Споделена история от Тинейджърски

Момче съм, но съм по - нежен...
Здравейте, хора! Нека първо да се представя...
Казвам се И от град София на 12 години.
Историята ми е следната:
В учлищие постоянно ми се подиграват, че съм слабичък, нежен и т.н. :( Аз съм както казах на 12 години, 35 кг. и 1,59 висок. С руса коса съм, но съм слабичък и малко по - нежен и момчетата от моят клас ми се подиграват, че съм бил нежен. Пълен отличник съм, но другите също. Съмочуствието ми е спаднало на макс, защото постоянно ми се подиграват, че съм като жена... прекалено красив, а нежен и слабичък като жена! ;( Моля ви, кажете ми какво да правя, да продължавам ли да им обръщам внимание, или да бъда себе си?
Благодаря предварително, моля изказвайте се по - обемно. : ))

Коментари

1.   Оф човечеее... Има 1 решение ФИТНЕС . Ходи редовно по 1-2 часа на ден :). Ще заякнеш и ще си по привлекателен за момичетата :)

2.   Първо - не им обръщай внимание. Трябва да знаеш, че ако се шегуваш и им влизаш в тона ще престанат, защото вече няма да им е интересно. И второто - започни спорт, който ще те направи по-мускулест - плуване, фитнес примерно. Освен това ти тепърва ще растеш и ще възмъжаваш. А какви кса отношенията ти с момичетата? Ако се държиш мило на момичетата ще им хареса и представи си да се движиш с една-две или няколоко момичета, да сте приятели и пр. - това според мен ще ти вдигне "акциите". И така - да не ти пука и успех!

3.   на 19 съм аз! минала съм през такива периоди! само ще ти кажа че независимо колко тежиш,колко си висок,рус или не ти трябва да си имаш свое мнение за себе си и да си градиш достойнство което да защитаваш.според теб те защо ти се подиграват?защото си нямат друга работа!въобще не и се връзвай,гледай ти да се харесваш,живееш за себе си не заради другите!пък и с тези сини очи като попораснеш ще обереш точките!това е от мен!и помни живееш за себе си :)

4.   Блазе ти като пораснеш, ще имаш всяко момиче което поискаш. Сега не се ядосвай, ще се наслаждаваш на живота-спокойно.

5.   В никакъв случей не почвай да тренираш фитнес! ! ! Пробвай с волейбол, футбол, плуване. Стани на 16-17 и тогава може да почнеш с фитнеса... . Те ти викат че си нежен защото те харесват... ... Късмет в живота! ! !

6.   Аз харесвам по нежни момчета а не някфи груби които да ме обиждат само не мисля че момче има право да обижда момиче
момиче н а 15 съм :))

7.   Абе чуй сега:
Ти си различен, и се отличаваш от другите, и те понеже рядно виждат такива хора почват да ги обиждат. Това е нормало спокойно. Те нека другите момчешки лигли да те обиждат пак ти нали неси кат тях -" Дебна да е*на" ! ! ! бъди себе се пък и нали знаеш че някой момичета си падат по такива момчета.
Съвет: --- Спри да им обръщаш внимание, те нека си гледат работата а ти се радвай на живота! ! ;]]
polsy91

8.   Как да ти го обесня аз съм на 14 години 154 и съм 40 килограма, отличник но пък нямам такива проблеми. Та аз си имам и приятелка(по висока и по тежка от мен ;ddd). Единственото нещо което трябва да направиш е да не се засягаш от другите и да бъдеш по контактен :)))

9.   Само 1 нещо. Не се засягай ;]]

10.   Ще израстеш, не се притеснявай. Малък си още, стани на 16-17 и ще видиш как ще ти се лепят женките ..

11.   аз също съм на 12 и съм момиче едно ще ти кажа не им обръщай внимание аз пък много бих харесала момче като теб и бих излязла с него.на мен ми е писнало много са ме канили на срещи ама аз им отказвам защото са идиоти правят се на красиви и умни а са много грозни и тъпи ти и такива като теб ги признавам за истински мъже!!!!

12.   Има време. Ще станеш левент. Малък си сега. Мацките ще те преследват, гаранция. Изобщо не им обръщай внимание. На мен как ми липсва времето, когато бях малък, нежен и чист, а сега съм космат изрод.

13.   Когато бях на 12 височината ми беше само 1, 40 и изглеждах като първолак. Сега съм на 17 и съм около 1, 70 и брада ми расте-започвам да заприличвам на мъж. Не се притеснявай- имаш още много време да растеш и да се оформяш, аз започнах чак след 13 години да раста бързо.

14.   Защо им се връзваш?? Ние момичетата точно такива момчета харесваме, мили, нежни, такива които да ни обръщат внимание.. ама уви.. в тоя пуст видин се пустиняци има.. се някфи мускулести тъпанари които се наливат с хр. Добавки.. ъм.. да се върна на темата :D не им обръщай внимание! Бъди себе си ;)
Д. 16г.

15.   Глупости ;) Бъди нежен, бъди кавалер.... Сега разбираш какво им е на момичетата в гимназията и колко е трудно да си подрастваща. Превърни го в свой плюс. Сдуши се с момичетата от класа ти и нека ти станат закрилници. Да знаеш момчетата, особено по-яките много се нервират на тези, които са обградени от момичета... а те винаги са по-нежни ;)

16.   Tи си същият като един Иван от нашият клас и даже се питам случайно дали си него от 105 СОУ ли си?

17.   От автора :

Да, точно.
Ами ти кой си ?

18.   Имитирай някой намазан и нафукан гей от телевизията. ( нямам нищо против тях, стига да не се правят на по-лигави от нас момичетата) Така де, взимаш някое шалче от момичетата, китката на някоя страна и ходиш странно. КаТо се смееш и те се смеят само така ръсиш бъзици и няма да ти се подиграват.

19.   Споко аз като бях на твоите години момичетата от нашия калс ми се подиграват, че съм бил нежен но ся си смениха мнението аз съм вече в 7 клас :Д

22.   Мило момче, не се тревожи, че си нежен, в това няма нищо лошо. А и си много малък още, като пораснеш може да се промениш, но и да не се промениш, няма лошо в това. Аз като ученик също бях много нежен, красив и деликатен, пълен отличник по всичко, винаги примерно облечен, с ризка и панталон задължително, дори и вратовръзки носех на училище и заради всичко това грубияните в училище често ми се подиграваха, обиждаха ме, че съм нежен като момиче и ме тормозеха. За съжаление имаше и момичета, които ми се подиграваха, но повечето момичета ме харесваха и се застъпваха за мен. Дори и бой съм ял, заради това, че съм отличник и съм по-нежен от другите момчета. Опитах се да променя това и се записах на карате в 7 клас, но не изкарах повече от 2 седмици. Все пак силовите и бойни спортове не са за нежни момчета. Не се вслушвай в съвети да тренираш фитнес, а се възползвай от нежността и финеса си! Моята препоръка са танците. Има чудесни школи по спортни танци и модерен балет и повярвай ми, там са и най-красивите, мили и нежни момичета въобще. Аз в 8 клас се записах на спортни танци и тренирах, докато завърших училище. После се преместих в София да уча в университет за съжаление прекъснах танците. Но най-ценното е, че в школата по танци срещнах любовта на живота ми, в последствие се оженихме и сега съм 31 годишен нежен и любящ съпруг и баща на 6 годишно момиченце. Те двете са моите сладки принцеси и много ги обичам. Извода, който искам да си направиш е да си себе си докрай, не върви срещу това което си, развивай се според природата си и ще намериш щастието. Пожелавам ти успех и не обръщай внимание на грубияните, тях винаги ще ги има.

24.   Така ами първо ти се подиграват защото ти завиждат второ (повечето) момичета си падат по такива като теб и трето си още малък :) не им обръщаи внимание и не почвай да тренираш и на мен ми се подиграваха но веднъж бутнах един в стената и спряха :))) но по добре не им обръщай внимание въобще не говори с тях 1/2 седмици и ще спрат а и не е лошо да си хванеш някое момиче да те ревнуват :) това е от мен и късмет