Споделена история от Тинейджърски

Омръзна ми всички да ме унижават, че съм грозна!
И това ако не е най-гнусното, най-гадното и противно нещо в целия ми скапан живот! По скалата от едно до десет се нарежда някъде на... минус шест. Да не вземете да си помислите, че съм придирчива? И така работата е там, че съм грозна. Не, не си въобразявам. Наистина съм грозна и то много. Казвам "работата", а не "проблема", защото за проблемите има решение, но за това няма.

Както и да е. Вече съм се примирила, приела съм го и съм спряла да се тормозя от тази истина. Все пак истината боли. Само да не ме унижаваха другите, да не ме обиждаха и да не ми се подиграваха. Така е грозна съм. Признавам го. Виждам се в огледалото и си казвам истината. Все пак на черното не мога да кажа бяло. Но не мога да разбера защо всички ме обиждат и унижават, защото съм грозна. Нима аз съм виновна за това? Не съм се направила сама такава. Природата така ме е създала, както и гените. Каква вина имам аз, че съм грозна. Кажете ми, каква? Не ми ли стига, че цял живот съм обречена да живея, изглеждайки така, ами и другите да ме унижават? Не ми ли стига, че всеки ден като се погледна в огледалото ми идва да го счупя? Кажете ми не ми ли стига?

Наскоро се запознах с едно момче по интернет и му пратих снимка. След като ме видя той каза, че ме харесва и започна да ме сваля. Аз не можах да повярвам. Така мина повече от месец, в който продължавахме да си чатим и той все ме сваляше и ми казваше колко съм била сладка, красива и т. н. Аз обаче не му вярвах, смятах, че само се бъзика с мен. Но се замислих и си казах, че той няма полза от това да се бъзика с ме, все пак не печели нищо от това. И така малко по малко взех да му вярвам. Докато един ден не му повярвах изцяло. Истината е, че съм най-голямата загубенячка на този свят. Докато снощи разбрах, че наистина се е ебавал с мен, просто защото е нямал какво да прави, се е забавлявал с мен. Много тежко го преживях. Рев и чудеса беше! Докато си чатихме и ме сваляше бях започнала да добивам малко самочувствие, а сега като разбрах истината се сгромолясах. Чувствам се по-гадна от плювалник. Кажете ми не ми ли стига, че съм грозна, че и да ме унижават отгоре на всичко?

Коментари

51-99 от 99

64.   Най - важният урок е научиш, как да обичаш себе си - и не фрагментарно, отчасти, а изцяло - с всичките си недостатъци и предимства. Да, външността - която никой с нищо не е заслужил. И аз не съм красива, даже леко грозновата. Понякога си мисля, че ако бях красива, щях да съм щастлива. Но това е заблуда! Един човек е излъчване, индивидуален път, зад който трябва да застанеш, защото това е ТВОЯТ път. С годините ще разбираш колко важна е всъщност индивидуалността, че тези които са били повърхностни и обръщащи внимание само на външността - всъщност са останали доста неудовлетворени от живота - защото животът не е само макиаж и блясък - животът е във вътрешното вглеждане, в общуването, във взаимоотношенията. Когато се научиш да обичаш себе си, ще се погледнеш в огледалото и няма да се намериш за красива, но тогава просто няма да ти пука!

66.   Милаа малко или много трябва да имаш самочувствие но да не е прекалено много!! Всяко момиче е красивоо по свой си начин ти не можеш да се съдиш затова каква си по външност! Просто защото не си намерила правилното момчеее не трябва да си мислиш че си грозна. И тези които те унижават с обидите си нямат толкова интересни неща в живота си колкото са твоите за да приказват обидни неща за теб те ти завиждат с нещо!! или просто го правят за да се напраяятт на гъзари пред другитее

68.   Само това ще ти кажа, няма грозни хора! Има красиви в душата и грозни. Не си викай че си грозна, не се измачвай за глупости след време ще си кажеш.
-Ей защо съм била толкова глупава да се лова на обидите на глупавите и неваспитани деца.
Както казват в другите коментари с времето ще се развиеш ще станеш хубава млада жена... Просто тези които те обиждат ти завиждат. И на мен в даскало ми викат че съм свиня и какво не ми пука какво мислят те. Не живей за мнението на другите живей за себеси!!!

71.   До всички, които се мислите за грозни - престанете! Аз също се мислех за такава, защото най-големите курви от класа ми, които без грим един ден не са дошли на училище, ме обиждаха. Може би и защото аз съм уникално чувствителен човек и знаят, че дори най-малкото нещо би ме разстроило, ги караше да ме обиждат още повече.. ей така, за да им е забавно. И да, втълпих си, че наистина съм грозна. Беше ми много тежко. НО тогава се запитах кое точно в мен е грозно. Застанах пред огледалото и започнах - тялото ми е страхотно, очите ми са нормални (кафяви) и не са грозни, носът ми е с много хубава форма и мъничък, устните ми също не са грозни, косата ми е красива - дълга почти до кръста, кестенява, много гъста, кожата ми е много бяла (всъщност, приятелите ми казват, че не са виждали по-бял човек от мен). Тогава кое ми е грозното? Кое не е наред в мен, че да се постарая да го прикрия или ако е възможно, да премахна недостатъка? Да, не намерих този свой недостатък. Следователно започнах да си мисля, че съм красива. Започнах да се чувствам красива. Започнаха да ми казват, че съм красива. Вдигнах си самочувствието. А онези от класа ми никой не иска да ги погледне, защото без грим на нищо не приличат, кожата им е съсипана, косата - изтощена от боята и пресата. Дори на рождения ми ден една от тях, която си мисли, че ? нямам номера, ми изпрати смс нещо от сорта на "чрд, гръмни се ;**". Познайте колко ? обърнах внимание. Откакто САМА разбрах, че съм хубава, никой не ме е обиждал. Защото няма за какво да се хване. :)

72.   Истината е, че за щастие на всички понятията грозен и красив са субективни. За един ще си красива за друг грозна. И понеже не ти трябва повече от един за когото да си красива - считай, че всичко е наред и такъв ще се намери.

73.   Скъпи момичета, а и момчета грозни хора няма. Грозното е продукт на мозъка, (а ние не обичаме с мозъка а със сърцето) а също и на суетата ни. Ние сме хора и точно това трябва да ценим и гледаме - човешкото, а не толкова физиката, защото тя се мени. Днес еди кой си е красив, привлекателен, а утре не. Познавам "грозни" хора, но пък щастливи с приятел/ка до себе си, а красивите самотни. А и се замислете кой мисли, че еди кой си е грозен? Мислят го само кифлите, надутите момченца и момиченца. Тяхното мнение ни е абсолютно непотребно. Нормално е човек да се повлияе от средата, в която се намира, особено в пубертета, но пък и не трябва да позволяваме определена група хора да ни нанасят травми в психиката. Родили сме се, за да изживеем този живот и да дадем най - доброто от себе си. Не виждам как ще стане това, ако непрекъснато хленчим. Като се замислите има толкова гладни и бедни хора, без покрив дори. За това трябва да сме благодарни, че сме такива каквито сме и да изживеем дните си достойно за нас самите. Един ден като станем на 80, върнем лентата назад и видим, че живота ни не е имал смисъл, че не сме били щастливи и доволни от него, то тогава живот ли е било това? ! Замислете се и се стегнете. Успех на всички! :) :)

74.   Аз съм едно грозно момче, казвали са ми го и не ми пука :) Да не ти пука и на теб какво ти казват защото еднакъв човек няма как да има всеки е различен няма как всеки да те харесва. Успех :)

76.   Аз ще те посъветвам кратко:Не им обръщай внимание, не си пилей живота за това! Ако някой наистина те обича, то няма да е заради лицето или заради тялото, а заради самата теб! Външния вид не прави човека! :))) Успехчета :)))))))))

78.   Няма грозни хора! Никъде по света! :)) Аз съм сигурна, че ти си повече от прекрасна! Бъди себе си! Не позволявай на някои хора, които не ценят нищо, а съдят само по красотата да ти съсипят живота! Горе главата! Един ден, обещавам ти, ще намериш момче, което ще те цени заради това, което си ти, а не твоето лице и тялото ти! Не си пропилявай живота, момиче! Усмихвай се по-често - това те прави най-красивата :)). Айде успех и не се подценявай! Все още има и съвестни хора! :)))))

79.   Ти си родена така, всеки един човек е уникален по свой начин.
Мила Бог не прави грешки. Живей си живото и не мисли за това бъди оптимист и помни, че от грозното пате става един прекрасен лебед.

80.   Всеки човек има своите недостатъци, но всичко може да се прикрие и да стане в твоя полза, ако знаеш как, ако не харесваш примерно носа си, че е "еди какъв си"можеш да го коригираш с подходящ грим и същевременно да подчертаеш красивите черти на лицето си, ако си с слаба или дебела пак можеш да го оправиш, но 1-во трябва психически да се настроиш.
Помня едно момиче, което сега е страхотно, обличаше се като клошар косата и беше ужас, а сега подбира дрехи които я отварят и се грижи за себе си, не може всички да сме барби, но можем да сме красиви :)

82.   Виж аз също си втълпявам, че съм грозна, но не е така. Сега се погледнах в огледалото и се замислих. Казах си ''Аз съм красива''. Направи го и ти. Ще се почувстваш по-добре. И не обръщай внимание на тези, които те обиждат! Аз правя така! А пък и това ми помага да ги тресна от земята! Аз дори сигурно съм по-зле от теб, но го преодолявам!

83.   Външният вид е до едно време, после изгубва значение, когато хората са по-зрели. Няма смисъл да се ядосваш. Виждам, че темата е отпреди почти 3 години и се надявам с днешна дата да се чустваш по-уверена :) !

84.   Момиче когато паднеш трябва да се изправиш!!!! Няма грозен човек!!!! тези който казват, че си грозен/грозна просто мислят че са повече от теб а реално са едно нищо. Бъди силна не се давай когато някой те нападне защитавай се!!! Какви са тези глупости грозен/грозна съм. Вярвайте в себе си не падайте, а ако паднете изправете се. Всеки който е против вас и иска вие да сте зле ще казва грозен /грозна си. Да не ви пука какво мислят другите по важно е какво мислите за себе си!!! Има всякакви досадни глупави ненормални и т. н но не и грозни! Всеки е уникален с нещо просто трябва да вярваш в себе си и да бъдеш силен/силна. Вижте силните си страни бъдете себе си!!!

85.   Не им падай на нивото! Те искат само да се почувстваш гадно. Да ти смачкат самочувствието. Не им се давай. Ако някой те обиди го постави на място. Това са хора, който търсят внимание и го печелят чрез теб. Успех!

86.   Като сте грозни поне тренирайте, в лицето може да си сгазена от валяк, но ако имаш перфектно тяло, все ще те забележат.

87.   Да ти кажа честно “ Всеки Човек е Красив по собствен начин„
и не разбирам те а каво ти се подиграват....
ма да ти каза и мн хубав да си пак е на уроки.. некви идват да ти се лигавят и др такива... и аз преди се мислех за гризна но напоследак няколко момчета ми казаха че ме харесват и си вдигнах самочувствието... и то всичко с грозотата може да се заличи например ако лицетоти не е с хубава форма има прически които да направят илиузия.. ако не си харесваш очите сложи малко грим колкото да заличи несъваршенствата... ако имаш 1 вежда ускуби я в средата и мн такива... и дрехите все пак са важни...
и след тези подобрения не ми се вярва да се мислиш за грозна... с грим за 1 път не се свиква лесно ма ша свикнеш :Д... и не забравяи че трябва да имаш самочувствие!!! :)

88.   Знам какво ти е !! Аз също съм грозна и всички в училище ми се подиграват. Косата ми е грозна,лицето ми е още по-грозно,а за тялото да не говорим.Всички в класа ме наричат "Плашило","Свиня","Мис грозотия".Вече го приех,приех,че никога няма да бъда като останалите,никога няма да си имам гадже и никога няма да се оженя,да имам деца.Преди много ме болеше,сега вече не ме боли чак толкова.Свиквай.Ти нищо не можеш да направиш,както и аз.

90.   Мила, спокойно и при мен беше така. Не съм от най- красивите хубавелки, не гледам да съм като другите и не следвам "последните модни тенденции". Истината е, че днешно време хората са прекалено вманниячени по външния вид и ако не си "swag" или поредната кифла с по 600 харесвания на снимка не си никой. И аз бях като теб- мразех да се гледам в огледалото, защото всичките ми се подиграваха, че съм различна- просто имах свой стил пък и бях пълна. Но ето, че един ден ми писна от това и реших да отслабна. Станах 46 гилограма, а бях на 16.. спрях да ям само за да се докажа пред другите. И всички започнаха изведнъж да ми стават приятели.. И тогава осъзнах кой наистина е държал на мен и кой не.. И така мисълта ми е щом всички ти се подиграват направи си сметка дали искаш да бъдеш приятелка с точно този тип хора.. Няма грозен човек, просто има прекалено много комплексирани хора който си вдигат самочувствието като унижават други. Погледни се в огледалото и си кажи "Красива съм! ", защото съм сигурна, че въпреки всичко ти си едно наистина красиво момиче по свой собствен начин :) А за момчето- той е кретен щом не оценява какво е изпуснал.. Знай, че там някъде е твоя принц и просто трябва да си търпелива за да го намериш :)

91.   Мисля че си същата която ми прати снимка и ми досаждаше непрекъснато, като се виждаш ква си що се хвърляш на готини момчета като мене и после се жалваш че съм те взел за мезе и съм си прайл бъзик с тебе? А кво да те прая а? Виж се ти изобщо не ставаш за нищо

92.   не мисля че има грозни хора а такива дето не се пот държат или по точно не знаят как и аз си мислех че съм грозен подигравали са ми се че съм дебел и т. н но просто не им обръщам внимание това което ти си мислиш че си грозна не е така просто другите ти го набиват в главата

93.   Леле боже, че и ти си като другите! Дано не те обидя, но я се стегни! И ти си мислиш, че красотата отвън е най - важното нещо! Боже.. И после защо ли държавата ни била пълна с кифли..

95.   В първото - '' Няма такова понятие като "грозен човек" пише, че колкото и на външен вид да си красива ако като човек си лоша никой не би ти обърнал внимание, но в днешно време не си ли красив няма значение какъв си от вътре!!!

96.   Като си вървя по пътя, и често ми се случва някой непознат да ми се присмее, да каже колко съм грозна и смешна.. имам доста ниско самочувствие и само се унижавам.. знам че казват да не се засягаме от такива неща, но според мен повечето хора в днешно време са такива-гледат само външния вид.. доста се засягам, но като се погледна в огледалото си казвам, че живота продължава, че както и да ме наричат и каквото и да казват, винаги ще се намери някой който да не те харесва.. така че наистина няма смисъл от нерви и ядове.. извода е че трябва да се приемаме такива каквито сме, така ни е създала природата и че си красив такъв какъвто си-независимо вътрешно или външно.. :)

97.   Не им обръщай внимание. Всеки човек е красив с нещо! :)

98.   Ще ти кажа нещо, погледни се в огледалото и кажи какво харесваш в себе си, а не какво мразиш. Ще видиш, че имаш хубави черти. Вярвай в себе си и не приемай повече да ти се подиграват. За да те харесват другите, първо трябва ти да се харесаш. А онзи с който си си писала, той е просто поредния глупак. Запомни едно, ако ти се харесваш не е важно, дали другите те харесват. Важно е човек да е добър, а не красив.

99.   По повод казаното в коментар №2, не мисля че ако имаш хубави гърди трябва да носиш изрязани блузи за да се харесаш на някой. Тоест ти ако искаш си носи такива блузи, но който те харесва, ще те хареса такава каквато си.

101.   Чуй какво ще ти кажа момиче. Пишеш чудесно, наиситна се изразяваш много хубаво, това значи че си умна, а една умна жена няма да се хваща на простотията на някой си там дето си няма друга работа освен да се прави на интересен.
Като по-малка и аз се мислех за грозна, честно казано бях много дебела, с малки гърди съм и изгелждах като картоф, ходех с някаква депресарска прическа, тоест нямах прическа, гризях си ноктите... ужас пълен беше. Един ден реших, че ще отслабна и свалих десет килограма със много спорт, карах колело като откачена, коремни преси, всякакви упражнения от интернет... комбинирах го със ядене на много плодове и никакви тестени боклуци. Един ден видях че съм 49 килограма. Бях доволна. Направих си прическа, боядисах се, купих си много по-секси и красиви дрехи.
Мога да ти кажа, че са ме сваляли изключително красиви мъже за които преди мечтаех.
Тези неща зависят от теб. Просто се приеми. Подобри това което можеш, гримирай се правилно-подчертай това което харесваш у себе си примерно очите или устните. Избери си дрехи които показват хубавите страни на тялото ти. Това са малки неща които можеш да направиш, но ще видиш колко много ще се промениш с собствените си очи като го направиш. Не се депресирай! Стегни се и покажи най-доброто у себе с!

102.   Всичко е в глaвaтa ти. Щом мислиш,че си грознa, нямa дa успееш дa убедиш околните в противното.

137901(Книгомaнкaтa)

103.   Знам как се чувстваш. Хората са жестоки и то много на ме също ми се подиграват но аз не се занимавам с тях.Аз мисля да не те познавам нито съм те виждала но знам че ти си много красива и не съм като този дето те е исползвал само за. Забавление аз мисля че ти си прекрасен човек и може да си толкова красива че тези които ти казват че си грозна те просто ти завиждат на това колко си красива.Помни едно от мен просто ги устави те ще спрът сами :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

104.   Миличка, не си грозна! Няма грозни хора! Всеки си има своите недостатъци, както и по нещо хубаво вън и вътре в себе си. Не обръщай внимание на обидите, не трябва да ти пука за чуждото мнение. Мен също са ме обиждали. Но знаеш ли, обиждат само хората, които са най-долните комплексари на този свят. Не трябва да се влияеш от такива хора. Те не заслужават място в сърцето на никого, повярвай ми!
И разбери, винаги ще се намират такива хора, независимо кога и къде. Сега в гимназията, по-нататък ще има и такива хора в университета ти и на твоята работа. Това не бива да те тревожи, защото какъв е ЖИВОТЪТ. Той ти поставя уроци, които трябва да бъдат научени!
Но, запомни, понятията красив и грозен са субективни. Това означава, че едни те виждат красива, а други грозна. Не може да се угоди на всички, за жалост… Но! Обещавам ти, някой ден ще намериш твоето момче! За него ти ще си най-красивата, най-прекрасната, най-милата и т. н. Успех, мила!!! ?

107.   На мен днес едно момче ми каза че съм много хубава според вас той йаресвали ме?

108.   Те не са прави. Не бива за се отнасят така с теб.И с мен е същото затова напълно те разбирам.Ти не си виновна че си грозна също и аз и те вместо да проявят съчувствие те убиждат.

109.   И аз съм грозна, но...

110.   Здравей. Аз съм на 15 и преди 2-3 години бях същата. Не стига, че не се харесвах, а имам страшно много пъпки. На всичкото отгоре се преместихме в чужбина и омразата на учениците ми към мен беше на макс.
Не се харесвах изобщо- тънки устни, ту права, ту къдрава коса, с корем и бедра, и т. н. Тогава едно момиче дойде в града и се сприятелихме. Тя обаче, вместо да ме подкрепя и да е до мен, когато се сипят обидите от страна на момчетата, тя се смееше и винаги, когато бяхме в тоалетната ме поглеждаше, измиваше се и казваше" веждите ти са много светли, миглите ти не се виждат, имаш да сваляш кила, трябва да правиш упражнения за по-хубаво дупе, нямаш гърди.... "
Тогава не го осъзнавах. Не съм си и помисляла, че тя е била една от причините аз да не се харесвам. Затова, първата стъпка за да повярваш в себе си и да се харесваш, каквато си, е да внимаваш, с кого движиш. Защото ако са такива като "моята приятелка", никога няма да можеш да постигнеш желаното.
Но има и друго. На 12-13 пубертета започва да те тресе и да променя тялото и психиката ти. Да, има момичета, които изглеждат като куклички на тази възраст, но (по мои изчисления) те или няма да се развият като теб, или когато се развият ще са грознички. В момента почти нямам пъпки, устните ми са плътни, харесвам се. И момчета ме заговарят. Лицето ми се е оформило, гърдите и дупето също. Вече изглеждам по друг начин и ми харесва. Затова не бързай. След година-две ще видиш, че пубертета си има хубава страна. Но не забравяй, че най-важното и нйа-търсеното човешко качество е характера.

Надявам се да съм ти била полезна, на теб и на други читатели. Успех на всички!

111.   Миличка колкото и изтъркано да звучи не външната а вътрешната красота има значение. Не се оставяй така да те тъпчат. Стъпи си на краката и не им позволявай да се гаврят със тебе и да се чувстват велики. Ти си великата защото си превъзмогнала недостатъците си а те не са. За това и са толкова комплексирани и се опитват да те тъпчат. А и повярвай ми.. Връща им се тъкано

112.   На всички, които мислят, че са грозни искам да споделя моя опит. До преди две години бях абсолютно сигурна, че съм много грозна-отбягвах огледалата и снимките, а като си избирах дрехи предварително знаех, че не ми стоят нормално, завиждах на хубавите черти, коси, тела на другите и разбира се мислех, че това е пречка някой да се влюби в мен. С времето станах по-зряла и приех, че не съм голяма красавица, но вече не мисля, че съм грозна, а напротив поне симпатична. Не е станала трансформация и не съм го помислила заради някой мъж. Сега знам, че не всички ме харесват, а и аз знам какво не харесвам у себе си, но не искам да приличам на някоя друга. Всеки е само една единствена и неповторим комбинация и това е достатъчно ценно. Един мъж се влюби в мен и това ме прави невероятно щастлива. Знам, че не харесва всичко в мен, каквото и да казва, но и знам от опит, че да не си най-красивия човек не означава, че това ще ти попречи, в най-широкия смисъл, в живота.

113.   Много хора считат красотата за важна. И аз не им влизам в стандартите, лицето ми не е синхронизирано, имам голям нос, малки очи и тънка уста, (поне аз така се виждам) ако можех щях да променя цялата ми външност с пластична хирургия. Така че гледам към вътрешната ми красота и се опитвам да не се гледам много в огледалото. Не знам какво друго да ти кажа, внуши си че все някой ще те заобича за това което си и не за това което изглеждаш. Разбирам те напълно как се чувстваш.

114.   Няма грозни хора!
И на мен така ми се подиграваха, но взех нещата в свои ръце, почнах да си слагам грим които ме прави наистина красива но по едно време се отказах да слагам, после се погледнах в огледалото и си натяквах аз съм красив човек!!!
Когато повярвах в това и когато друг ме обиди му казвах, че съм красива и така от уста на уста и всеки сега не казва оная грозната, а името ми!!!
Ти избираш каква да бъдеш!

115.   Няма грозни хора!
И на мен така ми се подиграваха, но взех нещата в свои ръце, почнах да си слагам грим които ме прави наистина красива но по едно време се отказах да слагам, после се погледнах в огледалото и си натяквах аз съм красив човек!!!
Когато повярвах в това и когато друг ме обиди му казвах, че съм красива и така от уста на уста и всеки сега не казва оная грозната, а името ми!!!
Ти избираш каква да бъдеш!

116.   Няма грозни хора!
И на мен така ми се подиграваха, но взех нещата в свои ръце, почнах да си слагам грим които ме прави наистина красива но по едно време се отказах да слагам, после се погледнах в огледалото и си натяквах аз съм красив човек!!!
Когато повярвах в това и когато друг ме обиди му казвах, че съм красива и така от уста на уста и всеки сега не казва оная грозната, а името ми!!!
Ти избираш каква да бъдеш!

117.   Няма грозни хора!
И на мен така ми се подиграваха, но взех нещата в свои ръце, почнах да си слагам грим които ме прави наистина красива но по едно време се отказах да слагам, после се погледнах в огледалото и си натяквах аз съм красив човек!!!
Когато повярвах в това и когато друг ме обиди му казвах, че съм красива и така от уста на уста и всеки сега не казва оная грозната, а името ми!!!
Ти избираш каква да бъдеш!

118.   Няма грозни хора!
И на мен така ми се подиграваха, но взех нещата в свои ръце, почнах да си слагам грим които ме прави наистина красива но по едно време се отказах да слагам, после се погледнах в огледалото и си натяквах аз съм красив човек!!!
Когато повярвах в това и когато друг ме обиди му казвах, че съм красива и така от уста на уста и всеки сега не казва оная грозната, а името ми!!!
Ти избираш каква да бъдеш!

119.   Няма грозни хора!
И на мен така ми се подиграваха, но взех нещата в свои ръце, почнах да си слагам грим които ме прави наистина красива но по едно време се отказах да слагам, после се погледнах в огледалото и си натяквах аз съм красив човек!!!
Когато повярвах в това и когато друг ме обиди му казвах, че съм красива и така от уста на уста и всеки сега не казва оная грозната, а името ми!!!
Ти избираш каква да бъдеш!

120.   Няма грозни хора!
И на мен така ми се подиграваха, но взех нещата в свои ръце, почнах да си слагам грим които ме прави наистина красива но по едно време се отказах да слагам, после се погледнах в огледалото и си натяквах аз съм красив човек!!!
Когато повярвах в това и когато друг ме обиди му казвах, че съм красива и така от уста на уста и всеки сега не казва оная грозната, а името ми!!!
Ти избираш каква да бъдеш!

122.   Няма грозни хора!
И на мен така ми се подиграваха, но взех нещата в свои ръце, почнах да си слагам грим които ме прави наистина красива но по едно време се отказах да слагам, после се погледнах в огледалото и си натяквах аз съм красив човек!!!
Когато повярвах в това и когато друг ме обиди му казвах, че съм красива и така от уста на уста и всеки сега не казва оная грозната, а името ми!!!
Ти избираш каква да бъдеш!

123.   Няма грозни хора!
И на мен така ми се подиграваха, но взех нещата в свои ръце, почнах да си слагам грим които ме прави наистина красива но по едно време се отказах да слагам, после се погледнах в огледалото и си натяквах аз съм красив човек!!!
Когато повярвах в това и когато друг ме обиди му казвах, че съм красива и така от уста на уста и всеки сега не казва оная грозната, а името ми!!!
Ти избираш каква да бъдеш!

124.   Няма грозни хора!
И на мен така ми се подиграваха, но взех нещата в свои ръце, почнах да си слагам грим които ме прави наистина красива но по едно време се отказах да слагам, после се погледнах в огледалото и си натяквах аз съм красив човек!!!
Когато повярвах в това и когато друг ме обиди му казвах, че съм красива и така от уста на уста и всеки сега не казва оная грозната, а името ми!!!
Ти избираш каква да бъдеш!

127.   И аз съм грозна и момчетата ме обсъждат и ми се подиграват. Забелязах обаче, че съм обект на внимание от застаряващи чичковци и се чудя защо е така. Някой може ли да ми обясни това явление?

51-99 от 99