Споделена история от Тинейджърски

Инди/алтернативен рок и поп
Здравейте ;3 Ще съм кратка ;д
От скоро взеха да ме привличат групите Imagine Dragons, Fall Out Boy и twenty øne piløts , уникални саа *-*
Та.. въпросчето ми е някой ако е фен на този тип музика (alternative/indie rock and pop) или харесва някоя от тези групи или каквото и да е , моля да каже подобни групи ;3 Ще съм много благодарна ;)
П.С. Претърсих нета за такива групи, но безуспешно ;'(
П.С.2 Не държа на това, но за предпочитане нещо по-*тийн* така ;д
П.С.3 Може да не са популярни , стига да стават за слушане

Коментари

1.   The neighbourhood, Arctic Monkeys, Radiohead

2.   The Kills
Nickelback

3.   Pixies

4.   Gorillaz, Placebo, The Verve

5.   The Killers, Kaiser Chiefs, Arctic Monkeys

6.   Миличка, да ти кажа нещо не може да си преровила нета и да не намериш нищо. ''Стига да стават за слушане'' музиката, която слушаш малко или много показва твоето състояние на душата. На какво ниво мислиш... Поне аз така мисля за себе си, за теб явно е по различно. Не съм убеден дори дали разбираш смисъла на това което слушаш. its looks so sad е хубава група, ако искаш я виж.

7.   Любимите ми групи!
Предлагам ти също My chemical romance( песента Teenagers, Helena... ), Panic! At the disco, Paramore, Green day, Skillet, Starset, The neighbourhood, Bring me the horizon, 30 seconds to Mars.
И нещо, което не е рок, но все пак- Social Repose ( Filthy Pride, Island of Yours).

8.   От автора:
Благодаря ви за коментарите, бяха много полезни!
Специално до номер 6:
Разбира се, че текстът е приоритет, не ме разбирайте погрешно. Но, според мен, от съществено значение е и да е в унисон със стила музика. :) Благодаря за коментара Ви!

9.   Sorority Noise

10.   Foster The People

11.   SYSTEM OF A DOOOOOOOOWN

12.   Ами не са точно групи но, са такъв жанр
Melanie Martinez
Halsey
Lana Del Rey
Troye Sivan

13.   damn son, пробвай weathers, идеални са. Ще ги харесаш със сигурност :)