Споделена история от Тинейджърски

SOS-Дупе!
Моят проблем, вече може би сте се досетили е дупето! По принцип то е с много хубава структура, но в последните месеци натрупах малко мазнинки ;( Застоях се от учене и писане на домашни! Та въпросът ми е как мога да се оттърва от измишните тлъстинки в района на дупето! :)

Моля, хората който смятат да ме обиждат или по някакъв начин да ме засегнат просто да подминат историята ми без да оставят коментар или знак, че са видели написаното по-горе!

Благодаря предварително на всеки дал ми съвет или подкрепил ме в борбата с моето дупе! ;D :)

Коментари

1.   Ами аз също имах такъв проблем, но не с дупето а с "шкембенцето". Аз съм на 12 години и на 10 години бях 50 кг . Взех се в ръце започнах да тренирам и да се лишавам от сладкото (валфли и такива) и тестени издели. След 1 година на тренировки и "лишаване" от сладкипи и т. изделия отслабнах с 15 кг . Но след още 1 година се наложи да не тренирам толкова активно, а по-спокойно и започнах да си "хапвам" малко за да напълнея защото имаше опасност да се разболея от някаква болест на кравта (не си спомням каква беше)

На кратко : Тренирай , дръж се на страна от сладкото и след време може да си позволяваш по 2 вафлички на седмица не повече :P

Дано съм ти помогнал

by Zakari

2.   Ами как, пий много вода... дори когато не ти се пие. Яж по - малко, храни се често но по малко като не се претъпквай, движи се, клякай, ставай, подскачай, прави нещо такова, сега пролетта метаболизма се ускорява и ще ти е по лесно :)

3.   Сега времето ще се стопли, излизай навън! Аз съм отличничка в класа и само слушам в клас и записвам там. Вкъщи не отварям учебник и не съм го правила - 5 клас съм :) Тъй че, слушай внимателно в клас, записвай си, после с помощта на писаното в тетрадката ще направиш и домашното и ще излизаш навън :) Надявам се идеята да ти е от полза ;)

Cats Lover :)

4.   От авторката!
Мерси хора, вчера четох някъде че ако просто си стоиш си си стягаш "дупните" мускули примерно няколко седмици или нш такова, то се смалявал! LOL XD

5.   Информацията на която си попаднала е доста глупава, най-много ще ти помогне ако започнеш да тренираш бягане, мазнините ще се стопят

6.   До номер 3 :
И аз когато бях 5 клас бях отличничка, а учех по 1 час на ден и не се задълбочавах толкова. Изкарах си матурите перфектно (сега дори ти нямаш такова нещо ). Може би ми е по - лесно и запомням всичко в клас също като теб, но когато станеш по - горен клас учиш като ненормален и няма да ти стигнат просто някакви записки. Когато станеш 7 клас и с тези изпити за кандидатстване е ужас!
До авторката : И аз имах същия проблем. Бях много слаба, но напълнях. След това започнах да се лищавам от тестени храни и сладко и така да го нарека не " набивах " нещо през 5 мин. Започнах да правя упражнения и отслабнах. Хубаво е само по 1 кг или 0, 5 на семица и най - важно е да ги задържиш! Успех

7.   Еми в момента съм 11ти клас и горе доло последните няколко години не ми се е налагало да отварям учебник а си карам 5 и 6 =)

8.   От авторката!
Аз съм осми клас и започнах да уча немси и ми е трудно и трябва да прекарвам повече часове в учене! То това е че не съм от тези кльощавите момичета които ядът по цял ден и не надебеляват! склонна съм към натрупване на мазнини;( в момента малко съм го намалила и се надявам да спадне още XD