/wiki/%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D1%84%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%B0“.

17.   Брат ми ше се опраиш ,не се притесняваи, виж колко желаещи има.