Споделена история от Тинейджърски

Без гърди
Здравейте! Сигурно това е поредната такава тема тук, но реших и аз да пиша. На 15 съм(9 клас) и нямам гърди. Не съм напълно плоска, но мисля че дори най малкия сутиен ще ми е голям. Най-лошото е, че съм единствена без сутиен в класа. Когато съученичките ми се бъзикат една с друга относно сутиени и подобни неща, аз просто умирам вътрешно. Най добрата ми приятелка е също като мен, но носи някакъв мини сутиен и поне си поддържат малката големина, а аз като сложа бюстиетата, които обикновено 10-годишните момиченца носят, гърдите ми просо се сплескват под дрехите и изглеждам почти като дъска. Не мога сама да отида да си купя, защото родителите ми са много отговорни(не знам как да ги опиша) и живеем на място без много автобуси и където и да отида, те ме закарват и взимат с колата. Има ли как да помогна на майка ми да се сети че искам сутиен? Има ли начин гърдите ми да пораснат? Майка ми има сравнително големи гърди, не знам коя чашка е, но ако имах като нейните, бих била на седмото небе? Моля ви за спешна помощ, защото съм отчаяна и ми омръзна от този срам и тези комплекси!

Коментари

1.   Пий много мляко.

2.   От авторката:
Все още няма коментари, но забравих да спомена, че няма нужда да ми казвате "не бързай да порастваш" или "живей си детството" защото аз не бързам да порастна, просто искам да се чувствам по-добре когато съм с други момичета и да мога да спря да се крия, когато трябва да се преобличам по физическо възпитание и спорт.

3.   Да тази тема я има, няколко пъти даже, под подобни заглавия. Разбирам те, и бил искала да те накарам да не страдаш от това, но няма как. Това си е вътрешен дискомфорт, и комплекс. Единственото, което бих те посъветвала е да бъдеш с самочувствие. Защото съм сигурна, че имаш много други качества, които пък другите момичета нямат. Например чаровно лице, хубава коса, хубави крака, хубави нокти, хубави зъби, хубави устни, висока и стройна си... И най-важното, ХОРАТА, КОИТО ТЕ ОБИЧАТ В ЖИВОТА ТИ, те обичат такава каквато си. А мъжът който ще те обича ИСТИНСКИ.. това изобщо няма да го отрази като недостатък. За него, ти ще си най-красивата жена и с най-хубавото тяло.

4.   Не се притеснявай мила, макар че повечето мъже харесват големи гърди и сигурно ще получиш просташки коментари, но има и много мъже които харесват и малки гърди или пък това не е толкова важно за тях. Уверявам те че лично мен няма начин жена дори и с перфектни гърди но без или с малко интелект да ме възбуди. Пробвал съм. Докато обратното.... :) Радвай се на живота и не се притеснявай.

5.   Аз съм мъж и харесвам малки цицки. Съвсем сериозно!

6.   Аз съм на 12 и нося B70 и ми е точен. Ти все още ръстеш и може би скоро ще ти порастнат!!! ☺☺ Просто помоли майка си или приятелка да ти садат някой малък сутиен!!! ИЛИ СИ ПОРЪЧАЙ ОНЛАЙН ИМА ХУБАНИ В H&M. ИМА също и различни хапчета мазила и масажи които помагат. Имам една приятелка, която се масажираше с такъв крем и качи 2 размера. Колкото и невъзможно да звучи!!! Искам само да те питам колко кг. Си.

8.   Аз съм много харесвам малки гърди. Към 20 ти ще станеш една от най-хубава жената!

Аз бих карал теб до магазина ;)

9.   Аз съм на 20 години и съм в твоето положение, но имам мъж до себе си, който ме обича и харесва, такава каквато съм.
Предпочитам, да съм слаба имам кг на модел, дори и да съм 165см висока... отколкото да съм дебела и с гърди!
Само комплексарските мъже, които има хиляди недостатъка по тях, ще кажат, че харесват жена с големи гърди, а те като имат малки п... ки, да не би ние жените, да им натякваме, като това им е болната тема.
А и не се вслушвай в коментар 6... защото е много грешен!
Кремове, билки от сайтове и хапчета, не помагат! Не съм пробвала нищо от тези, но от интернет си личи, колко фалшиви са... иначе до сега момичетата нямаше да си слагат силикон, а ще си ги уголемяват по начина, който е описала номер 6, а и също така при децата 12-17 години растат, без да правят, каквото и да било. При някой бързо се развиват при други, не толкова.
Някои коментари са животозастрашаващи, как на 12 годишно дете, ще напишеш, да взима кремове и хапчета, за уголемяване на гърди, а и каквото и да е. Хапчетата и кремовете се взимат от лица навършили 18 години!

10.   От авторката:
Много ви благодаря за коментарите! Наистина не учаквах такова уважение.
Номер 1:
Не съм сигурна че ще помогне
Номер 3:
Да, донякъде е добре това, че разни момченца няма да ме тормозят само заради гърдите, но от друга страна бих искала поне В да имам, просто заради себе си :)
Номер 4:
Благодаря, ни все пак мен не ме интересуват момчета, най важно ми е училището и не смятам в скоро време да си имам приятел, просто ми се искаше за да не се чувствам като изостанала :Д
Номер 5:
Хахахахах зависи колко малки ;)
Номер 6:
Охх завиждам ти благородно :Д иначе да се надяваме че все някой ден ще стане :) висока съм 1, 70 и тежа 52 кг
Номер 8:
Да се надяваме че някой ден наистина ще стане

13.   В бозата се съдържат ензими които могат да ти помогнат. А наистина, ако имаш такъв ген, към 18-20 години ще се проявят. Правилото е такова- ако имаш големи гърди от малка- повече няма да пораснат. А ти си по-добрия вариант- тепърва ще се растат през годините.

15.   От авторката:
номер 8-дано! Силно се надявам поне до абитуриентския бал да не съм единствената която едва ще си намери рокля защото всичко й е голямо :/ на майка ми освен че са й хубав според мен размер, са й стегнати след 3 раждания!

16.   От номер 8

По описанието ти си много хубава - висока съм 1, 70 и тежа 52 кг - това е идеалното тяло. Ти ще изглеждаш млада и към 40! Другите много бързо остаряват

17.   Номер 9 е права и напълно подкрепям мнението й.

А номер 16 не съм съгласен с коментара ти.

Високите жени, като малки изглеждат по-големи, а като чукнат 30-40 години изглеждат на 50-60 години, така че не си прав в това отношение.
Още е твърде малка и като навлезне в истинският пубертет, ще качи много килограми. За момиче на 12 години, не ми се вижда нормално да е 170см и да е 52 кг, тези мерки са супер, за момиче на 18-20 години.

18.   Момичето е на 15, къде прочерохте 12?
Иначе споко, и аз имам малки цици и си ги харесвам много. Чашката ми е А. Според мен за една жена е най-красиво да е нежна. Не ми пречат изобщо - спорт, спане по корем. Нося каквото си искам, сутиени, бюсриета, понякога ходя без нищо, просто защото мога да си го позволя. Има доста видове дрехи, които стоят по-добре на малък бюст (разбира се, обратното също важи). Избираш си от хилядите варианти, които подхождат на твоето тяло и се радваш на живота и на това, което природата ти е дала :)

19.   От авторката:
Номер 9: Благодаря ти!
Номер 13: силно се надявам да имам такъв ген :)
Номер 16: много ми е далеч 40-годишната възраст хаха
Номер 17: не съм на 12, а на 15 :)

20.   Там където е 12 и е 15,това че е било малко объркване,не е фатално,защото момичето е започнало пубертета скоро,а тръгнало да се притеснява,за нищожни работи.Като завърши гимназия,ще го разбере!

21.   Едното лошо - при секс не можеш да изчукаш между тях ;)

Всичко друго е идеално - спорт, бягане, катерене, дрехи - всичко по-лесно