Споделена история от Тинейджърски

Депресия и напълняване
Здравейте. Пише ви едно 16 годишно момиче, отчаяно от живота и с доста проблеми. Ще започна от там, че родителите ми са разведени, баща ми живее в чужбина, с майка ми от време на време се чуваме, но тя е доста зле финансово и от нея не съм видяла пукната пара от доста години. Живея с леля ми, която се грижи за мен добре, но е доста трудно без майка и баща. Но главният проблем идва от там че момчето, което обичам не иска да е с мен. Познавам го от 2 години и още в първия момент, в който го видях се влюбих в него. Започнахме да си пишем, да се виждаме. Постоянно бях с него. Той ми е първия. И най интересното е че има приятелка от 3 години. Уж много държи на нея, а тогава защо и изневери с мен? И така 2 години аз имах някакви взаимоотношения с него, но преди месец приятелката му разбра, че си пишем. Той ми каза че не иска повече да го занимавам, да забравя за него и след това ме блокира. И от тогава аз по цял ден се тъпча като ненормална, изпаднала съм в някакво болестно състояние. По принцип имам проблем с килограмите, но сега нещата се влошават още повече. Намирам утеха само в храната. И всичко това заради един човек.

Коментари

1.   Това, че родителите ти не са до теб, ти влияе. Но след като си разбрала, че момчето има приятелка, защо не скъса с него? Щом той лъже нея, ще лъже и теб. Просто тъче на няколко стана. Не е почтен човек. А иначе започни по малко да спортуваш. Или се запиши на танци... Движи се и ще има положителен ефект. А ще имаш друго момче, този път гледай да е почтен и да си единствена за него.