Споделена история от Тинейджърски

Разлика между партньори
Здравейте.
Искам да попитам според Вас каква е нормалната разлика в килограми и височина между двама партньори? Какви са идеалните ръст и тегло за момче и какви са нормалните ръст и тегло за момиче? Какви момичета/момчета харесвате (за тяло говорим).

П. П. Коментари от типа "когато човек обича, нямат значение тези неща" не желая. ЗНАМ. Знам, че е така. :) Просто ми е любопитно.

Коментари

1.   Разликата в килограмите трябва да е около 25 кг., за да може мъжът да се чувства комфортно. Нормалното момиче(не кон), е от 1. 55 до 1. 60. Те са добре сложени. Високите обаче са отблъскващи. Няма нищо женствено, нежно и грациозно в тях. Те са по-атлетични, тоест напомнят за мъжка структура. Костите им са по-развити което пак е типчино мъжки белег.
За мъж смятам, че среден ръст е около 1. 80., въпреки, че за България пише, че средният ръст е 1, 75. И разбира се колкото по-висок, толкова по-развит е един мъж. Но само ако е добре сложен, а не с 50санта глава.

2.   Ще следя темата с интерес, понеже и аз попадам в групата с наднормено тегло, които имат проблеми с момичетата, именно заради това.
Аз съм момче. 110 килограма, малко над 180 см съм. Не съм стегнат килограмите ми личат, така че с две думи съм дебеланко. Това категорично се отразява на самочувствието ми и за това имам проблеми със заговарянето на момичетата. Не ми е трудно, да ги заприказвам, но винаги съм си мислил, че заради телосложението си ще ги отблъсна и нищо по-сериозно няма да се получи, за това и не опитвам.

В интерес на истината за мен няма нищо лошо ако има големи разминавания в ръст и тегло, стига разбира се двойките да си допадат.
Разбира се би изглеждало доста необичайно при големи разлики, но това няма значение. За мен някак е по приемливо е примерно момче на 100 кг и момиче на 50 кг да са зарено, отколкото момиче 155 см и 195 да речем.

Относно това, какви са нормалните граници съответно за момче или момиче, то си има от край време в интернет и в книгите идеалните пропорции и за двата пола.

3.   За момчетата... от ръста се изкарва 110, а за момичетата 120.

Пример: Ако едно момче е високо 180см. - 110 = 70кг. за да се вреди в съотношение и симетрия. Не е проблем ако е 5 кг или 5 -, защото все пак се храниш всеки ден и всеки ден изгаряш калории.

А вече за това кой какво харесва е много относително.
Аз примерно съм момче на 19 и харесвам повече момичета, които са 5 примерно. Просто, когато са много слаби ме отвращават.
А и да си го кажем в прав текст... момичетата обичат твърдите неща, а момчетата меките ;)

Някой да ме поправи ако лъжа.

4.   Здравей.. аз съм момиче на 13 години и съм на ръст 1. 58 и много се дразня), а на тегло - 50кг, а гаджето ми (той е на 15г. ) е висок 1. 85 и мисля, че е около 70кг., но е съвсем нормално, защото все пак е висок. Нормалният ръст за една жена трябва да бъде 1. 65, а за мъж 1. 75. Колкото до разликата.. тя няма значение.. виж мен и гаджето ми.. до него седя като се едно съм му дете :Д така поне се чувствам и за това гледам как да стана по висока и искам да съм максимум 1. 70, но да не се задълбочаваме! Надявам се да съм ти помогнала!

5.   Момчето трябва да може да прегърне момичето през рамо без да му умалява ръката след две минути - ей толкова по-ниска трябва да е от него.

6.   За килограмите няма норма, но е хубаво двамата да са нормално тегло, а за ръста - 14 см е идеалната разлика. Иначе, идеалният мъж е 180-184, жената 164-169. Жени около 160 се прекалено дребни.

7.   Не смятам, че има идеален ръст за всички хора. Има различни структури на тялото (Ектоморф, Ендоморф, Мезоморф) и докато един Ектоморф може да яде всичко, без да му личи, един Ендоморф трябва да спазва здравословни режими и т. н., за да не навлиза в горните граници. Освен това, всеки човек е различен. Някои са с по-тежки кости, други са с по-леки. Някои са по-високи, други по-ниски.

Абсолютно не смятам, че за жените трябва да се вадят 120 от височината. Най-добре е да се измерват обиколките (талия, ханш и т. н. ), отколкото да се теглят килограмите, защото и мускулите тежат повече от мазнините, или по-точно са по-плътни от мазнините и заемат повече място.

Важното е човек да се чувства добре в кожата си, колкото и да е висок, и колкото и да тежи. И да бъде здрав! Всичко друго е суета.

Depravity

8.   Тук е от човек до човек и няма да получиш някаква норма, ако това целиш. Имам познати мъже, които харесват дребнички и такива, които си падат по високи, добре сложени жени. Според мен нормалния ръст за мъж е около 1, 75-1, 85. За жена 1, 60-1, 70. Килограмите зависят от ръста, така че не мога да дам точно мнение, казват, че за жените трябва да извадиш 110 от ръста, а за мъжете 100 или нещо такова. Но често да си кажа, аз съм джобно гадже, а приятеля ми си е доста висок. Аз стигам някъде около рамото му, може би няколко пръста над него. Не е било проблем за нас, някой наши познати ни се радват на разликата, други се забавляват, което също не ни засяга. Всякакви двойки съм виждала- слаб мъж с едра жена, дребна жена с голям приятел, мъж и жена на една височина, или жената малко по-висока от мъжа... въобще не мисля, че на двойките им пука как изглеждат отстрани, а и не би трябвало.

9.   Всички тези казани формули, идват от хора, които са били също толкова объркани, колкото сте сега и вие. Съветвайте се с личен лекар, не със случайни лица от нета.

10.   Номер 1 ти нормален ли си аз съм висока 1. 75 тежа 45кг и мислиш ли, че не съм женствена ако си мъж нямаш никакъв вкус ако си жена явно си много ниска и комплексирана защото и 1. 55 1. 60 също не е много женствено. А
Към автора:
10см разлика според мен си пасват идеално.

11.   Късметлии! Аз като съм дебела и приятелят ми едвам ме помръдва, какво да кажа?
Аз - 22г/163см/92кг
Той - 24г/182см/68кг

12.   Номер 3 - В огромна грешка си, за изчислението на килограмите. При момчета и момичета се изважда 110 от ръстта! Няма такива при едните едно, а при другите друго.
Слушай по-големите, когато ти казват, че грешиш.
Моят мъж е 1, 85 см, а аз съм 1, 64 см и сме си подходящи.
Но за миньоните момичета, които са под 1, 60 см е по-хубаво, да имат партньор 1, 70 см висок.
А за килограмите, аз съм 40, а моят е 65-68 някъде не съм сигурна.
Но мъжа, трябва да бъде по-дебел и по-висок, защото ако е обратно, ще е комично и трагично, ако и ще да са влюбени.