Споделена история от Тинейджърски

Kак да го сваля..
Здравейте, на 13 години съм и адски много харесвам едно момче от моето училище! Той е 8 клас и е страшно готин! Моля ви дайте ми някакви идеи как да го сваля или как да му го кажа, но не искам да е направо, защото ще стане малко неловко! Много благодаря на тези, който ми обърнаха внимание! Моля ви без обиди и други такива! :)

Коментари

1.   Тухла четворка ще свърши работа ;)

2.   изчакай да пораснеш малко и тогава мисли за свалки

3.   Ами как.. отиваш при него и ако се познавате (под познавате разбирам да сте на здравей - здрасти) "Как си днееес, какво ще правиш след дск, ако си свободен може да излезем.. "

Ако не се познавате го издири във фейса, вземи му скайпа, пиши му един ден и после ставате на здрасти :D
Е, не знам, ако беше на 16-17 щях да ти кажа да отидеш при него и да го заговориш, но на 13 аз така правех.

Ако пък вече сте приятели просто го питай кога ще те води на кино : ) ще гледате някой страшен филм, тебе ще те е страх (или ще се правиш), а той ще те пази :D

4.   аре моля ви и на мене някой да ми помогне имам същия проблем обаче и аз и момчето сме 7 клас и се познаваме от одавна аз се унижих да го питам дали иска да излезем
( защото той се държеше сякаш е заитересован от мен правеше ми комплименти за вида и можех да споделя всичко с него) а той ме отряза че неможел при това след няколко секунди ме пита дали една моя съученичка не го харесвала а се обидих и му казах абе тя май си имаше гадже ( е тя имаше де )

колкото до авторката на тази тема : момчето е в 8 ми клас и сигурно е по зряло от този който аз харесвах така че давай загорвори го, полсле го питай дали иска да излезете някой път без да уточняваш кога ако те пита кога значи се интересува от теб ти му кажи незнам звънни ми и му подай номера си