Споделена история от Тинейджърски

Разширител за флеш до 8мм
Здравейте! Момиче съм на 16г. за 17 от Варна. Преди 2 - 3 дена реших че ще си правя флеш и ще е 8мм . Четох в форуми че се почва с клечка за зъби . Успях вчера да си напъхам малко преди половината на клечката за зъби в дупката. Въпроса ми е: Взех си разширител от На тъмно сложих си го него вместо клечката за зъби но вечерта като го почиствах със спирт взе че се счупи връхчето.. Това нормално ли е за разширител който е за 3мм? През колко време най-много мога да го пъхам по-навътре? На колко дена мога да го вадя и дали трябва да го чистя самия разширител със спирт? Ухото си го промивам всеки ден по 2 -3 пъти. Нямам проблеми с инфекции и подобни за сега като се има в предвид че клечката за уши седи на мен от снощи, спах с нея и сутринта си промих ухото. Също така когато изваждам дали ще е разширител дали клечката за зъби боли много . Трябва ли да изчакам определено време без да я/го махам? И можете ли да ми препоръчате от кои разширители да взимам и кога горе-долу трябва да си слагам плъг? От колко мм трябва да се слага плъг?

Моля излишни коментари като флешовете са грозни ще си развалиш ухото и т.н. да не се постват ;)

Благодаря предварително :3

Коментари

2.   Т'ва е толкова гнусно,грозно и противно, че след мноо кратко време ще съжаляваш,че си си го направила, повярвай ми.

3.   Не смятам флешовете за грозни. хубави са. но за момчета. Аз вече порастнах и съм жена. но като бях момиче на твоите години също имах флеш 8мм. Купих си разширител и малко по малко стигнах до края. Искам да ти кажа. че съжалявах много. Имаше кръв навсякъде. Когато реших да го махна меришеше ужасно. сълзеше и всяка сутрин се събуждах с корички на ушите които се ронеха по косата ми като пърхот. Едвам едвам се оправих. Супер много време ми отне. за да сложа нормално обица. Една моя приятелка имаше флеш и на нея не й се сви обратно дупката и не можеше да си върже косата на опашка. защото ушите й висяха и даде 2000 лева за операция да отрежат висъщото и да й направят нормално ухо и има белези. Помисли си хубаво отново.