Споделена история от Тинейджърски

Две години на сам съм ужасно депресиран защото до сега не съм си имал гадже.
Здр на всички и мерси предварително за отдаденото време.
Момче на 17 съм.

На кратко, от две години на сам съм ужасно депресиран защото до сега не съм си имал гадже. Не е защото съм грозен или нещо такова... знам че не съм защото много често момичета ми се усмихват на улицата и тн... проблема ми е че до сега не съм срещал никоя която да ме заинтересува повече, а стандартите ми дори не са толкова високи.. от година и нещо правя всичко възможно за да срещна някоя някъде, но с 0% късмет. Не знам защо такъв ми е късмета... и от там се поради депресията, която крия от майка ми и приятели пак от година и нещо.. тя направо ме убива психически.. ако не бях толкова силен умствено до сега да съм направил някоя глупост като самоубийство.. през цялото време се "бих" с депресията но на скоро тя най-накрая ме надделя и вече не знам какво да правя.

Предадох се от търсенето, и 24/7 депресията ме "атакува" като ме оставя .. празен вътрешно, без никаква "светлина" за живот. Постоянно съм в някаква безкрайна, раздираща агония. На скоро забелязах че всичко ми е безразлично, и дори не мога да си спомня кога за последен път съм се усмихвал с истинско щастие =( .

Просто искам най-накрая да имам някоя, с която да си споделяме любовта, да си я чуствам безопасна в моята прегръдка, да мога да й помириша косата и да усетя меката й кожа... толкова ли много искам ???? =(

Приятен ден.

Коментари

1.   И аз съм по същият начин.С една разлика,всичко започна след като срещнах едно момиче и от тогава насам искам да си намеря друга но просто немога...знам ли ако искаш остави меил :)

2.   Ей момче, та ти си само на 17 години. Толкова любови ще изживееш и толкова пъти ще ти се подкосяват кратакат и дъха ти ще спира...
Просто си пренавит..., спокоооо... Намери си някакво хоби, спорт, курсове ... По този начин ще потушиш негативните мисли, които имаш в момента. Ще се запознаеш с нови и интересни хора и хоп. .... ТЯ ще се появи...
Пише ти го една 33 годишна жена...с не кой знае колко голям, но достатъчен жизнен опит за да си позволя да дам съвет и кураж.
Успех и моля те, давай го по-ведро! :-)))))))))))

3.   Здравейте аз съм момиче на 15 и си признавам че и аз сам в това състояние :( :( :( ... но се надявам да ми излезе късмета

5.   Пич, много ми е познато твоето сдухване. И аз бях така. Страдах от същата депресия дори по-тежка с постоянно безсъние, мигрена около две години, но при мен имаше други фактори, за които няма да те занимавам. Главните ми мисли бяха само как да си намеря гадже час по-скоро. Бях се вманиачил и само за това мислих. Не бях грозен просто с момичетата с които завързвах разговор не продължаваше много защото губех интерес. Започнах да спортувам доста-много ми помогна да се разсеям. Един ден, малко след навършването ми на 18 съвсем неочаквано се запознах с моята госпожица и до ден днешен-вече на 26г. сме много щастливи.

6.   От автора: Мерси за отговорите до сега :))))
към №1- можеш да ми пишеш на скайп :) ( k. e_shade )
към №2- физическата ми възраст не е голям фактор за умствената ми... напредналост да речем. Разбира се ако искаш можеш да ми погледнеш като на глупаво нетърпеливо тинейджърче но съм доста по-зрял от много много много хора на моята възраст :) за това и сигурно ми причинява толкова много болка.. защото знам какво великолепно нещо изпускам :/
към №3- Ако искаш можем да си поговорим в скайп :) (виж "към №1 )
към №5- Пропуснах да спомена че също съм се опитвал да правя доста неща за да избегна от такива мисли но нищо не работи.. твърде е силно :р

7.   До Автора от ном. 2 :
Не занам защо реши, че в поста си комнтирам интелекта ти. От написаното от теб до тук предполагам, че IQ-ти е над сердното.
Но не за това бе постинга ти... , както и моя... :-))
Възрастта обаче е фактор за жинения опит, но не винаги. И на ранна възраст човек може да преживее доста неща, както и да си умре без дори да разбере, че Земята се върти... :-))
Уверявам те, че нищо не си изпуснал.. Когато нещо "не ни се случва", Бог ни готви за него...
И ако все още не е ясно - ДОБРОНАМЕРЕНА СЪМ :-)
Така, че нищо друго не ми остава освен отново да пожелая успех на теб и на всички във формума и... . Честита Баба Марта! :-)

8.   От автор към №2 - Честита и на тебе :)) Нямах в предвид че имаш лоши намерения... просто изяснявах за мен какво е чуството един вид :Р а да и не вярвам в това, което хората смятат за "бог".. според мен си е универсална енергия ама това не е темата тука :)))
Та на кратко.. просто се опитвам да покажа колко е важно за мене това.. а не просто някакво мимолетно "teen" нещо :) Доста съм преживял през последните две-три години защото и те са годините в които изведнъж се.. "развих" толкова много :)

Честита баба марта на всички :)

10.   Приятел имам същия проблем но аз вече направих 18 просто нз какво да правя :(:(:(

11.   към номер 10:
1. тва ми е любимото число (просто казвам за малко усмивки)
2. И аз съм на 18 и съм в същото положение, но горе главата на всички които са в това положение-всичко ще се оправи, рано или късно! ! !

12.   И аз съм в твойто положение. И при мен има депресия, но тя е на базата на друг по-голям проблем. Успех

Момиче на 17 съм

13.   От автора:
който иска да ми пише на скайп :) --- k.e_shade
чатене може и да помогне :/

14.   Хей, ти изглеждаш едно страхотно момче! Малко са останали като теб - на които да им пука за момичето и да не са с него само за секс. Не бързай! Едва на 17 си. Има толкова много живот пред теб. Започни да излизаш с приятели, запознавай се с нови хора, смени средата на обитаване (примерно запиши се на някакви уроци) и все ще намериш някое приятно момиче. Но не трябва да бъркаш харесването с любовта, защото после боли. Много добре обмисли дали наистина искаш връзка. :)