Споделена история от Тинейджърски

Харесвам го, но не знам как да му го кажа
Здравейте ето каква е ситуацията. Значи аз съм момиче на 13 години и от скоро харесвам едно момче от моя клас. Имам съмнения, че може би и тй изпитва нещо подобно към мен, но не съм на 100% сигурна. но да ви кажа защо имам такива съмнения. Това е така, защото от известно време започнахме да сме така да се каже малко по-близки. В училище се закачаме и то доста наскоро бяхме на един рожден ден и там двамата си ритахме бяхме и на кино и аз му ядох от пукакнките, а той нищо не каза не знам дали това означава нещо , но аз искам да кажа, че той не е като останалите момчета. Например в петък излизахме и той бесхе единственото момче , а мога ви кажа, че от моя клас повечето момчета са едни дето, ако е само момчето и другите хора са момичета то няма да дойде, е той не е такъв. О, забравих да кажа , че като бяхме в морската той ми яде от захарния памук. Така това бяха мойите обяснения нека премина към въпроса можете ли да ми помогнете да му кажа, че го харесвам. Съжелявам много, ако има правописни грешки и ако не се разбира много от историята ми, но моля помогнете. Предварително благодаря!!!

Коментари

1.   Няма нищо сигурно 100% в този живот! Ако не рискуваш, няма и да спечелиш (може да е банален този израз, но е точно така)...
Аз ти предлагам да го попиташ малко" отдалече почни" ...

>>> Тишански <<<

2.   Теб ако ти каже някой ей тъй изведнъж харесвам те как ще реагираш? Дори и да те харесва нещата трябва да станат постепенно иначе ще се стресне и само ще развалите приятелството си!

***Дани***

3.   от номер 2 успех но не си ли още малка да мислиш за любов аз съм на 15 още играя на детски игри пък ти за любов ми тръгнала да мисли

***Дани***

4.   Един съвет и двамата сте малки за такива сериозни работи особено той. По добре си запази приятелството с него за сега после лека полека нещата ще се задълбочат, ако е рекъл господ.

5.   аз бях като теб харесвах едно момиче по малко от мен и аз несъм кои знае колко голям но така! ! Мислех си че и тя ме харесва защото какво то каже се се смеше и прекарвахме г доста време заедно и сега сме ходим. аз и казах че ги харесвам тя си малча аз пак и казах тя ми отговори след 1 ден и каза че и тя ме харесва попитах ги дали иска да си станем гаджета и тя прие и така ходим от 4 месеца

7.   От авторката:
До номер 4 може ли да ми кажеш защо според теб особено той е още малък като и двамата сме на една и съща възраст?

8.   Здрасти :І Знаеш ли и аз бях в твоето положение и ето, че намерих решение! Значи излезли сте с приятели и ти караш някоя твоя приятелка да кажа нещо от сорта на : Абе ти (авторке) харесваш ли (горе-споменатото момче)? ! И ти казваш : е сегаа стига де :ДДД след това пита и момчето и така... ако ли не докато си стоите и си блеете на някъде му кажи така : Искам да ти кажа нещо-Харесвам те! Но не се хили, за да види, че си съвсем сериозна :) Успех и дано съветите ми да ти помогнат по някакъв наччин!

9.   Здравейте, от четири години си харесвам едно момиче, но никога досега не съм говорил с нея. 2 години и половина бях влюбен в нея, но сега само я харесвам. Сега ще бъда 12 клас и мисля, че имам последен шанс да й призная истината. Досега изпуснах толкова много шансове, защото ме беше страх да разкрия чувствата си към нея. Но не знам, как ще реагира когато й кажа, но трябва да го направя! Когато бях влюбен в нея 2 години и половина, страдах страшно много. Не знам защо, но през цялото това време не съм си предствавял как се целувам с нея, а само си мислех за нея. Но когато започнах да си представям как се целувам с нея, тази любов се превърна в нещо могъщо, аз започнах да чувсвам как ме изгаря от вътре. Това траеше 3 дни! През цялото това време аз се чувствах много слаб и не можех да спра да мисля за нея, просто не можех. Това момиче ме караше да се чувсвам по начин, по какъвто никога досега не съм се чувствал! След тези 3 дни, любовта ми към нея изчезна, но в продължение на 1 месец след това, аз се чувсвах слаб, изтощен и нямах желание за абсолютно нищо. Бях изпаднал в състояние, непознато за мен и каквото не пожелавам на никого! Чувствах се безсилен за каквото и да е било, бях изтощен от цялото това време, в което се налагаше да преживявам всичко това. Но след време се възтанових, тоест отново се чувствах така както преди 2 години и половина! Свободен, нищо не ме измъчваше, никаква любов. Чувствах се спасен. Тези чувсва бяха за мен кано едно опустошително природно явление, което помита всичко по пътя си. Когато тези чувста станаха много по-силни, които траеха 3 дни и след това отминаха, сложиха край на времето, в което бях влюбен. Всичко това се превърна в една легенда, в история!!!

10.   Оф аре престанете с тва много сте малки за гаджета и любов. Не не сме!!! Аз съм на 12 и съм имала 3 гаджета и пак съм обичала... Айде вие големите да престанете ства, че сме малки кой си ти да викаш сме малки ИЗВЕРГИИИ!!! :X

11.   Прави му намеци, усмихвай му се когато те погледне и го заговаряй, а той ако е достатъчно умен ще види, че го харесваш ;]. А и няма възраст за любовта това са глупости. Аз съм на 15, а момичето ми е на 13 и се обичаме страшно много ;). Сега действай преди някоя друга да го вземе!

12.   Хъ-хъ.. Не ме занасяй авторке! Веднага отиваш и му казваш!! Какво си правила досега аз бях същата и той ме харесваше, но като че ли не го показваше и и двамата бяхме срамежливи.. и си казахме седмица преди да завършим седми клас. То беше една.. аз го викнах да тръгнем заедно, после се блъснахме и той ме вдигна и ми каза, че ме харесва.. и аз и аз му казах и така!

13.   "Аз съм на 12 и съм имала 3 гаджета и пак съм обичала.."
Я по-спокойно с нервите! Ти на тая възраст се влюбваш всеки ден!