Споделена история от Тинейджърски

Тая вече се уля
Здравейте! Това е продължение на историята "Страх ме е от нея" е вече не ме е страх от нея, иде ми да я убия.. Постоянно се заяжда с мене заради приятеля ми днеска даже ми подвиква "Иба си никролога заклевам се " После пак ме сочи и вика "Мраза я " И некви такива.. :х Дай те ми съвет какво да правя, вече ми писна да ме сочи най -нагло и да говори по мой адрес. Днеска бях водеща на един фестивам и тя през цялото време се смя и после ми казаха, че се е подигравала с мен и даже я видях да ме сочи. Тя си мисли, че като е в 11 клас, а аз в 8ми е кой знае какво... Офф моля ви за някакво решение, вече и на даскало не ми се ходи, все нея виждам.. ;[[

Мерси предварително!

Коментари

1.   не и обръщай внимание.. такива хора не заслужават

2.   Поискай среща при директора с нея и я попитай какво иска от теб пред него! Ако имате училищен психолог говори с него и ако има начин и с нея да говорят. Само от по-сериозно предупреждение би се стреснала! Директорът на училището е най-добре, но без подробности да му разказваш за гаджета и така нататък. Просто обясни, че заради агресията от нейна страна не ти се ходи на училище вече-те си знаят как да постъпят с нея!

3.   Ами върви при директора и я "докладвай" за държанието и... Ако не се оправи върви при педалогическа стая (обикновенно е в полицията) и я препоръчай да ходи на психолог. Ако и тогава не се оправи... . Е късмет!

4.   Какви директори, какви чудеса бе хора, та нима не знаете че това си е ежедневие в училищните разговори. На авторката мога само да кажа (не съм чела предходната история)- върни си самочувствието, тя се заяжда от злоба, надсмей се над злобата, ако щеш съжали я, но ако й позволяваш да вижда че е успяла да те нарани - то ти си й помогнала МНОГО. Погледни я ехидно, надсмей й се, дори я попитай дали не я яде нещо отвътре злоба ли червей ли... тя ще продължава докато вижда че успява да те наранява, от теб зависи докога.

5.   Аз не мисля така. Ако отиде при директора тая ще я предопредят само и това е. Ами след училище? Нали са в една компания заради въпросното момче. Ти говори ли с приятеля ти? Разказа ли му? А той защо не те защити? Ако имаш по голям брат или някой по-голям твои приятел или роднина (без мама и тати) помоли го да я предопреди той, да я стресне малко и ще видиш как и ''гъг'' няма да каже. Mary Jane

6.   Абе, Вие луди ли сте? ! Директорът сигурно ще и се изсмее. Никой не го интересува коя на коя се смее. Не и обръщай внимание или отиди бий и един шамар и ще престане.

7.   Не сме варвари, бе хора! С оръжие ли се решават проблемите? Ако е така светът да не останал! Отиди при директора, той е институцията, която определя поведението на подопечените му в тази сграда! Говори с приятеля ти и ако той толкова държи на тази компания с нея, остави го да пасе трева!

8.   До №7-И аз имах такъв проблем и мойте родители ме посаветваха да отида при директора. Разказах му за проблема и той не реагира! И от тогава тренирам кик бокс и след 1година той пак започна да се заяжда... ! И аз пред директора му "начуках кофата"... .! И вече си реших проблема! ! !

До авторката-Последвай моя съвет! ! ! ;)

9.   От N7 : Ами и аз тренирам кик-бокс но това не е решение на проблема използвам го само ако наистина ми трябва... Но ако имат директор като нашият, той веднага ще се отзове :)

До авторката : Късмет и съжалявам за спама :)

10.   По-добре не й обръщай внимание, игнорирай я все едно не съществува. Така няма да й е интересно да се заяжда с теб вече.

11.   Когато пак започне, отиди при нея и изстреляй "Имаш ли някакъв проблем с мен или просто те мъчат комплексите? " Реакцията може да е всякаква, но по-добре да можеш да се защитаваш, ако реши да ти налети на бой. Но директорите не са заинтересовани от това, за другите да не говорим. Това си е твой проблем и трябва сама да го решиш - мълчанието ти подхранва нейното желание да се заяжда. Трябва някакси да й покажеш, че ти си на нейното ниво или по-високо от нея. Така е в природата(както и при хората) - страхът ни кара да отбягваме конфронтация с по-силните от нас, но нараненото ни самочувствие ни принуждава да си намираме по-слаби, които да поставим в ролята на наши жертви. Всеизвестно е обаче, че от ситуации като твоята не се излиза с дипломация.