Споделена история от Тинейджърски

Къде точно е клитора?
Здравейте. Нямаше, към кой друг да се обърна, затова избрах този сайт. Аз съм на 17 и половина момиче. От четири години вече може би мастурбирам (правя секс, свършвам рядко и то по моя начин, след малко ще разберете), но точно тук идва проблемът ми! Мастурбирам със затворени крака и страшно много си ги притискам след което свършвам... Говорих с приятелки-някои правят като мен, други-не.

Преди седмици реших да се докосвам... възбудих се, но само до там, не можах да свърша. Тук дойде и проблемът-не знам къде точно е клиторът(знам, ще кажете чети, пипай... -правих го). Между срамните устни се появява нещо малко и набъбнало.. май клитор, но не изпитвам нещо свръх, свръх. След него надолу по линията излиза едно назъбено/накъдрено не знам как да го нарека... почувствах нещо по-различно след като го докосвах, но то нито порасна, нито ме подлуди от възбуда. След това се отказах (след поне 40мин), но леко започна да ми пари, следователно помислих, че съм пипала уретрата. Наистина имам нужда от съвети и ще съм благодарна на по-описателните. Съжалявам, ако има много грешки. Благодаря ви, предварително!

Коментари

1.   Боже, момиче! Не мога да повярвам. Такова невежество скоро не бях срещала, честно. Не искам да те нападам, но на 17 години да не знаеш елементарни неща за човешката анатомия, било то и само женската, която можеш и на практика да поогледаш. Ами то клитора като го бодеш или пипаш само него няма да свършиш. И какви усилия си помагала, за да свършиш, просто не е истина.

Няма да те нападам повече, защото знам как ще се почувстваш и рядко го правя. Няма и да ти казвам да прочетеш в гугъл, защото просто звучи тъпо. Ако навсякъде ти кажат да прочетеш в гугъл?! Най-добре ходи в библиотеката.

Да, ти си напипала клитора, онова набъбналото. Но не го щипи или гали докато не си възбудена вече. Аз никога не съм го пипала точно него. Пипай малко по-нагоре. А ти като не си девствена вече защо не си вкарваш пръстчета-според мен няма да има проблем.

2.   Божееее, немога да повярвам?!!!! Това се учи по биология в 8 клас бе момиче. Абе не се излагай така, бе. Каква уретра бе, какво "назъбено-накъдрено"? Вземи си един най-обикновен учебник по биология и чети за женска полова система. И не си малка вече, че да питаш? И какви ли приятелки имаш, като и те са колкото тебе грамотни. Все едно на 12 годишно дете да обясняваме тези неща.

4.   Не знам дали това би те успокоило, но аз съм зряла жена и по друг начин освен по твоя, както го описваш никога през живота си не съм свършвала. Опитала съм всичко, да, възбуждам се, но...до край така и не стигам. Хора различни!

5.   Колко ми е тъжно за номер 4 :( Явно е истина, че някои жени никога не получаеат клачествен оргазъм

6.   Аз пък не мога да получа вагинален без стимулация на клитора. А съм на 34. Правилно - хората са различни.

7.   На 13 съм, а имам такова голямо желание за секс това нормално ли е? Маструбирам всеки ден.. но тва не ми стига! Не мога да стигна до клиторен оргазъм. Някой ако знае как мога да го постигна да пише тук:)И може да споменете някой методии, а аз маструбирам гола със свити крака (девствена съм) пъхам си пръсти :] страхотно е!

8.   Номер 7 - разтвори си краката. Би трябвало да го усещаш по-добре (и отново - хората са различни).

9.   Аз пък не мога да повярвам че модераторите допускат подобни "изповеди". От всички подобни сайтове остана да влизам само в този защото смятах че нещата които се пишат са истински от истински хора.
А това тук още от първите редове си личи че е писано от пъпчъв тиинеиджър които сега се кефи на коментарите ви с ръка в гащите.

10.   Е, като си се докосвала, кое по-точно си си докосвала като не знаеш къде е клитора или по-скоро не знаеш КАКВО е клитор. Все едно някой мъж да пита къде са му топките. :D Ако това не е базик де...

13.   До авторката: Аз съм на 11 а знам къде е :DDD

14.   Нема значение-Тръкай насекъде :D

16.   оле, сериозно ли аз го знам пък съм на 12 г.
това се учи в 6 клас! ;дд

19.   клиторът е това набъбналото. слагай лубрикант за да пари

21.   Онова набъбналото е клитор. Онова назъбеното и накъдреното е входът на вагината. Можеш да си вкараш пръстчетата там.

25.   Тук много от точките не са спазени