Споделена история от Тинейджърски

Запознах се с момчето в интернет
Здравейте. Честно казано често пиша в този сайт, бих казала редовно. Сега, ако напиша ''харесвам едно момче, ама..'' някои от вас ще си помислят ''ето поредната историйка на някой пубертет''.

В един сайт съвсем случайно се запознах с момчето. Поиска ми фейсбук-а и оттам започнахме да си пишем. Той е на 21 години, аз на 15. Знам достатъчно неща за него, дори ми е казвал лични неща, за които няма как да знам. За много неща си допадаме - музика, хоби... Харесах го много - мой тип е. Казват, че човек допада на друг, защото прилича по някакъв начин на другия, сродни души са. Че дори някои двойки и по външност си приличат. Дано ме разбрахте.

И такаа... той за мен е много хубав. А и той си ме харесва (почти съм убедена). Разбира се не ми повтаря ''сладурче'' (мразя момче да ми казва така). Като му казах, че не съм имала гадже той доста се учуди. Аз за него си мислех, че е някакъв отворко (защото е заобиколен от момичета и е хубав), но се оказа съвсем обикновено момче, което ходи на работа (преди 2 год. е завършил 12 клас).

Според вас летя ли в облаците? Знам, че е голям за мен (а и сме от различни градове), но такива пичове рядко се срещат. Аз го хареесваам. Ако сте имали подобна история моля пишете коментар. Ако не сте имали, то дайте ми съвет. Благодаря!

Коментари

1.   Запознанството в нета е нож с две остриета... Аз имах подобно запознанство и сега и сега поддържаме добри отношения. От различни градове сме... отначало аз отидох да я видя после тя при ме и така...

Тишански!

2.   аз се запознах така с моята половинка в нета, и след 3 години писане, понеже аз си си живея в чужбина, вече си живеем заедно, всичко за което описваш е така и при нас , еднакви интереси , музика, заедно гледаме в една посока, но теб съветвам, първо проучи човека от вътре, визуалното нее толкова важно. М, 40

3.   И аз съм в момента абсолютно така! Само дето аз съм на 14 а той 20.. урежда ме се срещи и т. н. постояно си говорим и просто не ми се вярва.. но всичко е възможно! Говори с него да дойде в градът ти да се видите нямa значение за 1 ден или за 1 час! =]]