Споделена история от Тинейджърски

Как да се запознаем?
Здравейте всички,
Моето не е точно история, а по-скоро ми трябва съвет за едно момиче. Искам да се запозная с нея, но ми е малко трудно да формулирам как точно да стане това! Та редовно я засичам във фитнеса където ходя и може би от там идва проблемът ми със запознанството - сякаш там обща тема за разговор не мога да намеря. Познатият изтъркан до неознаваемост метод да се правя на силен пред нея и да й показвам как правилно се правят упражненията, нещо не ми се нрави много. Не желая за изглеждам като някакъв филмар. Иначе тя изглежда много добре, а и не изглежда да е няква проста кифла, която ходи на фитнес само да се снима там. Работи наистина упорито поне от това, което съм забелязал! Често се случва аз да идвам след нея и да си тръгвам преди нея от залата, въпреки че, моята тренировка продължава по 2 часа! Та ми бих искал да се запозная с нея, защото нещо ми подсказва, че е свестен човек и си заслужава поне да се пробва. Трябват ми само малко напътствия как точно да постъпя? Ще се радвам да дадете няколко съвета!

Коментари

1.   Отиваш при нея и казваш аз съм еди кой си ти коя си и на колко си. Казваш и много си красива може ли да излезнем някой път и тъй. Кво му е трудното? Едно нормално запознанство.. Ако те отреже и кажи много ти здраве и тваа еее!!! Няма никва трудност :D

2.   Мисля, че това ще ти е полезно - https://www.youtube.com/watch?v=Yzjj5SwI48Q

3.   Почти е сигурно, че е обвързана. Не се занимавай.

4.   http://kaka-cuuka. com/729

5.   Намери нещо общо между вас, за което ще можете да си кажете поне по 3-4 изречения. Следващия път ако не е много смотана (ти също) ще можете пак да се заговорите за нещо друго и така ако си подхождате нещата ще станат от само себе си.

6.   Кажи някоя шега, попитай я за името и. Никога не забравяй кой си и, че не трябва да се отказваш от целите си! Ако те отреже, не си заслужава! Но няма начин, да няма начин!