Споделена история от Тинейджърски

Обичам го до болка
Така първо ще помоля редакторите да публикуват моята история защото за мен е много важно и искам съвет. Благодаря.
Да започнем от началото имаше едно момче което го харесвах. Той беше 9 клас а аз бях 8 клас. Изведнъж просто погледнах на него по друг начин. Харесах го. Той разбира се не знаеше. Не исках да му кажа заради това че може да ме отблъсне и така си мълчах до края на годината. Свършихме почнахме ваканцията и аз си мислех че съм го забравила защото имаше едно момче което харесвах лятото, но не беше така. Дойде първият учебен ден и аз го видях и разбрах че не съм го забравила и чувствата ми се върнаха двойно по-голями. Всеки ден го виждах и се измъчвах, страдах, плачех но пак нямах смелостта да му кажа. Така казах на най-добрият му приятел и той ми каза да се откажа от него, че аз съм била добра и че не е за мен, но не можех да го забравя не е толкова лесно. И така един ден не издържах и му признах всичко, абсолютно всичко но той каза че е имал връзка но аз не вярвам защото приятелите му казват че няма. Когато разбрах аз се сринах съвсем. Първата седмица тъй като бяхме ваканция си мислех само да се самоубия, защото вече не издържах така. Свърши ваканцията и отидохме но оттогава той се промени с мен -отбягваше ме(поне аз така си мисля) но един ден имахме на един и същи етаж и той ме видя че отивам до кабинета и след 2 минути с негови приятели от класа идваха насам и аз защото излизах се бутнах в него(това нямаше значение) и после след 2-3 часа имахме пак до него и аз и той само се гледахме. Не е ли странно? Искам да ми дадете съвет, какво да правя? Моля ви!!! Между другото в момента сме - аз съм 9 а той 10 клас.
Моля ви историята да бъде публикувана. МОЛЯ!!! БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

Коментари

1.   Щом ти е казал, че има приятелка, значи има или е влюбен в някоя. Или просто не те харесва и ти го казва така, за да не те нарани. Щом е зает насочи вниманието си или към друго момче, или си гледай уроците. Насила хубост не става.

2.   По-добре си гледай уроците а не ходи по момчета.

3.   Била съм в същата ситуация на твоите години с тази разлика, че не му признавах, но други неща ме издаваха. После, когато завърши една година преди мен и замина да следва в друг град аз лека полека започнах да охладнявам към него. А когато и аз влезнах в университета вече съвсем го забравих. Сега няколко години по - късно спомняйки си за това ми става смешно и се чудя какво толкова съм му харесвала. Запази темата и я прочети пак след няколко години ще има много да се смееш на себе си като мен!