Споделена история от Тинейджърски

Небезопасен секс
Здравейте! Днес със приятеля ми го направихме без презерватив, но аз съм в овулация. Знам че риска е голям, но аз му имам доверие че не е свършил в мен. Но все пак съм разколебана дали да пия хапче. Приятеля ми също беше под въздействие на екстази което не му позволи да свърши. Трябва ли да се притеснявам от това? И дали ако пия противозачатъчни също ще предотвратя нежеланата бременност?

Коментари

1.   Чувала ли си за предеякулат? !

2.   Приемът на противозачатъчни след акта няма да спре оплождането на яйцеклетката и загнездването 'и. Тоест няма никакъв смисъл да си купиш противозачатъчни с идеята, че ще спрат вече настъпваща бременност.
Какво обаче означава "имам му доверие, че не е свършил в мен"? Ти не беше ли там по време на акта, не усети ли какво става? Ако не е свършвал в теб, по-добре не взимай хапче.

3.   Мила, по-добре не се трови с това хапче. Щом не е свършил шансът е нулев.

5.   Пий Ескапеле, за всеки случай. За да ти е спокойно на теб. И, не, ако сега пиеш противозачатъчни, това няма да има никакъв ефект върху евентуалното ти забременяване. Те се пият от първия ден на цикъла. Само тогава имат предпазно действие.
За