Споделена история от Тинейджърски

В началото на връзката ни не беше такъв, знам че все още сме в началото но трябва ли да е така?
Здравейте.
Искам да ви помоля за съвет..

Аз съм момиче и съм на 17години, с приятелят ми сме заедно от скоро - почти 2 месеца. Той е на 24 години. До третата седмица всичко си вървеше много добре, но след това всичко някак си се обърка. Бяха минали 3 седмици от както тръгнахме и той си помисли, че съм му изневерила и започна да ми се кара без да ми даде шанс да му обясня за какво става дума, минаха един - два дни и успяхх да говоря с него нормално и да му обясня. Целия скандал беше защото си бях писала с един приятел за масажи. След като преминахме този период си мислех, че скоро няма да се скараме отново. Мина известно време и започнахме да се караме за най - различни глупоси. От скоро започна и да ми говори на въпреки, когато го помоля да направи нещо той ми казв нямя или прави обратното на тава за което съм го помолила. Поставил си е за основна цел да ме промени, да ме накара да откажа цигарите... В началото на връзката ни не беше такъв, знам че все още сме в началото но трябва ли да е така? Може ли разликата в годините ни да е повод за тези караници?

Коментари

1.   Не знам колко разликата в годините е проблем. Знам само, че той не е човека за теб. Никога не опитвай да променяш хората.. Ставаш егоист. Това се отнася за него. А ти му казвай "край" :)
*Пух*

2.   2 месеца не е връзка. Щом от сега още не се разбирате, какво ще стане после? Просто приключвай с това.

3.   Ние с моя приятел винаги сме си се карали за глупости, и аз пушех, когато тръгнах с него, но вече година не пуша - и не иска.. Може би не му е приятно да пушиш, и той не го прави за твое зло - замисли се.. :)
С времето ще свикнете с тези малки караници, и ще свикнете как да не се дразните и отношенията ви ще се изгладят, поне при нас така стана.. успех!

*Жо

4.   С моя приятел се случи същото, направихме два месеца и се почнаха едни караници, скандали и спореве за нищото, само се карахме за глупости и колкото и да го обичах в един миг направо си мислех че няма да издържа повече, но лека полека нещата се наредиха. Просто сте в период на нагаждане на характерите и опознаването, всичко това ще премине и ще се радвате че сте минали този период. Аз също съм на твоята възръст и моя приятел на възраста на твоя и също пуша и моя непрекъснато ми правеше забележки за това и искаше да ги спра. Но аз му казах, че това съм аз да ме приеме такава каквато съм и да не се опитва да ме променя, че не е нужно да ми се прави на родител и че знам за вредата от цигарите и мисля да ги спра в скоро време, но време в което аз кажа и пойскам. Спок всичко ще се нареди. :)