Споделена история от Тинейджърски

Страшен сън
Не съм сигурна дали е в правилната категория, ако не е - моля, насочете ме.
Тази нож сънувах много стресиращ сън, който ме накара да се замисля за нещо. От много малка (сега съм почти на 16) сънувам кошмари, но рядко се случва да се повтарят или да са на серии и след всяко заспиване съня да продължава. Искам да разкажа съня си от тази вечер и много бих се радвала, ако някой, който разбира нещата ми разясни какво да правя.
Започвам да пиша каквото помня, ще се опитам да е хронологично, но може да стане малко объркано (може да задавате въпроси за повече уточнения):
Значи живях в огромна къща на по-изолирано място, но само с майка си (по принцип живея с майка си, баща си, баба си и малката ми сестра) и една жена на средна възраст, която имаше някакво заболяване и беше ниска и несъразмерна. Освен това имаше психически заболявания и всеки път като се опитвах да кажа на майка ми тя се появяваше, като знак, че ще ми направи нещо, ако й кажа. Освен това, ако й кажеш, че те боли корема, примерно, тя неочаквано ще си забие катаната и като я извади ще провери кръвта от корема ти, за да ти каже как си.
Странното беше, че това не беше само къща, в която да живеем, а и идваха други хора като на хотел.
Не помня точно как и кога се случваха нещата и в коя "серия", обаче аз сънувах, будех се от страх, заспивах много бързо и като се върна пак в съня тази жената знаеше, че ме е нямало и аз питах хората наоколо за разни неща да видя докъде се е стигнало. В предпоследната "серия" в къщата/хотела беше дошло първото ми гадже (от ранното детство) и имаше съпруга и деца, а беше на моята възраст. Аз не намирах и никъде не виждах жената и питах майка ми дали са я заловили и тя каза, че си е тук. И през цялото време, през всичките сънища, само аз се притеснявах от жената, а на другите не им правеше впечатление, че е такава.
В последната "серия" жената вече я нямаше и бях много щастлива. На нейно място, обаче се появи едно момче (дълга история какъв е той, ако някой пита ще обясня), за което знам, че има склонност да се реже, което адски много ме притеснява. И в съня седяхме двамата и той ми взе ръката и го питах нещо от сорта на "Нали няма да правиш неща, като онази жена? " и той каза "Не" и се усмихна. После продължи "Аз имам само малки ножчета. Те не болят" и докосна върха на едно ножче до горната страна на ръката ми, при китката. Аз му извиках "Не! ", но той ми каза да съм спокойна, задържа ми ръката и натисна ножа. Влезе дълбоко и няма да забравя гледката как влезе в кожата ми като в масло и после бликна кръв и започна да изтича. Аз се разревах, а той седеше и ми се усмихваше и викаше "Абе спокойно! ".
След като се събудих бях много уплашена и потна. Ръката, където ме беше порязал, ме болеше и първо си помислих, че може да е изтръпнала и заедно със психиката ми да се заблуждавам, че ме боли наистина. Обаче не беше изтръпнала... И ме е много страх и не искал да заспя, а утре имам класно по английски.
П. С. - Напомням, че може да задавате въпроси за уточнения. Дано помогнат.
П. С. - Последния месец съм много натоварена и напрегната, заради училище и не само за себе си, а и се тревожа допълнително и за приятеля си.

Коментари

3.   Не съм специалист, но знам, че сънуваш кошмари от стреса. Ти сама си написала, че си много стресирана

4.   Не се страхувай. За кратко време чевството от съня ще изчизне. И аз съм сънувала страшни сънища, но аз съм ги приемала за предизвикателни и даже ми е било яко да ги сънува.
И до ден днешен си спомням от преди 1-2 години как сънувах, че една моя позната умира и когато отивам до къщата й чувствах призрачно присъствие, но не съм се уплашила.
Преди няколко дни пък сънувах как два вола ме нападат и ме подхвъляха във въздуха. Беше интересен, но на следващата нощ пък сънувах, че съм болна от страшна болест и, че няма да живея дълго. Това вече определено ми беше много неприятен сън, ако трябва да си призная и даже се събудих. Всеки от нас малко или много е сънувал кошмарни сънища.

5.   От автора: Аз много харесвам хоръри и често гледам, но съм страхлива. Мислите ли, че това може да има някакъв ефект върху мен? #4, и аз нямам нищо против повечето пъти, но специално този сън много ме стресира и реших да взема мерки...

6.   Кажи на родителите си, ще намерите решение.

7.   Кажи на родителите си, ще намерите решение.