Споделена история от Тинейджърски

Голям крак
Момиче съм на 11 години и нося обувки 44 номер и половина. Не мога да си намирам обувки. Ходя с по 1 чифт на година, защото единствените обувки, които ми стават почват от 300 лв. нагоре. Взимам си мъжки, но те винаги са някакви тъмни.... В подобни теми жените се оплакват от това че носят 40, 41 номер. Ако носех 41 номер щях да се радвам... Къде във София има дамски обувки такъв размер.

Коментари

1.   Не знам до колко това е нормално, МОМИЧЕ на 11 г. 44 размер! УАУ!
Съвет - купи си мъжки маратонки. Дамски обувки ще трябва да са по поръчка от тук нататък, но и мъжките номера са само до 46 мисля. Ти имаш ли мнение от лекар защо това е така при теб, наследствено ли е?

2.   Колко си висока?

3.   11 годишна с 44-та номерация? На това му се казва "БИГ ФУТ" ..

4.   Престанете да се подигравате на момичето. Срам нямате ли?
Според мен най-добре ще е да си поръчваш обувки. Така пак ще можеш да имаш красиви обувки. Наистина ще ти излезе малко повечко пари, но ще са качествени и ще можеш да ги носиш дълго. Например нека имаш 1 зимни, 1-2 пролетно-есенни, 1 летни и едни официални.
Не е казано че всичко трябва да се вземе накуп. Инвестирай в хубави обувки и няма да имаш грижи.

5.   170 см съм висока.

6.   От авторката:баща и е с 50номер, а майка ми с 41. Очаквала съм да имам голям крак-41, 42... Обаче 44 и половина...

7.   И сестра ми носи 44 номер висока е 1. 77 но е на 13 аз нося 43 номер имам и едни които са 44 но са стари.

9.   Ха, някой си прави ***, па вие останалите си се връзвайте... на 11 години няма как да си висок/а 170 см. Достатъчно. :)

10.   Всички момичета в днешно време носят огромни номера. Това е мутация. Познавам момиче, което ми е под гърдите, а носи 39 номер.

11.   Интересно, защо ми цензурирахте думата "***" в някакви 3 звездички? Какво неприлично има в тази дума? А, с тия 3 звездички никой няма да разбере какво съм искала да напиша всъщност!

Модератор: Тук четат и деца. Цензурирах думата, защото е неприлична, но все пак оставих коментара, точно за да Ви дам възможност да изразите мнението си и хората да разберат какво сте искала да кажете. Молбата ми е да се изразявате без нецензурни думи.

12.   До номер 9 170съм висока. И не съм само аз:едно момче е 173см а едно момиче-169см.

13.   До номер 9: Баба ми е висока 170 см,а аз съм над нея.

14.   Номер 10, не си много прав. Момиче на почти 19 съм, 1. 60-61 и в повечето случаи нося 37- ми номер обувки, което мисля че е едно средно ходило за мен, но в никакъв случай не е голямо. Според теб кой номер не е голям за момиче?
До авторката: ти си само на 11, ще пораснеш и този размер ще започне да ти отива повече. Дори и пак да си личи, помни че никой не е съвършен и всеки иска да промени поне едно нещо в себе си. Колкото до обувките - явно ще се наложи да си поръчваш. Обаче, тук не мога да те съветвам, защото рядко поръчвам от интернет. :(
Успех!

Black Sabbath

15.   Мило момиче, има един магазин, казва се крачун, от който съм много доволна. Там има женски размери до 47 :) Има го и онлайн, но те съветвам първият път за отидеш до магазина им.

Поздрави

16.   Благодаря на всички, които се отзоваха! Вече знам къде да търся: )

19.   Днешните деца са мутирали, ама хайде не прекалявайте с черният хумор, защото едно дете на 11 години, няма как да носи 44 номер. Мъжете над 180 см носят 42, 43... за височина, може да сс повярва, но за номер обувки, не и не. Историята, не е измислена достоверно.

20.   14 - Аз съм съвършен и не искам нищо да променям в себе си :)

24.   20, и аз съм съвършена и не искам да се променям. :)

Black Sabbath

25.   №19 - айде бе! Аз пък мога да ти кажа че от както бях на 12 - 13 нося обувки 43 - 44 номер (зависи от марката) Сега ако вземем да мерим "мъжеството" по размера на маратонките... Отиде коня в реката :)

28.   Майко! Маце, аз съм на 15 и нося 43, а ти? Имам една приятелка, която е като теб. Тя е на 15, висока 184 и носи 45.5 номер обувки

29.   До номер 9-Не бъди много сигурна...