Споделена история от Тинейджърски

Май си разкъсах девствената ципа :(
Здравейте!
При първия ми полов акт не усетих разкъсване на девственната ципа - кръв нямаше. Не е само една вечер. Колко вечери сме правили секс и никога е нямало кръв..... Имахме спорове с приятеля ми по тази тема, тъй като той иска неопетнено момиче, а като нямаше кръв онази вечер....... сештате се...

Това, че имам приятел не ми пречи от време на време да мастурбирам. Днес бях малко превъзбудена и реших да мастурбирам, в следствие на което ми протече кръв...... Какво стана сега ??? Аз сама ли разкъсах ципата ?????? Никаква болка не усетих, да уточня. Ако аз съм си разкъсала ципата трябва ли приятелят ми да знае за това???? Той не знае, че мастурбирам и ако разбере не знам как може да реагира..... :(( А тази кръв сега колко време ще я имам ?????
Дайте отговор без да ме нападате и обиждате. Все пак сайта е предназначен за това, нали?
Благодаря предварително! :((

Коментари

1.   На колко години си? Ако не си много голяма... според мен трябва да кажеш на майка си, за това което се е случило и да те заведе на гинеколог, да видят к'во що е! :) Няма нищо срамно в това ;)

2.   Приятелят ми беше много учуден, че при първия ми път нямаше кръв. (а всъщност имаше съвсем малко, но и аз го видях по гащичките си, след като се прибрах) Нищо не ми каза и след няколко дни ме пита... Кажи му да прочете в интернет за това, да види в какви случаи може да се разкъса ципата и без да правиш секс. Мен ме пита дали съм тренирала нещо, дали съм правила шпагат :D Много смешно ми стана... А и невинаги има кръв.. Няма нужда да му казваш, че мастурбираш.

Мег*

3.   Автора:
Кръвта беше много малко. Просто капчици... Сега като правя секс можеби пак ще излезе малко и приятелят ми ще се успокои :D ще ми повярва, че не го лъжа отностно това, че той ми е първия :P
До номер 2 - не мога да кажа на никой поради други причини :(..

4.   Леле, искрено се забавлявам в този сайт. /.. хахаха

6.   Нека позная какви са причините, ти си мюсюлманка и това ще е мъзът за когото ще те оженят, и ващо много го харесват а тсис да кажем максимум на 15? Познах ли?

9.   Автора:
Да, всичко позна.
Така е наистина!

10.   Лоша работа. Ако те обича, ще ти повярва че никога с никой не си го правила. Ако не те обича истински ще ти го нятяква постоянно и няма да се ожени за теб. И това че си мастурбирала, текло ти е кръв, не ти е текло.. изобщо да не ти дреме на **. Жива си, здрава си, и рано или късно си щяла да бъдеш отворена все някога. Дали от него или от теб, е все един и същи резултата отдолу.

И между другото тези неща са супер глупави?! Абе хора, 2011 година е навън! Утре чакаме посещения от извънземните, кога се пазеше девствеността- едно време, преди сто и педесе години.. И казваш че ако му кажеш че мастурбираш той ще ти се разсърди. А ти мислиш ли че той не мастурбира гледайки порно със други жени?! Малка си вероятно, и не ти се говори на такива теми с него. След време му стъпи на консервативния врат и го събуди да види в кой свят и в коя година живее.

11.   Ами кажи му, че си чела в интернет по темата и че си разбрала, че не винаги и не при все тече кръв. Кажи му, че го обичаш и че не би го излъгала за такова нещо. Но според мен не му споделяй за маструбацията. Аз също нямах кръв първия път, но при мен най- вероятната причина беше, че от мастурбацията си бях поразтегнала ципата.

12.   Какво е да мастурбираш

15.   Дори да му кажеш че мастурбираш той най много да се учуди много момичета го правят но не си признават защото си мислят че е нещо срамно и срамно... а за това че си мислиш че сама си скъсала девствената ципа по добре отиди на гинеколог.. без значение дали ще кажеш на някой, по добре бъди сигурна.