Споделена история от Тинейджърски

Какви "извивки" искат мъжете
Така пише ви момиче в пубертета...
Понеже в момента тялото ми приема доста промени започнах да се питам как трябва да е сложена една жена. И говоря основна за гърдите. Наподледък все по често се споменават силиконовите импланти и се замислих...За това ли мечтаят мъжете. Те от своя страна казват, че силикона не им харесвал, но дали наистина е така? Този сайт е анонимен и всеки може да си сподели предполагам.

Колкото до моята фигура в момента...Станах висока и с нормално тегло, даже мъничко по-слаба. Единственото което не харесвам в себе си е задника, не е голям, не съм с широк таз, просто...Малко като бразилките...И за това съм се чудила малко. Дали мъжката част харесва така малко по-изхвръкнали дупета и дали харесват жени с деколтета, през които може и обувките им да видиш. Не, не съм много "надарена" в тази област, но не съм и плоска като дъска. Никога не бих прибегнала до каквито и да е корекции там, не е тоилкова важно за мен. Но ми е странно. Каква жена бихте предпочети- с хормални или малки гърди или някоя с големите млекоцентрали..Тук идва и поговорката "за всеки влак си има пътници" но ще се радвам ако споделите мнение :)

Коментари

1.   Миличка, формата е хубаво, но всъщност доста второстепенно нещо (иначе надуваемите кукли щяха да са най-добрите жени на света). Много по-важно е с какво съдържание ще я изпълниш. Един съвет - хората, които кълват на външен вид обикновено са доста повърхноистни и неориентирани... Не се занимавай с това - развивай интелекта и интуицията си. Тялото си е тяло и там много малко можеш да направиш, и то главно чрез спорт, туризъм, подходяща настройка на мисленето (светоусещането) и постоянство.

2.   Всяко момиче си има някакъв чар, една ще е с готино дупенце, друга с дълги крака, трета с чаровна усмивка, четвърта с голямо деколте и т. н. Аз като почитател на женската красота мога да ти кажа, че отначало гледам" формите" , но те не са важни. Важен е човекът с главно Ч в тези форми :) Така, че не променяй нищо (силикони, ботокси и други глупости)

П. П Спортуваи, за да имаш стегнато дупе (никои не обича отпуснати задници)

>>> Тишански <<<

3.   Здравей!

И аз на твоите години много съм се чудила по тия въпроси:) Странното е, че в пубертета имах нормално тегло и съвсем средностатистичеки бюст. След като завърших гимназия и отидох в Университета, рязко отслабнах. В следствие на това и от "нормални" гърдите ми станаха "малки". Това доста ме попритесни. Защото и аз бях облъчена от легендата за вездесъщата мъжка цицомания. Именно в този период срещнах сегашния си приятел. Докато бяхме на етапа на "свалките", т. е. преди да "тръгнем", една мадама от моя випуск също започна много яко да му се натиска. Тя е висока, с дълга изрусена коса, естествено зелени очи и огромни гърди. Яко се комплексирах от нея. Аз също съм дългокоса, но брюнетка, с тъмни очи, слабовата, по - скоро ниска и, както казах с малък бюст (колкото да си личи, че не съм момче:). Обаче той избра мен:) След време го попитах дали я е харесвал като жена - от любопитство, никога не бих му правила сцени. И той ме шашна с отговора си. Искрено възмутен каза: "Как можеш да си помислиш, че бих харесал такава крава?!" Оказа се, че човекът просто не харесва големи "дарования". Приличали му на торби - едната "Кауфланд", другата - "Билла". В началото, направо не му повярвах. Мислех, че го разправя, за да ме ласкае. Но, в последствие се убедих, че си е бил съвсем откровен. Даже редовно си отнася майтапи от приятелите, задето не харесва "бомби".

Разказах това, за да покажа, че има мъже с всякакви предпочитания. Вярно, любителите на цици са преобладаващи. Но има и такива, като моя мъж, които казват - "Ако си сложиш силикон, сериозно ще се скараме."

За женското тяло е най - важно да бъде пропорционално и стегнато. Оттам нататък, вече почват личните предпочитания.

ХАРЕСВАЙ СЕ!

Борония

4.   мъжко мнение -> обожавам силикони!!! супер удобни са в леглото и мога да си ги намачкам по контура на главата:))) в женско тяло мисля, че ще е много по гадно, но така на килограмче са удобен атрибут. иначе, женските гърди ако може да са 'хормални' най-добре:)))
харесваме ли мъжете 'бразилски дупета'? = харесвате ли жените мускулести мъже? -> според човека е. ние мъжете (всичките) се срещаме по принцип всеки първи понеделник от месеца в тайната ни зала за срещи и го обсъждаме казуса, но още няма единно мнение... а като стигнем до каква жена предпочитаме... ставай кървав бой! едни се мятат за типа Андреа, защото харесват певици с хубав глас, други се мятат за Галена заради майчинските и дадености... пак не сме единни *амка му/ ако държиш, мога да изнеса твоя казус и ще го сложим за гласуване, но смея да твърдя - като председател на международния изпълком по мъжки дейности и желания (МИПМДЖ) че гласовете ще в полза на "Бъди себе си"

М.

5.   Относно фигурата на тялото- тя при жените е една и съща! Не мисля, че бразилското ти дупе е проблем, дори напротив! Силиконови гърди- УЖАС! След като си слабичка и имаш нормални гърди, значи просто имаш красиво тяло! Аз лично, последното, което гледам в едно момиче, са гърдите.. От значение са стойката на тялото, дължината на краката (и това те да са прави, разбира се). Горе главата, има брунтозаври, на които задниците им се влачат по улицата и са по плоски от дъска, но самочувствието им няма граници!

момче, 16г.

6.   Всеки чевек си има различен вкус. Затова и всички сме различни.
Но най-важното е какво има под обвивката.. Характерът е много важен.. Най важен е характерът.

7.   Мислех, че хaресвaм сaмо големите гърди и яките зaдници, но срещнaх преднaтa ми приятелкa която нямaше някъкви особени рaзмери или пък стрaхотен зaдник, но много ми допaднa кaто хaрaктер пък и лицето и беше хубaво и се влюбих. Тaкa че циците и зaдникa не сa нaй-вaжното.

8.   За истинският мъж тези неща са без значение. Важното е да си чистоплътна и поддържана. За мен нямат значение циците. Болната тема на повечето жени.
Аз гледам жената която е до мен да е спокойна и да се чувства желана и искана, привлекателна. Мъж които ще ти свърши работа не се вълнува от тела и някакви критерии за красота наложени от медиите.

10.   Малки цици и голям задник са новите тенденции. Колкото по- дебел по-добре. Но ако си куче в лице и няма с какво да компенсираш като перверзно отношение. Цял живот ще страдаш!

11.   Простаците гледат тези неща. Свястните момчета гледат какво има вътре.
Аз съм момче, на 13, 1, 73 и 90 кг. Да, дебел съм, за съжаление теглото ми докарва болки в краката и сърцето.
Та, момичетата не гледат в мен това отвън, а това отвътре. Така е и с нас момчетата, има простаци, просто ги игнорирай. И винаги имай самочувствие.