Споделена история от Тинейджърски

Мисля, че родителите ми разбраха, че гледам порно
Здравейте, тинейджър съм и днес, както всяко нормално .. момче си бях пуснал порно. След това съм го минимизирал, но съм го забравил. И тази вечер, докато баща ми беше на компа си мисля, въпреки малката вероятност, че е забелязал. И беше викнал майка ми, докато бях с нея в другата стая. Много ще ми е неловко, ако наистина са разбрали. Какво да очаквам ?

Коментари

1.   Според мен нищо не очаквай! Знам, че синовете ми гледат порно и какво от това, всички в определен период от живота си сме гледали.

2.   Пич споко! Моите родители са ме хващали да гледам порно. Смисал такъв не са ми го казвали, но ми го намекват. Няа страшно аз съм на 14 и всеки ден гледам порно. Според мен родителите ти няма да ти се скарат, защото все пак това е нормално. Пък и няма да се плашиш ти си момче. :D

3.   няма нужда да разбират че гледаш порно те просто знаят

4.   Според мен няма да ти се карат, защото това, че гледаш порно не е толкова лошо, защото така ще се научиш как се прави знаеш кое... . + това си момче. Според мен всички момчета гледат порно, а дори и момичета. Това е нещо нормално.
*Яса

5.   Споко брат казваш им " Майко, татко (или мамо и тате) аз гледам порно като всяко нормкално момче ако искте да спра ще го направя (но не го прави като искаш да жулиш си пусни малко (аз съм на 12 )

6.   хахаа номер 5 цепишш ;д А по въпрос на случката нищо няма да ти кажат : )) спокойно аз съм момиче на 14 и също съм гледала порно ;д Ако наще разберат единствено би ми станало некво кофти и нелофко : )

7.   Офф тая тема толкова да се е изчерпала.. Аз не гледам. Но смятам, че порното е съвсем нещо нормално. Майка ти и баща ти да не пасат трева.. Ако си по 15-16 тога не знам
*Пух*

8.   Вие, пък. Момчетата гледали, нали бил момче, а аз като съм момиче значи си нямам извинение, а? И аз веднъж бях забравила да го затворя, ама нищо - никога повече няма да направя тази грешка : D А пък те ваште се едно не са гледали. Освен ако не започнат да те разпитват няма проблем. И на мене ми беше много неловко тогава, но след 1-2 месеца забравих.

9.   Автора: Хора благодаря, но ще ми е доста кофти ако е така ! :)

10.   споко пич ;)
имам един авер, който имаше навика да бие по 5-6 чекии на ден, но един ден майка му го хвана с хуй в ръка - авера припаткал от чекия и заспал :))

11.   Знам как се чувстваш. Ако повдигнат въпроса е лесно - ще се реши, така или иначе и ще си спокоен, че всичко е минало, има решение и т. н. Обаче ако нищо не се случи, ти си подтиснат от неизвестността. Дали са видели и си траят и ако траят, защо, или просто не са видели и тогава всичко е ОК. Не, не е ОК! В крайна сметка, това е разговор, който е редно да се състои. Родителите ти трябва да знаят интересите ти, за да са наясно не само с теб, а и със себе си. Друг е въпросът, те как гледат на това, че съзряваш и към какво имат нагласата да насочат вниманието ти. Но като възрастни хора, би било редно да са наясно, че естественото ти развитие не може да изключва секса и влечението ти към противоположния пол. Би трябвало да го толерират и насочват според собствените си критерии за правилно, полезно и нормално. Обезспокоително е ако са те "хванали" и не споделят с теб, за да те разберат. Ето защо, с риск да си навлечеш неодобрение, подхвани сам разговор с баща си (все пак си мъж), започни с това, примерно, той на твоите години към какво се е увличал, момичетата вълнували ли са го и т. н. Ако почне да ти говори как се е задълбочавал в учене и реализация или колко много е работил и учил, за да се издържа или започне да ти внушава, че за момичетата има време, а сега да не се занимаваш с "глупости", явно откровен разговор няма да има и не трябва да подхващаш темата за порното. Ако обаче подходи с разбиране и иска да бъдрш адекватен на времето си, сам ще започне от това, че е засякъл отворения сайт и ще се опита да наблегне на това, че както ти си любопитен относно желанията на момичетата, така и те се вълнуват от отношението на момчетата към тях. Че порното е неподходящо за теб не заради сцените в него, а защото тези сцени са завършващ етап на нещо, което всички -и момичета и момчета, мечтаят да преживеят, а това е зашеметяващата емоция на еротичното привличане, предизвикателно подчиняващо цялото ти поведение, на желанието да превърнеш себе си в идол, в светиня, пред която обектът на желанието ти да коленичи, с огромно желание напълно и безумно да ти се отдаде. Именно този процес е труден и в него имаш необходимост от родителската подкрепа, а не гимнастиката, демонстрирана в порно клиповете, които всъщност, би трябвало да активират еротични желания у вече улегналите възрастни индивиди, а не у тези у които и без това са достатъчно бурни. Затова и предназначението им е за възрастни. Пиша всичко това, защото не зная какъв разговор би могъл да проведеш с баща си. По презумпция всички бащи са разумни, всички майки обичат децата си и т. н, но истината е, че не винаги е така. Понякога родителите не са достатъчно подготвени да посрещнат този период от развитието на децата си, макар и самите те да са минали през него. Да, минали са, но често по доста по различен начин -при някои е играл сопата, при други е царувал непукизъм. Това са неща, които се отразяват и на тяхното отношение към децата им.

12.   Интересува ме слудния въпрос, а ако не можете да ми отговорите-кажете къде (в интернет) да пиша:

Има ли (и от къде да я драпна)програма, изчисляваща и показваща-ПОСОКАТА И ГОЛЕМИНАТА НА ГРАВИТАЦИОННИТЕ СИЛИ ИЛИ ТЕМПЕРАТУРАТА, действащи (и изменящи се) във всяка секунда, на човешкото тяло в порно клиповете, които гледам.

т.е. Компюктърна програма, на която, когато си пусна видео клипа- да виждам посоката и големината на гравитационните сили /или пък температурата.

14.   На 20 години съм, момче, не съм обратен и не си падам особено по порнография :) Още по-малко по чалга...

15.   Щом си на 20, бъди спокоен -родителите ти са се зарадвали, че най после си се заинтересувал и от жени ;D

16.   Не публикуваме материали, написани на латиница

17.   Ама започвате изречението с малка буква....

от модератора - това не е изречение, и се поправихме....

18.   Здравей и от мен. Аз пък съм момиче и съм по-голяма от теб, но си гледам порно от години. Това е просто една потребност на всеки човек, която всеки я задоволява по различен начин. А и като нямаш приятелка какво да правиш. Едни чрез порно, други чрез списания и т н. Разбира се излишно е да казвам, че нещата, които се показват не са точно така както са в истинския живот. Имам предвид по прекалено извратен и грозен начин се представят понякога нещата. Сексът е сливането на две тела в едно, нещо много интимно, красиво и съкровенно за всеки човек. А относно това с притеснението, не си ли се сетил да си заключваш вратата. Не го мисли, няма от какво да се срамуваш, важното е ти да се чувстваш добре. Успех!

19.   Зависи кво порно си гледал !

20.   Номер 19 - измъкна ми думите от устата! Еее, к'во като са разбрали.. Аз от 4 години гледам порно и съм сигурен, че нашите знаят, но не се притеснявам- знам, че и те са гледали! Ако си гледал нормално порно, това трябва да е знак за родителите ти, че ти се развиваш нормално и че те привличат жени! К'во повече..

момче, 16г.

21.   преди: 23 дни, 7 часа
полезен:
12345 (3 гласа)
3. няма нужда да разбират че гледаш порно те просто знаят
Това е самата истина.И все пак го гаси да не си помислят,че си престрастен порно маниак.

22.   Значи при мен е нещо ама подобно. Баща ми тази сутрин беше на компа, а той много ама много разбира от компютри. Аз съм на гуугъл Хром и нали знаете последните стрраници посетени как излизат на Хоум пейджа. Той работеше по компютъра ми и сигурно е видял и картинката на голата беше излязла. Говорих си с него по телефона не ми звучи да е разбрал плссс..!!!! помощ хора!

23.   Като си с Google Chrome, използвай инкогнито страница от опциите и пускай един Ccleaner да ти изтрива хронологията и бисквитките.

25.   споко мойте родители знаят и нищо не са ми казали досега

26.   А аз като съм момче и не гледам порно какво да разбирам? Че не съм нормален ли? Я някой ако може да ми обясни

27.   Абе хора, за мен нормално ли е? ! Аз съм МОМИЧЕ на 13г и от 10 годишна си гледам порно... ама сега малко ми се изпари желанието, защото веднъж нещо стана и една страница не иска да ми се затвори, изключвах компютъра и не стана, накрая казах на баща ми, че ми се е появило там нещо като съм си играла една игра и той ''Аа, така ли добре'' и го изгаси... :D

28.   Аз да ти кажа на 15 съм и имаше едно време, когато майка ми ходеше на нощна смяна и аз си рекох "а, ми щомто няма кой да ме наблюдава, защо да не си пусна телевизора да погледам порно? " И така гледах в продължение някъде на 1-2 седмици под прикритие от майка ми до един ден когато се върна от работа сутринта и като видя лампичката на телевизора и ме попита какво съм гледал през нощта. Оттогава постоянно ме шпионира да види дали ще сгафя и всеки път преди да тръгне на работа не забравя да изключи телевизора от централната букса. Опитах да си го включа сам, ама като не знам откъде да

31.   Днес нашите ме хванаха да гледам порно и ми прибраха лаптопа. Нищо не казаха и сега се чудя какво толкова направих. Ей така взеха ми лаптопа и ме изгониха в стаята ми. Аз съм момиче на 12. Само телефона ми оставиха но и за него сигурно ще се сетят. За колко ли време ще им мине. :'(

33.   спокойно

35.   Спокойно! ;)
Момиче на 14 съм и гледам порно! Пипам си путката мачкам си циците и ако се възбудя по време на порното маструбирам вкарвам си пръсрите в путката и ануса! Мама знае и ме е виждала! Споко!

37.   Като гледате еротични клипчета е логично родителите Ви да са извън къщата.
Аз не рискувам или заключвам вратата, когато съм много разгорещен, но рядко ;)

40.   Еми пич и мен ме май ме хванаха затова дойдох да прочета коментарите и дано помогнат, номер 5 помогна най много

42.   До 35. Да да добре го измисли направо ти дава майка ти играчката нали или ти помага с нея..