Споделена история от Тинейджърски

Тормоз, депресия и отчаяние в продължение на години!
Здравейте! Аз съм момиче на 16 години и до сега никога не съм била щастлива! Имала съм сериозни проблеми с приятели, родителите ми, дори със самата себе си. След всеки решен проблем се появяваше нов, толкова съм се заплела в проблемите и в миналото си, че си мисля може да има някакво проклятие над мен. Не се чувствам добре на мястото, където живея, хората също са проблем, не се чувствам добре в собствената си кожа. Бях много добре, когато бях с любими хора, докато не ме предадоха. Сега те се държат отвратително с мен, но дори причината не знам, изключително несериозни са затова и не ми отговарят, когато ги питам. Винаги съм подложена на тормоз от тях. Изричаха се много лъжи за мен, но хората от доверие вярваха. Това ме съсипва, когато знам, че някой ацки много ме мрази, но да не знаеш защо. Никога не съм била отличничка, нито съм се стараела да уча. За мен всичко, което се случваше около мен беше губене на време и излишно, не вярвах във себе си, заради хората. Родителите ми бяха като някакви случайни хора, които живеят с мен, не исках да ги виждам, не ги обичах. Постоянно се карахме за най-малкото. След всичко, което се случи съм се превърнала в човек, който нищо дадено му в този живот не цени, много съм объркана заради постъпките на другите, не намирам смисъл в това да живея, постоянно съм под стрес, напрежение, лесно избухвам, вече на никой нямам доверие!

Коментари

1.   И аз живея по такъв начин като теб. Не искам да ми е толкова нещастно положението и мразя да се оплаквам ама какво да се прави. А съм доста по голяма на години от теб и трябваще досега да бях постигнала в живота си поне нещо подобно нащастие. Това моето си е резил. Не знам какъв съвет може да ти даде човек аз не мога.