Споделена история от Тинейджърски

Обичам гаджето на най-добрата си приятелка!
Здравейте. Няма да ви лъжа.. на 12 съм. Да..мъничка съм, още едва 6 клас..ала съм влюбена като за трима, гадното е, че харесвам гаджето на най-добрата си приятелка...От 1 година тая това чувство в себе си, но с всеки изминал ден то става по силно, и по силно и немога да го задържам повече. Но неискам да и казвам, защото ме е страх, че приятелство от 11 години може да рухне, заради някакво русоляво момче на 14. Всъщност това момче на 14, владее мечтите ми, сънищатата.. мислите .. владее СЪРЦЕТО ми ;( ;( и незнам как да му кажа.. как да кажа и на нея, най добрата ми приятелка. Моля ви, знам, че съм малка.. знам, че ще срещна много други...но просто трябва да знаят, а незная как да им кажа ;(;(;( МОЛЯ ВИ ПОМОЩЩЩЩ !! ;(

Коментари

1.   Мило дете, тази драма, която изживяваш сега и ти се струва, че е дошъл края на света е временна. Потърси съвет от някой близък -майка или леля, но недей споделя с прятелката си, това би било обидно и като минат година или две ще осъзнаеш, че е така, тоест не е дошъл края на света. Може би, ако се замислиш и се поставиш на мястото на твоята причтелка, ако разбере ще те приеме за предтел, а момчето надали ще обърне внимание. Според мен прекарвай повече време с прятели и ще видиш, че на света има и други момчета.

2.   Не им казвай. Ще ти мине ходи повече на дискотеки, пии и гуляй и със сигурност ще срещнеш друго русоляво момче, те всички са един дол дренки така, че дали с този или с друг няма никакво значение. А докато пораснеш поне 20-тина гаджета ще смениш. Този не е единственият.

3.   Тогава не и казвай просто го забрави когато те се заедни ти не дей да бъдеш при тях старай се да не го виждаш така ще го забравиш аз сам на 17 минала сам по твоя път изнам как е. избягвай да го виждаш!

4.   Хей и аз съм на 12 до миналата година и аз имах същя проблем но не обичах гаджето на приятлка ами на собствената си братовчетка на която всичко споделях. Всичко се случи веднъж когато ги запознах. От тогава започнаха да се харесват. Сваляха се пред очите ми. Не ми беше много приятно но накрая станаха гаджета. Незнам какво се случи но от този момент нататък момчето ми стана най добър приятел. И така де изпитах същото чуство като теб знам не е много приятно ;(

5.   Миличка какво да ти кажа, ако държиш на това приятелство в никакъв случай не разкривай това което чувстваш. Макар и да сте малки още тя няма да ти има това доверие което ти има в момента. Затова понякога е хубаво човек особенно жена е ти си малко момиче, но ще станеш жена да запази някои тайни само и единствено за себе си. Може и да и го споделиш след години когато тя вече няма да е с него, когато тя не изпитва вече нищо към това момче. Ако сега и разкриеш ще изпита ревност, а може би и ще види някаква заплаха в теб за тяхната връзка и всичко по между ви ще приключи.

6.   Mъже много, но женско приятелство, радвам се, че го има, радвай се , че го имаш, не го губи! Мъже ще имаш още мн. по пътя си, мн.от тях ще те разочароват други не и когато няма на кого да споделиш за тях, когато нямаш приятелка, ще си кажеш защо ли ми е всичко това, аз немога да му се насладя,защото съм сама! Не губи приятелката си!

Намали вижданията си с тях! Не ги разделяй, всичко се връща. В така създалата се ситуация, нито нея ще имаш, ако имап него, нито него ще имаш, ако имаш нея! Ако направиш нещо к.да ги раздели, ти няма да си щастлива с него, тя ще е нещастна, а и теб ще те боли. Остави нещата така, твоето момче те чака, огледай се и виж, че е пълно с яки пичове.
каката :)
успех!

7.   Авторката: Ейй... хора много ви благодаря, гледа тука в тоя сайт, че когато някое лапе на 12 сподели историята си първото което др казват е: "Офф още си малка" .. много се зарадвах от това, че ми дадохте съвет а не ме упреквахте на колко съм, и не ми държахте сметка какво правя тук, едва на 12 ! Благодаря ви много !!!

8.   Охх, знам че е гадно! Аз съм на 13 години и като номер 3 харесвам гаджето на братовчедка ми. С него си пишем в скайп, но в училище не е така! Той е на 14 години. Незнам какво да правя!!!

9.   Наскоро бях в същата драма! И аэ направих следното:
1. Раэбрах че не я обича, като му станах най-добрата приятелка!
2. Накарах я да скъса с него {тя не го обичаше}
3. Накарах го да си приэнае че ме обича!
Успех!!!
А аз също сам на 12, а то на 15.

10.   аз съм в същото положение и няма да казвам на най добрата ми приятелка но ще се опитам да спечеля момчето и после да помогна на нея да си намери друг

11.   Знам какво е аз съм 5 клас, а той е 6. Най добрата ми приятелка стана гадже с него наскоро. Аз си го харесвам отдавна но не съм казала на никой и сега като станаха геджета си го харесвам още повече и повече. Пиша си с него всяка вечер а той говори само за приятелката ми. Изпращам му някой снимки на които пише дразмя те защото те обичам, а той казва ще го пратя на Катрин (приятелката ми). Незнам какво да правя. Помогнете ми МОЛЯ

12.   Лелеее, невъзможно! Наистина ли тези момичета - 8, 9, 10, 11 реално съществуват?
Добре че са толкова прости и безочливи, затова момчетата не могат да се впечатлят дотолкова, че да изпитат кой знае какво привличане.

Ето така се уравновесяват сами нещата в природата ;)

13.   Здрасти! Аз имам почти същия проблем, но съм момче. Падам си тайно по най-добрата приятелка на гаджето ми. И двете са супер хубави, но с гаджето ми не сме се карали за нищо и не сме се се карали и не искам така да ни свърши връзката. Така че аз ще се опитам да я забравя, направи и ти същото с момчето за да не се скарате с твоята приятелка. Приятелството се гради с години, а се руши за секунди.
П. П И аз съм на 12 :)

14.   Вече го забравих, но разбрах че приятелката ми само ме използвала, казала на всички и като и кажа нещо на нея тя гледа да го изклюкари, дано никога да не срещнете такъв човек

15.   Намери си някой друг :)

Жени с вагони.. мъже с купони =]]!!

16.   И аз съм като теб. Това е доста ужасно. Не знаеш какво да правиш ужасно е. Опитай да се правиш, че харесваш някой друг. Бъди прекрасна.
Дано да съм ти помогнала.

17.   Мила моя, аз изпитвам същото... не знам какво да правя. От една страна това момче ме приема като най-добра приятрлка и ми споделя всичко, което за мен значи много, но от друга страна той е всичко, което някога мога да искам. А тя... Тя ми е най-добрата приятелка, дори повече, тя ми е сестра, но ако й разкажа ще разбия сърцето й и ще я загубя завинаги. Затова и ти и аз сме длъжни да тайм всичко в себе си. Друга причина е, че знам, че той никога няма да има такива чувства каквито аз имам към него... Затова съветът ми е разкажи на някога за това, дори ако трябва не споменавай че става дума за теб, а просто за приятели които са в такава ситуация. Вярвай ми ще ти олекне

18.   Познато и аз съм влюбена в гаджето на най-добрата си приятелка от началото на миналото лято но го осъзнах много късно и се получи така че аз сега имам гадже и той не е кой да е а най-добрия му приятел и съм с страшно объркана просто се побърквам защото мозъкът и сърцето ми говорят на различни езици и нямам намерение да късам с сегашното си гадже което живее на хиляди километри от мен заради техните и би направил всичко възможно за да е с мен и да съм щастлива. Този в който съм влюбена преди се занимаваше и с мен и с най-добрата ми приятелка и му беше все тая с коя ще тръгне но аз го разбрах скоро а тя изобщо няма представа той се пробва с нея и станаха гаджето вече ходят от доста време и той до преди един месец ми се натискаше а това е тъпо. Просто чувствата ми са объркани.