Споделена история от Тинейджърски

На 18! Обаче не съм щастлива.
Може след като прочетете да си помислите, че звучи мега тъпо, но на такава възраст загубих доста интерес. Преживях достатъчно неща през трудности съм минала обаче това ме направи силна. Научих много от този живот. Знам че има още. Ще си кажете на 18 пък какво знае? Какво видяла от живота? Достатъчно ми е. Докато бях в опит постоянно да се усмихвам въпреки преживяванията в семейството ми и около мен загубих щастието си. Не мога да я намеря. Да силна съм не си отказвам, но не съм щастлива. От 1 година насам правя грешки, грешни изводи, грешни избори.. Преди не съм правила защо така се получава не знам. Да, няма безгрешни знам. Може би прекалено ми пука какво си говорят и мислят хората около мен. Търся щастие в семейството, няма щастие няма хармония. Търся човек до мен да ми е в позитив, няма. И после съм била песимистка, няма как да не бъда. Не знам защо написах всичко това обаче вече не мога да издържа. Прочитам от тука истории и ми става интересно, заради това реших да драсна нещо и аз. :)

Коментари

2.   Почти всеки има такива периоди, но именно тогава се замисляме много над нещата, а това никак не е лошо.

4.   Не се занимавай със семейството си. Замини да учиш в друг град. Постави си цели, които искаш да постогнеш. Получи добра професия, намери си работа и гради собствения си живот. Не слушай други хора, пък дори и близки. Слушай сърцето си, интуицията си и гради своя живот.
А иначе всеки греши на моменти. Това е нормално. Човешко е. Бори се и горе главата. Започни да спортуваш, разхождай се сред природата, занимавай се с някакъв вид изкуство.