Споделена история от Тинейджърски

Среща след интернет приятелество
Здравейте, момиче на 14 години редовна читателка на сайта и най-накрая събрах смелост и аз да напиша нещо.
Преди около 3 години се запознах с много близък мой приятел който тогава чувствах като брат..но всичко това беше просто интернет приятелство... по късно минаха около 2 години започнах да имам чувства към него и той към мен, събрахме се и ето сега сме заедно и много се обичаме. Проблема е там, че той е много перверзен и винаги ми говори някакви мръсотиики уж на шега. Ще дойде да ме посети в града в който живея след няколко дена, ами ако иска да правим нещо повече от целувки и прегръдки? Не знам какво да правя, ако стане да го направим ли или не...много искам, но се страхувам, че още не съм готова.
Ще съм много благодарна ако някой ми даде някакъв съвет :)

Коментари

1.   Миличка, ти дори не го познаваш наистина. Хората в Интернет пространството понякога не са тези, за които се представят, а и щом каза, че е леко перверзен веднага ми стана ясно що за стока е типичния бройкаджия. Не се занимавай с него, освен ако после не искаш да се чувстваш предадена и употребена ставайки му поредната бройка! Второ връзките от разстояние нямат бъдеще! Ако все пак решиш да се видиш с въпросния келеш в никакъв случай не отивай на срещата сама, а вземи янкой с теб! Аз те съветвам да не рискуваш! ж. 23

2.   Момиче, да не четем за теб в новините? Трябва да си МНОГО предпазлива с тези интернет приятелства. Има много светни хора, но извергите са в пъти повече. Съветът ми е да не се виждате само двамата, поне в самото начало, когато се срещнете за първи път. Доведи приятелки, уж случайно. Не му казвай предварително. А това да правите секс е безумие.

4.   "Не знам какво да правя, ако стане да го направим ли или не... много искам, но се страхувам, че още не съм готова. " Ако това не е някаква тъпа шега, то... Ами да, ти си на 14, още си дете и много ясно, че не си готова.

5.   Момиче това е много глупаво! Определено не се поддавай на някакъв от интернет, с когото не си живяла, не си виждала и не си говорила наживо. На практика не го познаваш. Недей да правиш грешката, за която може да съжаляваш до края на живота си! И щом е толкова перверзен е към 18 годишен батко или кой знае 30-40 годишен мъж с лоши намерения към теб. Какво друго освен секс може да иска? На 14 си и си твърде малка за полов контакт и интернет срещи, (които са изключително опасни). Помисли само какво може да стане преди да е станала белата. Да речем, че го направите и по - късно забременееш. Ще докараш удар на майка си и ще отнесеш много бой. След това ще направиш аборт (ще те изтържат отдолу) и след това има вероятност никога да не можеш да забременееш отново! Знай, че се продават и скъсани презервативи, чийто мини дупчица няма да забележиш, а противозачатъчните хапчета вредят на хормоните и здравето ти. Защо искаш да си навлечеш толкова много проблеми? Пази се и въобще не си и помисляй за секс на тази възраст и особено като си несигурна в мъжа до теб. Неговата е лесна ще си вирне байряка и заминава, ами ти??? Не съм голяма жена да ти чета конско. На твоите години съм, но мисля. Приеми го като приятелски съвет.

7.   Здравей! На 15 съм и имам история подобна на твоята. Преди около 2/3 години се запознах с едно момче и си станахме много близки точно като вас, по едно време започнахме да изпитваме и чувства един към друг. Проблема беше там, че имаме 4 години разлика и той като твоят ми говореше постоянно някакви такива мерси и закачки, но ги приемах на шега. По едно време тръгна да ми говори как като се видим на живо какви ли не ще правим и уж го казваше на шега, но си беше просто поредния загореляк. Така и не се видяхме.. Според мен, не мисля, че е нормално на 14 години ти да видиш че живот.. Всъщност изобщо не е, помисли малко прочети на майката възраст заради глупостта си вместо да ходят на училище отглеждат деца! Щом искаш виж се с него, но не му позволявай да стигате до там, та вие още не се познавате, на живо всичко е различно, мила