Споделена история от Тинейджърски

Съвет относно едно момче и как да постъпя?
Ами става въпрос за едно момче - харесал ме и почна да ми пише и от дума на дума решихме да се видим.
Излязохме и аз по принцип съм си по затворена някак, но говорихме общи теми, не беше кой знае какво и се изпратихме най-нормално и така.
Няколко дена по-късно пак ми писа и пак се видяхме и този път като че ли нещата бяха по-разчупени и беше по-добре от първия път ама пак се изпратихме и до там. А сега дори не си пишем. Минаха няколко дена и още не сме осъществили някакъв контакт пък уж като излизахме и си говорихме как трябва да направим еди какво си някой път, как да отидем не знам си къде и си казвахме, че сме си приятни и такива неща. Общо взето приятелски разговор, нищо повече. Като цяло наред всичкото ама после дори едно 'здравей' няма, пък постоянно е онлайн в социалните мрежи знам ли.. Та да ви питам това някакъв вид тактика ли е или чака аз да му пиша и въобще струва ли си да пиша на човек, който не показва поне малко интерес или аз греша? Аз живея в съседния град на 20 Мин път с влак и дори няма как да се засичаме, че да видя тогава какво ще стане. Даже повече да не се видим ми е все едно, просто не искам да остава с някакво погрешно впечатление - тая ся излиза с мен, а после дори не се сеща да пише.. или нещо такова да реши - ако въобще му пука де. Като момче е доста отворен и причината изобщо не е примерно да се срамува или нещо подобно. Наистина нямам опит в тези работи и ще се радвам на чуждо мнение. Благодаря!

Коментари

1.   Ами явно проблема е в това, че ти си по-затворена както казваш. Щом мислиш за това и публикуваш явно нещо те привлича в него. Той може същото да си мисли за теб, но да и да е решил просто да изчака.
Явно няма правилна тактика, защото все пак е мъж и трябва той по принцип да предприеме нещо.
Аз когато излизам на среща с жена, изпращам я и се прибирам и нищо не е станало, а и да е станало нещо, винаги пиша едно съобщение от сорта :, , Беше много приятна вечер, благодаря ти"
След, което се започва кореспонденцията на ново и по този начин се сближавам с тях.
Ако искаш да го видиш пак, просто започни приятелски разговор във фб, питай го:, , Как си, нещо интересно има ли", Дали има желание да направите нещата, които сте си планували преди и т. н.
Ако той се държи резервирано, т. е не ти отговаря на момента или се оправдае, че точно сега не може да пише и да го оставите за друг път, просто не се занимавай с него и така. Явно му е все тая за теб в този момент и не държи

2.   Може би чака да покажеш интерес и ти, за да не се чувства като ''минал'' се от това, че вече е идвал при теб, а не си съвсем близко. Така си мисля, опоради това, което си написала.
И ти сама си се досетила, че може да е така...

А в случай, че Ви потръгнат нещата, как бихте поддържали връзка, щом е в съседен град?
Много е неприятно това, че не е при теб.
Сега не си даваш сметка за това, но в бъдеще вероятно би ти тежало, и може да разтрогне отношенията ако се ''вземете''.
Друго си е да е наблизо, и по всяко време да имате лесен достъп, един до друг.
Трудни са връзките, дори на такова, уж малко разстояние...
Ама пък, Вие си знаете. :)

3.   Писането е докато не се видите реално с момчето. Ти какво искаш, да ти пише постоянно ли, още след първата среща направил ли е пауза в писането си? Ако да, нали пак те е потърсил? Има варианти много, може момчето да е заето, може също така да е голям играч и да не се е капсулирал само върху теб. Варианти много, кои сме ние да дешифрираме. Дай му време, нека той ти пише, личи ти че си хлътнала- а ако си толкова нетърпелива, можеш да го попиташ нещо качествено, а не просто да му пишеш за да видиш как е. В смисъл такъв, че да покажеш че му пишеш с някаква конкретна причина, а не просто от любопитство. Пък после ще видим, по държанието му ще разбереш дали има интерес. Ако почне да се прави на тарикат, считай го за комплексар и не му пиши повече.
IYI

4.   Видяли сте и е разбрал, че не си неговия тип момиче това е! Приеми го и продължи напред.

5.   Ами пиши му ти де, нищо няма да загубиш! Покажи малко уважение към човек, който те е харесал.

6.   Аз даже не бих си правила и труда да пътувам 20 мин. с влак заради някакво момче хд Иначе и аз съм малко по-затворена пред хора, с които много не си говорим. Щом не ти е писал просто не се занимавай с него, очевидно си му поредната и му е все тая дали ще излиза с теб или не. Такива момченца на пътя да ги задминаваш хд Зарязваш го и продължаваш напред.

П. П Съжалявам, ако звуча грубо, просто ми е писнало от такива момченца, които ”уж” те смятат за приятна и искат да илезат с теб, ама иначе едно здравей няма да ти напише хд

7.   На скоро и аз се запознах с един видяхме се, поговорихме, всичко беше окей, накрая ме целуна не мен ми хареса това момче. Чаках цяла седмица да ми пише или звънне но не го направи. Хвана ме яд и го блокирах, без и аз да го потърся така че да не ти пука, пълно е с такива които се мислят за играчи човек те търси толкова, колкото и те иска.

8.   Според мен му пиши щом сте излизали може, да иска сега ти първа, да му пишеш, за да види дали се сещаш за него и дали имаш интерес. И ако не ти пише месец два имай търпение може да мисли и да е объркан...