Споделена история от Тинейджърски

Приятелка?
С най-добрата си приятелка си имаме паролите във фейсбук просто защото сме си много близки или поне бяхме. Но откакто си хвана приятел почна интересната част. Аз по принцип въобще не й влизам във фейсбука, за какво ми е да й се ровя в личния живот, но един ден си написах името в чата (където могат да се видят всички неща, които са си писали с тази дума). Иии какво да видя с авера й са си правили голям ташак на мой гръб. Като съм й писала нещо, тя му го е пращала и той ест е коментирал, като съм и споделяла нещо, те са си го коментирали. Проблема е там, че не ми пречи, че са си го споделяли, ами по самия начин, по който са го правили с жлъч и подигравка. Като съм и писала например, че ми е тъпо, че няма да се виждаме вс ден (ест на майтап), тя му го е пращала и той се е смял и я е питал: "А те личен живот могат ли да имат? ". Знам, че не е трябва да й се ровя в личните неща, но тя не прави ли точно същото? Гузно ми е, че по такъв начин разбирам какви хора има около мен, но явно истински приятели в този живот няма :) Със сигурност историята ви звучи доста детинска, но сме големи хора и това е жалкото... Та накрая... Аз й писах да й кажа, че съм много разочарована от нея и единственото, което получих е пренебрежение от 10- годишно приятелсто. Не знам какво искам от вас, съвет, упрек, коментар или просто подкрепа. По- скоро искам странично мнение за грешките, ако има такива, от двете страни. Благодаря ви много

Коментари

1.   Гаджето и най вероятно я е променило за жалост не към добрата страна... ти не спомена нищо за неговия характер?
Спокойно щом, , приятелката ти" е постъпила така с теб означава, че трябва да я оставиш малко.
Според мен е било временно заради приятеля и ако искаш след лато се разделят пак поговори с нея.

2.   Колкото и близки да сте, не е трябвало да й даваш паролата си. Гадно е, знам, но погледни от добрата страна - разбрала си какъв "приятел" имаш. Остави я, смени си паролаат и продължи напред.

3.   Значи не ти е приятелка. Смени си паролата и спри да си общуваш с нея.

4.   Прекалили сте с това да си знаете паролите това си е само твпето лично пространство и не може току така да позволяваш друг да ти влиза в него има си граници за всичко! Веднага си смени паролите и спри да общуваш с въпросното момиче кажи и какво си разбрала и и тегли една пред всички! Казва ти го човек изпатил си от подобна „приятелка” и съжаляващ, че по -рано не я разкарал от живота си. Положителното в цялата ситуация е, че можеш да си вземеш поука от нея и да се научиш отдалеч да разпознаваш такива хора и да ги държиш на дистанция, за да не страдаш в бъдеще от още някоя друга такава „приятлка ”', а в живота ти грантирам тепърва ще има да се сблъсваш с още такива хора! Ж. 23